Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
HU21 / HU21 / -66 kg
(Pass 2: U15, U21, Veteran)
T117
Gotowy
Andrew Brandt
GAK Enighet Judo
Marcus Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub Wygrana przez Ippon - 01:08
Open Herrar
(Pass 3: Öppen klass)
T11
Gotowy
Christian Brinch Jensen
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Wygrana przez Ippon - 00:27
Daniel Filistovich Kallinge Judoclub
Open Herrar
(Pass 3: Öppen klass)
T21
Gotowy
Anders Bjørk
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Wojtek Bogdanski Lugi Judo Wygrana przez Ippon - 01:00
Open Damer
(Pass 3: Öppen klass)
T12
Gotowy
Tina Segerberg
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Wygrana przez Ippon - 00:14
Saga Jensen Knislinge Budoklubb
Open Herrar
(Pass 3: Öppen klass)
T22
Gotowy
Leo Gruber
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 00:44
Marcus Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Open Herrar
(Pass 3: Öppen klass)
T13
Gotowy
Christian Brinch Jensen
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Alex Bujukliev Olofströms Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:15
Open Herrar
(Pass 3: Öppen klass)
T23
Gotowy
Wojtek Bogdanski
Lugi Judo
Leo Gruber Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 00:44
Open Herrar
(Pass 3: Öppen klass)
T14
Gotowy
Alex Bujukliev
Olofströms Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:19
Daniel Filistovich Kallinge Judoclub
Open Damer
(Pass 3: Öppen klass)
T15
Gotowy
Tina Segerberg
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Wygrana przez Ippon - 00:09
Saga Jensen Knislinge Budoklubb
Open Herrar
(Pass 3: Öppen klass)
T24
Gotowy
Anders Bjørk
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Wygrana przez Ippon - 02:46
Marcus Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Open Herrar
(Pass 3: Öppen klass)
T25
Gotowy
Anders Bjørk
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Leo Gruber Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 00:21
Open Herrar
(Pass 3: Öppen klass)
T26
Gotowy
Marcus Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Wojtek Bogdanski Lugi Judo Wygrana przez Ippon - 04:35
Open Herrar
(Pass 3: Öppen klass)
T27
Gotowy
Leo Gruber
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 01:01
Christian Brinch Jensen Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Open Herrar
(Pass 3: Öppen klass)
T28
Gotowy
Wojtek Bogdanski
Lugi Judo
Alex Bujukliev Olofströms Judoklubb Wygrana przez Ippon - 02:27
Open Herrar
(Pass 3: Öppen klass)
T29
Gotowy
Leo Gruber
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 01:53
Alex Bujukliev Olofströms Judoklubb