Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U13 GRP 3
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
34
Gotowy
Rasmus Bengtsson
Skövde JK
Wygrana przez Ippon - 01:16
Theo Lindskog Kungsbacka Judoklubb
U13 GRP 3
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
35
Gotowy
Maximilian Ringel
Göteborgs Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:08
Lova Wiik Skövde JK
U11 GRP 8
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
36
Gotowy
Lykke Petren Allier
Kroppefjälls IF
Joel Sandin Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 01:11
U15 GRP 1
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
37
Gotowy
Carl Öhrman
Trollhättans JK
Rasmus Fors Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 00:13
U13 GRP 3
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
38
Gotowy
Lova Wiik
Skövde JK
Theo Lindskog Kungsbacka Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:46
U13 GRP 4
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
39
Gotowy
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Wygrana przez Ippon - 00:07
Hugo Bärnarp Kungsbacka Judoklubb
U13 GRP 3
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
40
Gotowy
Rasmus Bengtsson
Skövde JK
Lena Izdebska Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 03:00
U13 GRP 4
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
41
Gotowy
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon
Hedvig Jacobsson Uddevalla Judo
U11 GRP 8
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
42
Gotowy
Joel Sandin
Trollhättans JK
Wygrane przez Wazari - 02:00
Omar Jahm Kroppefjälls IF
U15 GRP 1
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
43
Gotowy
Rasmus Fors
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon - 02:22
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb
U13 GRP 3
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
44
Gotowy
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 03:00
Maximilian Ringel Göteborgs Judoklubb
U15 GRP 1
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
45
Gotowy
Carl Öhrman
Trollhättans JK
Roxanna Hansson Färgelanda Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:21
U13 GRP 3
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
46
Gotowy
Lena Izdebska
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 01:42
Maximilian Ringel Göteborgs Judoklubb
U13 GRP 4
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
47
Gotowy
Hedvig Jacobsson
Uddevalla Judo
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Wygrana przez Ippon
U13 GRP 4
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
48
Gotowy
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Wygrana przez Ippon - 00:30
Hugo Bärnarp Kungsbacka Judoklubb
U15 GRP 1
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
49
Gotowy
Carl Öhrman
Trollhättans JK
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:39
U15 GRP 1
(Lilla Trollträffen Open 1 2023)
50
Gotowy
Roxanna Hansson
Färgelanda Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:03
Rasmus Fors Kroppefjälls IF