Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9 GRP 1
(U9 )
1
Acabado
Meddox Ljungdahl
Kroppefjälls IF
Philip Willner Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:18
U9 GRP 1
(U9 )
2
Acabado
Liam Sky Barjamovic
Kroppefjälls IF
Mila Kukricar Gullmarens Judo Won by Ippon - 00:18
U9 GRP 1
(U9 )
3
Acabado
Philip Willner
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:26
Vidar Lantto Kroppefjälls IF
U9 GRP 1
(U9 )
4
Acabado
Mila Kukricar
Gullmarens Judo
Won by Wazari - 02:00
Meddox Ljungdahl Kroppefjälls IF
U9 GRP 1
(U9 )
5
Acabado
Vidar Lantto
Kroppefjälls IF
Meddox Ljungdahl Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:36
U9 GRP 1
(U9 )
6
Acabado
Philip Willner
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:23
Liam Sky Barjamovic Kroppefjälls IF
U9 GRP 1
(U9 )
7
Acabado
Mila Kukricar
Gullmarens Judo
Won by Ippon - 00:38
Vidar Lantto Kroppefjälls IF
U9 GRP 1
(U9 )
8
Acabado
Meddox Ljungdahl
Kroppefjälls IF
Liam Sky Barjamovic Kroppefjälls IF Won by Wazari - 02:00
U9 GRP 1
(U9 )
9
Acabado
Liam Sky Barjamovic
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:13
Vidar Lantto Kroppefjälls IF
U9 GRP 1
(U9 )
10
Acabado
Philip Willner
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:11
Mila Kukricar Gullmarens Judo
PU11 GRP 1
(U11)
1
Acabado
William Persson.Lindblad
Färgelanda Judoklubb
Won by Ippon - 01:05
Elton Svensson Färgelanda Judoklubb
PU11 GRP 1
(U11)
2
Acabado
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:38
Anton Willner Kroppefjälls IF
U11 GRP 3
(U11)
7
Acabado
Luka Kukricar
Gullmarens Judo
Won by Ippon - 00:25
Leah Östlind Kroppefjälls IF
PU11 GRP 2
(U11)
10
Acabado
Liam Sky Barjamovic
Kroppefjälls IF
Philip Willner Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:55
PU11 GRP 2
(U11)
11
Acabado
Walter Brandstedt
Mariestads JK
Won by Ippon
Olof Söfting Bergstedt Gullmarens Judo
U11 GRP 3
(U11)
16
Acabado
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Won by Ippon - 00:24
Meddox Ljungdahl Kroppefjälls IF
PU11 GRP 1
(U11)
3
Acabado
Elton Svensson
Färgelanda Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Gustav Andersson Kroppefjälls IF
PU11 GRP 1
(U11)
4
Acabado
William Persson.Lindblad
Färgelanda Judoklubb
Anton Willner Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:06
U11 GRP 3
(U11)
8
Acabado
Luka Kukricar
Gullmarens Judo
Jacob Jansson Stenungsunds JK Won by Decision - 03:00
PU11 GRP 2
(U11)
12
Acabado
Walter Brandstedt
Mariestads JK
Won by Ippon - 00:35
Philip Willner Kroppefjälls IF
PU11 GRP 2
(U11)
13
Acabado
Olof Söfting Bergstedt
Gullmarens Judo
Liam Sky Barjamovic Kroppefjälls IF Won by Ippon
U11 GRP 3
(U11)
17
Acabado
Bentley De Bruin
Uddevalla Judo
Aksel Halldin Stenungsunds JK Won by Ippon - 02:34
PU11 GRP 1
(U11)
5
Acabado
William Persson.Lindblad
Färgelanda Judoklubb
Gustav Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:20
PU11 GRP 1
(U11)
6
Acabado
Anton Willner
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:14
Elton Svensson Färgelanda Judoklubb
U11 GRP 3
(U11)
9
Acabado
Jacob Jansson
Stenungsunds JK
Won by Ippon - 01:59
Leah Östlind Kroppefjälls IF
PU11 GRP 2
(U11)
14
Acabado
Walter Brandstedt
Mariestads JK
Won by Ippon - 00:32
Liam Sky Barjamovic Kroppefjälls IF
PU11 GRP 2
(U11)
15
Acabado
Philip Willner
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:30
Olof Söfting Bergstedt Gullmarens Judo
U11 GRP 3
(U11)
18
Acabado
Aksel Halldin
Stenungsunds JK
Won by Ippon - 00:15
Meddox Ljungdahl Kroppefjälls IF
PU11 GRP 4
(U11)
19
Acabado
Arvid Lantto
Kroppefjälls IF
Leonardo Casini Gullmarens Judo Won by Wazari - 02:00
PU11 GRP 4
(U11)
20
Acabado
Arvid Lantto
Kroppefjälls IF
Leon Larsson Kroppefjälls IF Won by Wazari - 02:13
PU11 GRP 4
(U11)
21
Acabado
Leon Larsson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:44
Leonardo Casini Gullmarens Judo
U11 GRP 3
(U11)
22
Acabado
Jacob Jansson
Stenungsunds JK
Bentley De Bruin Uddevalla Judo Won by Wazari - 02:00