Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9-6
(Dag 1)
1-9
Окончено
Tim Magnusson
Norrköpings Judoklubb
Neliah Nsundi IK Södra Won by Ippon - 00:30
U11-5
(Dag 1)
4-11
Окончено
Leon Skarin
Norrköpings Judoklubb
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 00:53
U9-7
(Dag 1)
2-6
Окончено
Nathalie Gasparian
IK Södra
Viggo Vesterlund Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 01:39
U11-11
(Dag 1)
3-17
Окончено
Matteo Averstedt
Nacka Judoklubb
Jack Alatalo Nacka Judoklubb Won by Ippon - 00:52
U11-14
(Dag 1)
4-16
Окончено
Meja Peterson
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:15
Philip Stjärnborg IK Södra
U11-11
(Dag 1)
3-18
Окончено
Erik Grothe
IK Södra
Won by Ippon - 00:27
Alve Hellberg IK Södra
U9-4
(Dag 1)
2-8
Окончено
Isabel Rasmussen McRae
IK Södra
Daniel Johansson Solna Judoklubb Won by Ippon - 00:19
U11-6
(Dag 1)
3-23
Окончено
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Won by Ippon - 00:25
Adrian Livari IK Södra
U11-8
(Dag 1)
4-19
Окончено
Winston Wogel
Nacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Louis Grahn Girard Nacka Judoklubb
U11-1
(Dag 1)
Окончено
Felix Inholm
Nacka Judoklubb
Won by Walkover
Saga Ek Åkersberga Judoklubb
U9-4
(Dag 1)
2-9
Окончено
Felix Sisohore Nilsson
IK Södra
Daniel Johansson Solna Judoklubb Won by Ippon - 00:58
U11-1
(Dag 1)
1-10
Окончено
Elliot Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:31
Isak Ivarsson Oxelösunds Judoklubb
U11-8
(Dag 1)
4-20
Окончено
Wille Riml
Uppsala Norra Judoklubb
Evielle Nsundi IK Södra Won by Ippon - 00:20
U11-6
(Dag 1)
3-24
Окончено
Vilgot Frizell
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Ippon - 02:00
Kristofer Budavari Upplands Väsby Judoklubb
U11-13
(Dag 1)
1-13
Окончено
Vanessa Ruchniewicz
IK Södra
Thelma Åkerström Borlänge Judo Club Won by Wazari - 02:00
U11-7
(Dag 1)
4-25
Окончено
Tim Sellstone
IK Södra
Won by Ippon - 00:13
Zoe Aunola IK Södra
U11-2
(Dag 1)
2-10
Окончено
Nathan Li Tabor
Åkersberga Judoklubb
Nico Hillerström Åkersberga Judoklubb Won by Ippon - 01:02
U11-5
(Dag 1)
4-12
Окончено
Theo Cartwright
IK Södra
Won by Ippon - 01:04
Leon Skarin Norrköpings Judoklubb
U11-10
(Dag 1)
3-9
Окончено
Anton Åkerman
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Ippon - 01:05
Milton Malmgren Nacka Judoklubb
U11-13
(Dag 1)
1-14
Окончено
Hugo Walterskog
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Ippon - 01:16
Kevin Hellberg Åkersberga Judoklubb
U11-5
(Dag 1)
4-13
Окончено
Jonathan Erling
Oxelösunds Judoklubb
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 01:35
U11-2
(Dag 1)
2-11
Окончено
Hjalmar Cederlid Karlsson
IK Södra
Dmitry Fomin Täby Judo Won by Ippon - 00:30
U11-4
(Dag 1)
2-20
Окончено
Robin Redolosis
IK Södra
Alexander Bouiche IK Södra Won by Ippon - 01:35
U11-10
(Dag 1)
3-10
Окончено
Alfred Esplund Olson
IK Södra
Won by Ippon - 01:04
Daniel Zawisza Åkersberga Judoklubb
U11-12
(Dag 1)
1-19
Окончено
Felix Widing
IK Södra
Won by Wazari - 02:00
Leonor Farhand Knivsta Judoklubb
U11-10
(Dag 1)
3-11
Окончено
Paul Weichselgartner
Norrköpings Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Milton Malmgren Nacka Judoklubb
U11-4
(Dag 1)
2-21
Окончено
Ludvig Lindegren
Nacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:10
Bruno Flood Linköping Judo
U11-14
(Dag 1)
4-17
Окончено
Meja Peterson
Frövi Judo
Won by Ippon
Oliwier Kolator Åkersberga Judoklubb
U11-5
(Dag 1)
4-14
Окончено
Theo Cartwright
IK Södra
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 00:51
U11-3
(Dag 1)
1-22
Окончено
Lisa Vestin
IK Södra
Won by Ippon - 01:30
Milian Hjälle IK Södra
U11-9
(Dag 1)
2-26
Окончено
Wictor Hellman
Högdalens Judoklubb
Eric Öberg Nacka Judoklubb Won by Wazari - 02:00
U11-8
(Dag 1)
4-21
Окончено
Winston Wogel
Nacka Judoklubb
Wille Riml Uppsala Norra Judoklubb Won by Ippon - 00:22