Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-1
(Dag 1)
1-11
Окончено
Felix Inholm
Nacka Judoklubb
Elliot Eriksson Castillo Saltsjö JK Won by Ippon - 01:42
U11-8
(Dag 1)
4-22
Окончено
Louis Grahn Girard
Nacka Judoklubb
Evielle Nsundi IK Södra Won by Ippon - 00:34
U11-11
(Dag 1)
3-19
Окончено
Matteo Averstedt
Nacka Judoklubb
Erik Grothe IK Södra Won by Ippon - 00:16
U11-2
(Dag 1)
2-12
Окончено
Nathan Li Tabor
Åkersberga Judoklubb
Won by Ippon - 00:06
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
U11-7
(Dag 1)
4-26
Окончено
Tim Sellstone
IK Södra
Won by Ippon - 00:20
Måns Bouveng Elsén Knivsta Judoklubb
U11-11
(Dag 1)
3-20
Окончено
Jack Alatalo
Nacka Judoklubb
Alve Hellberg IK Södra Won by Ippon - 01:18
U11-2
(Dag 1)
2-13
Окончено
Nico Hillerström
Åkersberga Judoklubb
Won by Ippon - 01:35
Hjalmar Cederlid Karlsson IK Södra
U11-1
(Dag 1)
Окончено
Saga Ek
Åkersberga Judoklubb
Isak Ivarsson Oxelösunds Judoklubb Won by Walkover
U11-6
(Dag 1)
3-25
Окончено
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Won by Ippon - 00:54
Vilgot Frizell Stockholmspolisens IF Judo
U11-5
(Dag 1)
4-15
Окончено
Jonathan Erling
Oxelösunds Judoklubb
Won by Decision - 01:00
Leon Skarin Norrköpings Judoklubb
U11-13
(Dag 1)
1-15
Окончено
Vanessa Ruchniewicz
IK Södra
Hugo Walterskog Uppsala Norra Judoklubb Won by Ippon - 00:10
U11-2
(Dag 1)
2-14
Окончено
Dmitry Fomin
Täby Judo
Won by Ippon - 00:12
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
U11-13
(Dag 1)
1-16
Окончено
Thelma Åkerström
Borlänge Judo Club
Kevin Hellberg Åkersberga Judoklubb Won by Ippon - 01:54
U11-2
(Dag 1)
2-15
Окончено
Nathan Li Tabor
Åkersberga Judoklubb
Won by Ippon - 01:52
Hjalmar Cederlid Karlsson IK Södra
U11-10
(Dag 1)
3-12
Окончено
Anton Åkerman
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Ippon - 00:27
Daniel Zawisza Åkersberga Judoklubb
U11-6
(Dag 1)
3-26
Окончено
Adrian Livari
IK Södra
Won by Ippon - 00:24
Kristofer Budavari Upplands Väsby Judoklubb
U11-12
(Dag 1)
1-20
Окончено
Felix Widing
IK Södra
Won by Ippon - 00:55
Herman Liljenroth Frövi Judo
U11-4
(Dag 1)
2-22
Окончено
Robin Redolosis
IK Södra
Ludvig Lindegren Nacka Judoklubb Won by Ippon - 00:28
U11-10
(Dag 1)
3-13
Окончено
Alfred Esplund Olson
IK Södra
Paul Weichselgartner Norrköpings Judoklubb Won by Ippon - 01:43
U11-3
(Dag 1)
1-23
Окончено
Lisa Vestin
IK Södra
Won by Ippon - 00:48
Abraham Parwani Nacka Judoklubb
U11-14
(Dag 1)
4-18
Окончено
Philip Stjärnborg
IK Södra
Won by Ippon
Oliwier Kolator Åkersberga Judoklubb
U11-8
(Dag 1)
4-23
Окончено
Winston Wogel
Nacka Judoklubb
Evielle Nsundi IK Södra Won by Ippon - 00:29
U11-4
(Dag 1)
2-23
Окончено
Alexander Bouiche
IK Södra
Bruno Flood Linköping Judo Won by Ippon - 02:00
U11-1
(Dag 1)
1-12
Окончено
Felix Inholm
Nacka Judoklubb
Isak Ivarsson Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 00:08
U11-8
(Dag 1)
4-24
Окончено
Louis Grahn Girard
Nacka Judoklubb
Wille Riml Uppsala Norra Judoklubb Won by Ippon - 00:14
U11-10
(Dag 1)
3-14
Окончено
Daniel Zawisza
Åkersberga Judoklubb
Milton Malmgren Nacka Judoklubb Won by Ippon - 00:08
U11-1
(Dag 1)
Окончено
Saga Ek
Åkersberga Judoklubb
Elliot Eriksson Castillo Saltsjö JK Won by Walkover
U11-7
(Dag 1)
4-27
Окончено
Zoe Aunola
IK Södra
Måns Bouveng Elsén Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:38
U11-13
(Dag 1)
1-17
Окончено
Vanessa Ruchniewicz
IK Södra
Kevin Hellberg Åkersberga Judoklubb Won by Ippon - 00:09
U11-13
(Dag 1)
1-18
Окончено
Thelma Åkerström
Borlänge Judo Club
Hugo Walterskog Uppsala Norra Judoklubb Won by Ippon - 01:20
U11-11
(Dag 1)
3-21
Окончено
Matteo Averstedt
Nacka Judoklubb
Alve Hellberg IK Södra Won by Ippon - 00:42
U11-9
(Dag 1)
2-27
Окончено
Wictor Hellman
Högdalens Judoklubb
Rayane Oubad IK Södra Won by Wazari - 02:00