Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11 grp1
(Dag 1)
2-26
Окончено
Lova Carsman
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:09
Karla Glanzelius IK Västra Mölndal
U11 grp1
(Dag 1)
2-28
Окончено
Karla Glanzelius
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:22
William Persson.Lindblad Färgelanda Judoklubb
U11 grp1
(Dag 1)
2-30
Окончено
William Persson.Lindblad
Färgelanda Judoklubb
Lova Carsman Aktiv Judo Won by Ippon - 00:22
U11 grp1
(Dag 1)
2-31
Окончено
Elias Ekman
IK Västra Mölndal
Gustav Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:33
PU13 grp4
(Dag 1)
2-32
Окончено
Sebastian Holm-Glad
Judo Arvika
Nick Moradi Judoklubben Budo Won by Ippon - 02:16
PU13 grp4
(Dag 1)
2-33
Окончено
Kajus Levendauskas
BK-Judo
Won by Ippon - 01:04
Elias Steffensen Frölunda Judo
PU13 grp1
(Dag 1)
2-38
Окончено
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Won by Wazari - 03:00
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb
U13 grp2
(Dag 1)
2-41
Окончено
James McCullough
Färgelanda Judoklubb
Dorian Villa Barasin IK Västra Mölndal Won by Ippon - 00:25
U13 grp2
(Dag 1)
2-42
Окончено
Irma Arvidsson
Frölunda Judo
Linn Klockar Frölunda Judo Won by Ippon - 00:38
PU13 grp4
(Dag 1)
2-34
Окончено
Kajus Levendauskas
BK-Judo
Won by Ippon - 00:47
Nick Moradi Judoklubben Budo
PU13 grp4
(Dag 1)
2-35
Окончено
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Won by Ippon - 00:05
Sebastian Holm-Glad Judo Arvika
PU13 grp1
(Dag 1)
2-39
Окончено
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:47
Rasmus Fors Kroppefjälls IF
U13 grp2
(Dag 1)
2-43
Окончено
James McCullough
Färgelanda Judoklubb
Linn Klockar Frölunda Judo Won by Ippon - 00:11
PU13 grp3
(Dag 1)
1-38
Окончено
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Vuk Bulajic IK Västra Mölndal Won by Ippon - 01:28
PU13 grp3
(Dag 1)
Окончено
Tage Jacobsson
Uddevalla Judo
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Won by Walkover - 02:20
U13 grp2
(Dag 1)
2-44
Окончено
Dorian Villa Barasin
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 01:52
Irma Arvidsson Frölunda Judo
PU13 grp6
(Dag 1)
1-43
Окончено
Alfred Pagrotsky
Frölunda Judo
Cruz Noakes Alingsås Judoklubb Won by Ippon - 00:35
FU13 grp1
(Dag 1)
2-47
Окончено
Nova Backlund
IK Västra Mölndal
Won by Wazari - 03:00
Junie Mattsson Trollhättans JK
PU13 grp6
(Dag 1)
1-44
Окончено
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Won by Ippon - 02:45
PU13 grp4
(Dag 1)
2-36
Окончено
Nick Moradi
Judoklubben Budo
Elias Steffensen Frölunda Judo Won by Ippon - 00:06
PU13 grp4
(Dag 1)
2-37
Окончено
Kajus Levendauskas
BK-Judo
Won by Ippon - 00:08
Sebastian Holm-Glad Judo Arvika
PU13 grp3
(Dag 1)
1-39
Окончено
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Won by Ippon - 01:44
PU13 grp1
(Dag 1)
2-40
Окончено
Rasmus Fors
Kroppefjälls IF
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb Won by Ippon - 00:58
PU13 grp3
(Dag 1)
1-40
Окончено
Vuk Bulajic
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:28
Tage Jacobsson Uddevalla Judo
U13 grp1
(Dag 1)
1-49
Окончено
Malte Carsman
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:02
Alice Johansson Kroppefjälls IF
U13 grp2
(Dag 1)
2-45
Окончено
Linn Klockar
Frölunda Judo
Dorian Villa Barasin IK Västra Mölndal Won by Wazari - 01:25
FU13 grp2
(Dag 1)
1-52
Окончено
Livia Wiik
Skövde JK
Lova Wiik Skövde JK Won by Ippon - 02:09
U13 grp2
(Dag 1)
2-46
Окончено
James McCullough
Färgelanda Judoklubb
Irma Arvidsson Frölunda Judo Won by Ippon - 00:20
PU13 grp6
(Dag 1)
1-45
Окончено
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:02
Cruz Noakes Alingsås Judoklubb
PU13 grp6
(Dag 1)
1-46
Окончено
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:06
Alfred Pagrotsky Frölunda Judo
FU13 grp1
(Dag 1)
2-48
Окончено
Josephine Österberg
Karlstad JK
Tuva Carsman Aktiv Judo Won by Ippon - 03:00
PU13 grp3
(Dag 1)
1-41
Окончено
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Won by Ippon - 02:16
Vuk Bulajic IK Västra Mölndal