Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11 grp1
(Dag 1)
2-26
Färdig
Lova Carsman
Aktiv Judo
Vann via Ippon - 00:09
Karla Glanzelius IK Västra Mölndal
U11 grp1
(Dag 1)
2-28
Färdig
Karla Glanzelius
IK Västra Mölndal
Vann via Ippon - 00:22
William Persson.Lindblad Färgelanda Judoklubb
U11 grp1
(Dag 1)
2-30
Färdig
William Persson.Lindblad
Färgelanda Judoklubb
Lova Carsman Aktiv Judo Vann via Ippon - 00:22
U11 grp1
(Dag 1)
2-31
Färdig
Elias Ekman
IK Västra Mölndal
Gustav Andersson Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 00:33
PU13 grp4
(Dag 1)
2-32
Färdig
Sebastian Holm-Glad
Judo Arvika
Nick Moradi Judoklubben Budo Vann via Ippon - 02:16
PU13 grp4
(Dag 1)
2-33
Färdig
Kajus Levendauskas
BK-Judo
Vann via Ippon - 01:04
Elias Steffensen Frölunda Judo
PU13 grp1
(Dag 1)
2-38
Färdig
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Vann på Wazari - 03:00
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb
U13 grp2
(Dag 1)
2-41
Färdig
James McCullough
Färgelanda Judoklubb
Dorian Villa Barasin IK Västra Mölndal Vann via Ippon - 00:25
U13 grp2
(Dag 1)
2-42
Färdig
Irma Arvidsson
Frölunda Judo
Linn Klockar Frölunda Judo Vann via Ippon - 00:38
PU13 grp4
(Dag 1)
2-34
Färdig
Kajus Levendauskas
BK-Judo
Vann via Ippon - 00:47
Nick Moradi Judoklubben Budo
PU13 grp4
(Dag 1)
2-35
Färdig
Elias Steffensen
Frölunda Judo
Vann via Ippon - 00:05
Sebastian Holm-Glad Judo Arvika
PU13 grp1
(Dag 1)
2-39
Färdig
Danni Cenanovic
Judoklubben Budo
Vann via Ippon - 00:47
Rasmus Fors Kroppefjälls IF
U13 grp2
(Dag 1)
2-43
Färdig
James McCullough
Färgelanda Judoklubb
Linn Klockar Frölunda Judo Vann via Ippon - 00:11
PU13 grp3
(Dag 1)
1-38
Färdig
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Vuk Bulajic IK Västra Mölndal Vann via Ippon - 01:28
PU13 grp3
(Dag 1)
Färdig
Tage Jacobsson
Uddevalla Judo
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Vann på Walkover - 02:20
U13 grp2
(Dag 1)
2-44
Färdig
Dorian Villa Barasin
IK Västra Mölndal
Vann via Ippon - 01:52
Irma Arvidsson Frölunda Judo
PU13 grp6
(Dag 1)
1-43
Färdig
Alfred Pagrotsky
Frölunda Judo
Cruz Noakes Alingsås Judoklubb Vann via Ippon - 00:35
FU13 grp1
(Dag 1)
2-47
Färdig
Nova Backlund
IK Västra Mölndal
Vann på Wazari - 03:00
Junie Mattsson Trollhättans JK
PU13 grp6
(Dag 1)
1-44
Färdig
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Douglas Östlind Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 02:45
PU13 grp4
(Dag 1)
2-36
Färdig
Nick Moradi
Judoklubben Budo
Elias Steffensen Frölunda Judo Vann via Ippon - 00:06
PU13 grp4
(Dag 1)
2-37
Färdig
Kajus Levendauskas
BK-Judo
Vann via Ippon - 00:08
Sebastian Holm-Glad Judo Arvika
PU13 grp3
(Dag 1)
1-39
Färdig
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Vann via Ippon - 01:44
PU13 grp1
(Dag 1)
2-40
Färdig
Rasmus Fors
Kroppefjälls IF
Liam Svensson Färgelanda Judoklubb Vann via Ippon - 00:58
PU13 grp3
(Dag 1)
1-40
Färdig
Vuk Bulajic
IK Västra Mölndal
Vann via Ippon - 00:28
Tage Jacobsson Uddevalla Judo
U13 grp1
(Dag 1)
1-49
Färdig
Malte Carsman
Aktiv Judo
Vann via Ippon - 01:02
Alice Johansson Kroppefjälls IF
U13 grp2
(Dag 1)
2-45
Färdig
Linn Klockar
Frölunda Judo
Dorian Villa Barasin IK Västra Mölndal Vann på Wazari - 01:25
FU13 grp2
(Dag 1)
1-52
Färdig
Livia Wiik
Skövde JK
Lova Wiik Skövde JK Vann via Ippon - 02:09
U13 grp2
(Dag 1)
2-46
Färdig
James McCullough
Färgelanda Judoklubb
Irma Arvidsson Frölunda Judo Vann via Ippon - 00:20
PU13 grp6
(Dag 1)
1-45
Färdig
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 01:02
Cruz Noakes Alingsås Judoklubb
PU13 grp6
(Dag 1)
1-46
Färdig
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Vann via Ippon - 00:06
Alfred Pagrotsky Frölunda Judo
FU13 grp1
(Dag 1)
2-48
Färdig
Josephine Österberg
Karlstad JK
Tuva Carsman Aktiv Judo Vann via Ippon - 03:00
PU13 grp3
(Dag 1)
1-41
Färdig
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Vann via Ippon - 02:16
Vuk Bulajic IK Västra Mölndal