Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13 grupp G
(Block 2, U13 & U15)
T3-12
Окончено
Alexander Erickson
Ålands judoklubb
Maxim Bezobrazov Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:20
PU13 grupp D
(Block 2, U13 & U15)
T1-7
Окончено
Anton Höglund
IKSU
Won by Ippon - 00:14
Garion Vasquez Hedman Sollefteå Judoklubb
FU13 grupp B
(Block 2, U13 & U15)
T3-15
Окончено
Anna Mårvik
Namsos Judo Club
Won by Ippon - 00:06
Annie Eilers IKSU
PU13 grupp F
(Block 2, U13 & U15)
T3-3
Окончено
Rasmus Österberg
IKSU
Erik Axlund Tierps Judoklubb Won by Ippon - 00:56
PU13 grupp A
(Block 2, U13 & U15)
T2-9
Окончено
Shiraz Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
Lave Strid Uppsala Norra Judoklubb Won by Wazari - 03:00
PU13 grupp F
(Block 2, U13 & U15)
T3-4
Окончено
Elliot Marsja
IKSU
Augustin Bierbaumer Östersunds Judoklubb Won by Ippon - 00:33
PU13 grupp G
(Block 2, U13 & U15)
T3-13
Окончено
Maxim Bezobrazov
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 00:22
Bengt Häggström IKSU
FU15 -52 kg
(Block 2, U13 & U15)
T1-16
Окончено
Anna Mårvik
Namsos Judo Club
Won by Ippon - 04:04
Elsa Sellgren Judo Club Sundsvall
PU13 grupp A
(Block 2, U13 & U15)
T2-10
Окончено
Albin Lomvik
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 02:59
Arsen Arutyunyan Ljusdals judoclub
FU13 grupp B
(Block 2, U13 & U15)
T3-16
Окончено
Fanny Granudd
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 01:13
Annie Eilers IKSU
PU13 grupp F
(Block 2, U13 & U15)
T3-8
Окончено
Erik Axlund
Tierps Judoklubb
Valter Ressem Gävle Judo Club Won by Ippon - 00:27
PU13 grupp D
(Block 2, U13 & U15)
T1-8
Окончено
Stig Neyland
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Ippon - 01:38
Anton Höglund IKSU
PU13 Grupp X
(Block 2, U13 & U15)
T2-20
Окончено
Jaroslav Verhnatskii
Levanger Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:40
Albin Forsman IKSU
PU13 grupp F
(Block 2, U13 & U15)
T3-9
Окончено
Elliot Marsja
IKSU
Rasmus Österberg IKSU Won by Ippon - 02:07
PU13 grupp D
(Block 2, U13 & U15)
T1-9
Окончено
Sebastian Gideonsson
Tierps Judoklubb
Garion Vasquez Hedman Sollefteå Judoklubb Won by Wazari - 03:00
PU15 -55 kg
(Block 2, U13 & U15)
T2-13
Окончено
Elliot Karlsson
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 01:34
William Skogheim Namsos Judo Club
PU15 +73kg Nybörjare/avancerade X
(Block 2, U13 & U15)
T2-21
Окончено
Marius Sundby
Levanger Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:25
Linus Andersson Hallgren Landvetter Judoklubb
FU13 grupp B
(Block 2, U13 & U15)
T3-17
Окончено
Olivia Stenklyft
Sollefteå Judoklubb
Anna Mårvik Namsos Judo Club Won by Ippon - 00:10
FU13 grupp A
(Block 2, U13 & U15)
T3-20
Окончено
Klara Sellgren
Judo Club Sundsvall
Alma Wiik Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 00:09
PU13 grupp F
(Block 2, U13 & U15)
T3-6
Окончено
Augustin Bierbaumer
Östersunds Judoklubb
Won by Ippon - 00:36
Erik Axlund Tierps Judoklubb
PU13 grupp A
(Block 2, U13 & U15)
T2-11
Окончено
Shiraz Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
Arsen Arutyunyan Ljusdals judoclub Won by Ippon - 01:37
PU13 grupp A
(Block 2, U13 & U15)
T2-12
Окончено
Lave Strid
Uppsala Norra Judoklubb
Albin Lomvik Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:37
FU15 -57 kg
(Block 2, U13 & U15)
T3-22
Окончено
Ida Lomvik
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:52
Madeleine Hedlund Judo Club Sundsvall
PU15 -55 kg
(Block 2, U13 & U15)
T2-14
Окончено
Erik Sundbäck
Östersunds Judoklubb
Won by Ippon - 00:09
Lex Wallgren Söderhamns Judoklubb
PU15 +73kg Nybörjare/avancerade X
(Block 2, U13 & U15)
T2-22
Окончено
Marius Sundby
Levanger Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:32
Zeke Blom Uppsala Norra Judoklubb
FU15 -52 kg
(Block 2, U13 & U15)
T1-17
Окончено
Anna Mårvik
Namsos Judo Club
Won by Ippon - 02:01
Annie Entson Landvetter Judoklubb
PU15 +73kg Nybörjare/avancerade X
(Block 2, U13 & U15)
T2-24
Окончено
Enzo Lagerström
Ålands judoklubb
Isidor Eliasson Gävle Judo Club Won by Ippon - 00:08
PU13 grupp B
(Block 2, U13 & U15)
T1-10
Окончено
Lex Wallgren
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 00:01
Lo Håberg Söderhamns Judoklubb
PU13 Grupp X
(Block 2, U13 & U15)
T2-30
Окончено
Peder Fostad
Levanger Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:20
Pelle Grindebäck Judo Club Sundsvall
FU13 grupp B
(Block 2, U13 & U15)
T3-18
Окончено
Fanny Granudd
Landvetter Judoklubb
Anna Mårvik Namsos Judo Club Won by Ippon - 00:20
FU15 -57 kg
(Block 2, U13 & U15)
T3-23
Окончено
Emma Johannessen
Nidaros judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Ariana Kalenja IKSU
PU13 grupp B
(Block 2, U13 & U15)
T1-11
Окончено
Elliot Richardsson
Ljusdals judoclub
Taim Khalil Söderhamns Judoklubb Won by Ippon