Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-19
Окончено
Björn Granberg
Judo Club Sundsvall
Johannes Sjöström Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:27
FU18 / FU18 / -57 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-7
Окончено
Emma Johannessen
Nidaros judoklubb
Ida Lomvik Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:01
PU18 / PU18 / -81 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-24
Окончено
Torjus Ertzaas
Levanger Judo & BJJ
Marius Sundby Levanger Judo & BJJ Won by Ippon - 00:09
PU18 / PU18 / -66 kg / Nybörjare/Avancerad
(Block 3, U18 & U21)
T1-17
Окончено
Ismael Bäckström
IKSU
Won by Ippon - 01:45
Yazan Shahid Söderhamns Judoklubb
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-9
Окончено
Lukas Stenbacka
Söderhamns Judoklubb
Elmo Rebic Aktiv Judo Won by Ippon - 01:40
FU18 / FU18 / -57 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-9
Окончено
Ida Lomvik
Judo Club Sundsvall
Sara Hansson Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:16
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-16
Окончено
Elias Bergqvist
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:31
Sondre Wien Namsos Judo Club
PU18 +81kg
(Block 3, U18 & U21)
T1-21
Окончено
Melsi Murinza
Bollnäs judoklubb
Archibald Holmer Sollefteå Judoklubb Won by Ippon - 01:19
PU18 / PU18 / -81 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-15
Окончено
Odin Espås Stenkløv
Nidaros judoklubb
Kalle Lövdin Vilhelmina Judoklubb Won by Ippon - 00:07
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-5
Окончено
Simon Persson
Judo Club Sundsvall
Djabrail Ibragimov Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:30
PU18 / PU18 / -60 kg / Nybörjare/Avancerad
(Block 3, U18 & U21)
T1-23
Окончено
William Skogheim
Namsos Judo Club
Ashot Manukyan Bollnäs judoklubb Won by Ippon - 00:31
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-6
Окончено
Saikhanbileg Bayarsaikhan
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:16
Sondre Wien Namsos Judo Club
FU18 / FU18 / -57 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-11
Окончено
Sara Hansson
Knivsta Judoklubb
Madeleine Hedlund Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 02:04
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-10
Окончено
Oscar Johansson
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:07
Johannes Sjöström Judo Club Sundsvall
PU18 / PU18 / -66 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T1-5
Окончено
Troy Elgbratt
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:58
Ahmad Ibrahim Söderhamns Judoklubb
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-11
Окончено
Oscar Johansson
Judo Club Sundsvall
Elmo Rebic Aktiv Judo Won by Ippon - 00:34
FU18 / FU18 / -57 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-13
Окончено
Emma Johannessen
Nidaros judoklubb
Won by Ippon - 00:09
Elsa Sellgren Judo Club Sundsvall
PU18 / PU18 / -66 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T1-6
Окончено
Hugo Oiva
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:41
Liam Wahlberg Judo Club Sundsvall
HU21 / HU21 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-12
Окончено
Johannes Sjöström
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 03:05
Lukas Stenbacka Söderhamns Judoklubb
PU18 / PU18 / -66 kg / Nybörjare/Avancerad
(Block 3, U18 & U21)
T1-18
Окончено
Ismael Bäckström
IKSU
Kasper Fager IKSU Won by Ippon - 01:43
FU18 / FU18 / -57 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-14
Окончено
Madeleine Hedlund
Judo Club Sundsvall
Ida Lomvik Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 01:52
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-20
Окончено
Simon Persson
Judo Club Sundsvall
Djabrail Ibragimov Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:17
PU18 / PU18 / -81 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-17
Окончено
Kalle Lövdin
Vilhelmina Judoklubb
Marius Sundby Levanger Judo & BJJ Won by Ippon - 00:41
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T2-17
Окончено
Elias Bergqvist
Judo Club Sundsvall
Saikhanbileg Bayarsaikhan Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 01:17
PU18 / PU18 / -81 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-18
Окончено
Linus Andersson Hallgren
Landvetter Judoklubb
Odin Espås Stenkløv Nidaros judoklubb Won by Ippon - 00:30
PU18 / PU18 / -66 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T1-8
Окончено
Robiel Biru Agiz
Levanger Judo & BJJ
Won by Ippon - 02:22
Troy Elgbratt Landvetter Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
Окончено
Sondre Wien
Namsos Judo Club
Arnas Baronaitis Tierps Judoklubb Won by Walkover
PU18 / PU18 / -81 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-19
Окончено
Marius Sundby
Levanger Judo & BJJ
Odin Espås Stenkløv Nidaros judoklubb Won by Ippon - 00:28
PU18 / PU18 / -81 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T3-20
Окончено
Kalle Lövdin
Vilhelmina Judoklubb
Won by Ippon - 00:06
Torjus Ertzaas Levanger Judo & BJJ
PU18 / PU18 / -66 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T1-7
Окончено
Ahmad Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
Liam Wahlberg Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 01:27
PU18 / PU18 / -66 kg / Nybörjare/Avancerad
(Block 3, U18 & U21)
T1-19
Окончено
Kasper Fager
IKSU
Won by Ippon - 00:44
Yazan Shahid Söderhamns Judoklubb
PU18 / PU18 / -66 kg / Elit
(Block 3, U18 & U21)
T1-9
Окончено
Liam Wahlberg
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:31
Troy Elgbratt Landvetter Judoklubb