Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13 Grupp 1
(U13)
B5
Окончено
Anton Svensson Sjöberg
Judoklubben National
Won by Ippon - 00:09
Ruben Mir Galou Göteborgs Judoklubb
FU13 Grupp 1
(U13)
A7
Окончено
Nova Backlund
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:11
Isabelle Vennberg Varbergs JK
PU13 Grupp 4
(U13)
B6
Окончено
Sam Ribbfors
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:10
Love Silverby Varbergs JK
PU13 Grupp 2
(U13)
B7
Окончено
Jonathan Mohlén
Kungsbacka Judoklubb
Cruz Noakes Alingsås Judoklubb Won by Ippon - 00:07
PU13 Grupp 2
(U13)
B8
Окончено
Maximilian Ringel
Won by Decision
Mikael Thorén Judoklubben Budo
PU13 Grupp 1
(U13)
B9
Окончено
Ruben Mir Galou
Göteborgs Judoklubb
Malte Carsman Aktiv Judo Won by Ippon - 00:10
FU13 Grupp 2
(U13)
A8
Окончено
Lisa Bäverholt
Varbergs JK
Matilda Gremyr Lindome JK Won by Ippon - 02:18
PU13 Grupp 4
(U13)
B10
Окончено
Vidar Nordkämpe
Lindome JK
Sam Ribbfors Kungsbacka Judoklubb Won by Ippon - 00:36
FU13 Grupp 3
(U13)
A9
Окончено
Fanny Granudd
Landvetter Judoklubb
Linn Klockar Frölunda Judo Won by Ippon - 00:30
PU13 Grupp 4
(U13)
B11
Окончено
Love Silverby
Varbergs JK
Alvin Wendel Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:10
PU13 Grupp 2
(U13)
B12
Окончено
Jonathan Mohlén
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:30
Mikael Thorén Judoklubben Budo
PU13 Grupp 3
(U13)
A10
Окончено
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Vuk Bulajic IK Västra Mölndal Won by Ippon - 01:24
PU13 Grupp 2
(U13)
B13
Окончено
Cruz Noakes
Alingsås Judoklubb
Won by Ippon - 00:06
Maximilian Ringel
PU13 Grupp 4
(U13)
B14
Окончено
Sam Ribbfors
Kungsbacka Judoklubb
Benjamin Eguti Rothstein Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 01:07
PU13 Grupp 4
(U13)
B15
Окончено
Vidar Nordkämpe
Lindome JK
Alvin Wendel Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:09
FU13 Grupp 1
(U13)
A11
Окончено
Nova Backlund
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:59
Tuva Carsman Aktiv Judo
FU13 Grupp 1
(U13)
A12
Окончено
Isabelle Vennberg
Varbergs JK
Jagna Kipszak Göteborgs Judoklubb Won by Walkover
FU13 Grupp 3
(U13)
A14
Окончено
Linn Klockar
Frölunda Judo
Loka Thornberg Judoklubben National Won by Ippon - 00:06
PU13 Grupp 5
(U13)
B16
Окончено
Albin Svensson
Borås JK
Milo Envall Welff IK Västra Mölndal Won by Ippon - 01:34
PU13 Grupp 3
(U13)
A15
Окончено
Leo Gashi
Judoklubben National
Arvid Ivarsson Judoklubben Budo Won by Ippon - 01:22
PU13 Grupp 5
(U13)
B17
Окончено
Amir Bubalo
Judoklubben Budo
Danni Cenanovic Judoklubben Budo Won by Ippon - 02:40
PU13 Grupp 4
(U13)
B18
Окончено
Love Silverby
Varbergs JK
Benjamin Eguti Rothstein Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 00:14
PU13 Grupp 3
(U13)
A16
Окончено
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 02:17
Vuk Bulajic IK Västra Mölndal
PU13 Grupp 3
(U13)
A17
Окончено
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Won by Ippon - 00:06
Benyamin Akgun Judoklubben National
PU13 Grupp 3
(U13)
A18
Окончено
Liam Engelfeldt
Judoklubben Budo
Simon Molnar Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 01:21
PU13 Grupp 4
(U13)
B19
Окончено
Alvin Wendel
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 01:52
Sam Ribbfors Kungsbacka Judoklubb
PU13 Grupp 4
(U13)
B20
Окончено
Love Silverby
Varbergs JK
Vidar Nordkämpe Lindome JK Won by Ippon - 00:08
PU13 Grupp 5
(U13)
B21
Окончено
Milo Envall Welff
IK Västra Mölndal
Amir Bubalo Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:49
PU13 Grupp 3
(U13)
A19
Окончено
Vincent Zorevand
Landvetter Judoklubb
Arvid Ivarsson Judoklubben Budo Won by Ippon - 02:44
PU13 Grupp 3
(U13)
A20
Окончено
Vuk Bulajic
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 01:45
Leo Gashi Judoklubben National
PU13 Grupp 3
(U13)
A21
Окончено
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Won by Ippon - 00:41
Simon Molnar Göteborgs Judoklubb
PU13 Grupp 3
(U13)
A22
Окончено
Benyamin Akgun
Judoklubben National
Won by Ippon - 00:09
Liam Engelfeldt Judoklubben Budo