Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13 - Grupp C
(U13 Hajime cup 2023)
6
Окончено
Yusif Suleyman
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:06
Jakob Folkesson Ängelholms Judoklubb
FU13 - Grupp B
(U13 Hajime cup 2023)
10
Окончено
Emelie Swahn
Ängelholms Judoklubb
Lova Wiik Skövde JK Won by Ippon - 00:40
PU13 - Grupp A
(U13 Hajime cup 2023)
9
Окончено
Axel Pilerud
Skövde JK
Linus Forsmark Frölunda Judo Won by Ippon - 02:39
PU13 - Grupp C
(U13 Hajime cup 2023)
10
Окончено
Yusif Suleyman
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:19
Valdemar Fohlin Ängelholms Judoklubb
PU13 - Grupp B
(U13 Hajime cup 2023)
12
Окончено
Hugo Bärnarp
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 02:29
Rasmus Bengtsson Skövde JK
PU13 - Grupp C
(U13 Hajime cup 2023)
11
Окончено
Jakob Folkesson
Ängelholms Judoklubb
Wille Enocsson Västbo Judoklubb Won by Ippon - 00:25
FU13 - Grupp B
(U13 Hajime cup 2023)
11
Окончено
Nika Khamatova
Varbergs JK
Won by Ippon - 00:40
Svea Lalin Aktiv Judo
PU13 - Grupp A
(U13 Hajime cup 2023)
12
Окончено
Nelson Polenta
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Ippon - 01:29
Elliot Borgvall Aktiv Judo
PU13 - Grupp B
(U13 Hajime cup 2023)
13
Окончено
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:43
Lukas Smith Västbo Judoklubb
PU13 - Grupp E
(U13 Hajime cup 2023)
13
Окончено
Simon Frank
Frölunda Judo
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Won by Ippon - 00:42
FU13 - Grupp A
(U13 Hajime cup 2023)
14
Окончено
Mirelle Havenfalk
Falkenbergs Judoklubb
Won by Ippon - 00:19
Linn Santruschitz Varbergs JK
PU13 - Grupp E
(U13 Hajime cup 2023)
14
Окончено
Axel Rehngren
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:23
Wilmer Andelén Falkenbergs Judoklubb
FU13 - Grupp B
(U13 Hajime cup 2023)
15
Окончено
Emelie Swahn
Ängelholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:16
Svea Lalin Aktiv Judo
FU13 - Grupp B
(U13 Hajime cup 2023)
16
Окончено
Lova Wiik
Skövde JK
Nika Khamatova Varbergs JK Won by Ippon - 00:08
PU13 - Grupp B
(U13 Hajime cup 2023)
17
Окончено
Lukas Smith
Västbo Judoklubb
Hugo Bärnarp Kungsbacka Judoklubb Won by Ippon - 00:14
PU13 - Grupp B
(U13 Hajime cup 2023)
18
Окончено
Theo Lindskog
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:08
Rasmus Bengtsson Skövde JK
PU13 - Grupp A
(U13 Hajime cup 2023)
15
Окончено
Nelson Polenta
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Won by Wazari - 03:22
Linus Forsmark Frölunda Judo
PU13 - Grupp A
(U13 Hajime cup 2023)
16
Окончено
Elliot Borgvall
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:08
Axel Pilerud Skövde JK
FU13 - Grupp B
(U13 Hajime cup 2023)
20
Окончено
Svea Lalin
Aktiv Judo
Lova Wiik Skövde JK Won by Ippon - 00:20
PU13 - Grupp E
(U13 Hajime cup 2023)
17
Окончено
Simon Frank
Frölunda Judo
Won by Ippon - 01:02
Wilmer Andelén Falkenbergs Judoklubb
FU13 - Grupp B
(U13 Hajime cup 2023)
21
Окончено
Emelie Swahn
Ängelholms Judoklubb
Nika Khamatova Varbergs JK Won by Ippon - 01:33
PU13 - Grupp E
(U13 Hajime cup 2023)
18
Окончено
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Won by Ippon - 00:49
Axel Rehngren Judoklubben Budo
PU13 - Grupp E
(U13 Hajime cup 2023)
19
Окончено
Wilmer Andelén
Falkenbergs Judoklubb
Karl Lennartsson Stenungsunds JK Won by Ippon - 01:42
PU13 - Grupp E
(U13 Hajime cup 2023)
20
Окончено
Simon Frank
Frölunda Judo
Axel Rehngren Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:24
PU15 - Grupp A
(U15 Hajime cup 2023)
1
Окончено
Sam Ribbfors
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:10
Love Silverby Varbergs JK
PU15 - Grupp C
(U15 Hajime cup 2023)
2
Окончено
Ernesto Eklund
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:35
Benjamin Bergendahl Stenungsunds JK
PU15 - Grupp B
(U15 Hajime cup 2023)
1
Окончено
Tage Gunnarsson
Falkenbergs Judoklubb
Won by Ippon - 02:59
Valentin Blixt Falkenbergs Judoklubb
FU15 / FU15
(U15 Hajime cup 2023)
2
Окончено
Anna Vilhelmsson Vikeberg
Stenungsunds JK
Won by Ippon - 00:29
Wilma Larsson Trollhättans JK
PU15 - Grupp A
(U15 Hajime cup 2023)
3
Окончено
Sam Ribbfors
Kungsbacka Judoklubb
Richard Gelander Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 02:30
FU15 / FU15
(U15 Hajime cup 2023)
3
Окончено
Agnes Eklöv
Varbergs JK
Won by Ippon - 02:25
Hilda Eriksson Skövde JK
PU15 - Grupp A
(U15 Hajime cup 2023)
4
Окончено
Richard Gelander
Göteborgs Judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Love Silverby Varbergs JK
PU15 - Grupp B
(U15 Hajime cup 2023)
4
Окончено
Tage Gunnarsson
Falkenbergs Judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Theo Ivarsson Falkenbergs Judoklubb