Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:8
Završeno
Caspian Kjølner
Ippon Judo & BJJ
Pobedio po Ippon - 00:32
Rasmus Bengtsson Skövde JK
U13 / GU13 / -36 kg
(BNC U13)
T5:10
Završeno
Anna Dimin
Portmarnock Judo School
Pobedio po Ippon - 00:38
Jet Van Der Meer Team Gouwe Sports
U13 / GU13 / -40 kg
(BNC U13)
T4:13
Završeno
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Pobedio po Ippon - 00:41
Johanna Gevryie Knivsta Judoklubb
U13 / BU13 / -46 kg
(BNC U13)
T1:13
Završeno
Alexander Weijermans
Team Gouwe Sports
Oskar Sjövall Lugi Judo Pobedio po Ippon - 02:54
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:9
Završeno
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Pobedio po Ippon - 02:09
Liam Spruit Amager Judo Skole
U13 / BU13 / -34 kg
(BNC U13)
T2:14
Završeno
Jonas Ujula
Shirokawa Porvoo Finland
Pobedio po Ippon - 02:10
Elliot Eriksson Castillo Saltsjö JK
U13 / BU13 / -46 kg
(BNC U13)
T1:9
Završeno
Matheo Larosi
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb Pobedio po Ippon - 01:07
U13 / GU13 / -40 kg
(BNC U13)
T4:16
Završeno
Emilija Paskoska
Judo Club Mioki
Pobedio po Wazari - 03:00
Nova Backlund IK Västra Mölndal
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:10
Završeno
Finlay Whitelaw
ProJudo
Pobedio po Ippon - 01:32
Melvin Camara Borås JK
U13 / GU13 / +48 kg
(BNC U13)
T5:17
Završeno
Leona Gouweleeuw
Team Gouwe Sports
Nellie Knutsson Kristianstad Judoklubb Pobedio po Ippon - 03:49
U13 / BU13 / -34 kg
(BNC U13)
T2:15
Završeno
SImon Walsh
ProJudo
Pobedio po Ippon - 02:01
Marlon Jönsson Valdes Staffanstorps JK
U13 / GU13 / -36 kg
(BNC U13)
T5:11
Završeno
Iona Collins
Lugi Judo
Anna Dimin Portmarnock Judo School Pobedio po Ippon - 01:55
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:11
Završeno
Alexei Dimin
Portmarnock Judo School
Luke McCafferty ProJudo Pobedio po Wazari - 03:00
U13 / GU13 / -40 kg
(BNC U13)
T4:17
Završeno
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Pobedio po Ippon - 02:21
Nova Backlund IK Västra Mölndal
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:12
Završeno
Caspian Kjølner
Ippon Judo & BJJ
Pobedio po Ippon - 02:00
Ezat Almasri Staffanstorps JK
U13 / GU13 / -40 kg
(BNC U13)
T4:18
Završeno
Johanna Gevryie
Knivsta Judoklubb
Emilija Paskoska Judo Club Mioki Pobedio po Ippon - 00:10
U13 / BU13 / -46 kg
(BNC U13)
T1:14
Završeno
Viktor Krzeszowski
Staffanstorps JK
Pobedio po Ippon - 01:15
Alexander Weijermans Team Gouwe Sports
U13 / GU13 / -36 kg
(BNC U13)
T5:12
Završeno
Alice Rosensvärd
Staffanstorps JK
Pobedio po Wazari - 03:38
Jet Van Der Meer Team Gouwe Sports
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:13
Završeno
Luke McCafferty
ProJudo
Pobedio po Ippon - 00:32
Melvin Camara Borås JK
U13 / BU13 / -46 kg
(BNC U13)
T1:15
Završeno
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:31
Oskar Sjövall Lugi Judo
U13 / GU13 / -48 kg
(BNC U13)
T1:20
Završeno
Siri Godén
Uppsala judoklubb
Astrid Hoffman Andersen Amager Judo Skole Pobedio po Ippon - 00:06
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:14
Završeno
Caspian Kjølner
Ippon Judo & BJJ
Liam Spruit Amager Judo Skole Pobedio po Ippon - 02:24
U13 / GU13 / -40 kg
(BNC U13)
T4:19
Završeno
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Emilija Paskoska Judo Club Mioki Pobedio po Ippon - 03:00
U13 / BU13 / -46 kg
(BNC U13)
T1:1
Završeno
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb Pobedio po Hansokumake - 02:49
U13 / BU13 / -46 kg
(BNC U13)
T1:2
Završeno
Viktor Krzeszowski
Staffanstorps JK
Pil Bendiksby Ippon Judo & BJJ Pobedio po Ippon - 00:06
U13 / GU13 / -36 kg
(BNC U13)
T5:13
Završeno
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Pobedio po Wazari - 04:05
Iona Collins Lugi Judo
U13 / BU13 / -46 kg
(BNC U13)
T1:3
Završeno
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Pobedio po Ippon - 00:14
Pil Bendiksby Ippon Judo & BJJ
U13 / GU13 / -48 kg
(BNC U13)
T1:21
Završeno
Mia Klith Einarsdóttir
Selfoss Judo
Lea Gubberud Ippon Judo & BJJ Pobedio po Ippon - 00:14
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:15
Završeno
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Finlay Whitelaw ProJudo Pobedio po Wazari - 05:50
U13 / GU13 / -36 kg
(BNC U13)
T5:14
Završeno
Nahla Frick
Alba 93 Boizenburg
Anna Dimin Portmarnock Judo School Pobedio po Ippon - 08:25
U13 / GU13 / -36 kg
(BNC U13)
T5:15
Završeno
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Pobedio po Hansokumake - 04:32
Anna Dimin Portmarnock Judo School
U13 / GU13 / +48 kg
(BNC U13)
T5:18
Završeno
Nellie Knutsson
Kristianstad Judoklubb
Oryna Antonova Lugi Judo Pobedio po Ippon - 00:18