Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:8
Färdig
Caspian Kjølner
Ippon Judo & BJJ
Vann via Ippon - 00:32
Rasmus Bengtsson Skövde JK
U13 / GU13 / -36 kg
(BNC U13)
T5:10
Färdig
Anna Dimin
Portmarnock Judo School
Vann via Ippon - 00:38
Jet Van Der Meer Team Gouwe Sports
U13 / GU13 / -40 kg
(BNC U13)
T4:13
Färdig
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 00:41
Johanna Gevryie Knivsta Judoklubb
U13 / BU13 / -46 kg
(BNC U13)
T1:13
Färdig
Alexander Weijermans
Team Gouwe Sports
Oskar Sjövall Lugi Judo Vann via Ippon - 02:54
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:9
Färdig
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Vann via Ippon - 02:09
Liam Spruit Amager Judo Skole
U13 / BU13 / -34 kg
(BNC U13)
T2:14
Färdig
Jonas Ujula
Shirokawa Porvoo Finland
Vann via Ippon - 02:10
Elliot Eriksson Castillo Saltsjö JK
U13 / BU13 / -46 kg
(BNC U13)
T1:9
Färdig
Matheo Larosi
NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb Vann via Ippon - 01:07
U13 / GU13 / -40 kg
(BNC U13)
T4:16
Färdig
Emilija Paskoska
Judo Club Mioki
Vann på Wazari - 03:00
Nova Backlund IK Västra Mölndal
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:10
Färdig
Finlay Whitelaw
ProJudo
Vann via Ippon - 01:32
Melvin Camara Borås JK
U13 / GU13 / +48 kg
(BNC U13)
T5:17
Färdig
Leona Gouweleeuw
Team Gouwe Sports
Nellie Knutsson Kristianstad Judoklubb Vann via Ippon - 03:49
U13 / BU13 / -34 kg
(BNC U13)
T2:15
Färdig
SImon Walsh
ProJudo
Vann via Ippon - 02:01
Marlon Jönsson Valdes Staffanstorps JK
U13 / GU13 / -36 kg
(BNC U13)
T5:11
Färdig
Iona Collins
Lugi Judo
Anna Dimin Portmarnock Judo School Vann via Ippon - 01:55
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:11
Färdig
Alexei Dimin
Portmarnock Judo School
Luke McCafferty ProJudo Vann på Wazari - 03:00
U13 / GU13 / -40 kg
(BNC U13)
T4:17
Färdig
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 02:21
Nova Backlund IK Västra Mölndal
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:12
Färdig
Caspian Kjølner
Ippon Judo & BJJ
Vann via Ippon - 02:00
Ezat Almasri Staffanstorps JK
U13 / GU13 / -40 kg
(BNC U13)
T4:18
Färdig
Johanna Gevryie
Knivsta Judoklubb
Emilija Paskoska Judo Club Mioki Vann via Ippon - 00:10
U13 / BU13 / -46 kg
(BNC U13)
T1:14
Färdig
Viktor Krzeszowski
Staffanstorps JK
Vann via Ippon - 01:15
Alexander Weijermans Team Gouwe Sports
U13 / GU13 / -36 kg
(BNC U13)
T5:12
Färdig
Alice Rosensvärd
Staffanstorps JK
Vann på Wazari - 03:38
Jet Van Der Meer Team Gouwe Sports
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:13
Färdig
Luke McCafferty
ProJudo
Vann via Ippon - 00:32
Melvin Camara Borås JK
U13 / BU13 / -46 kg
(BNC U13)
T1:15
Färdig
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Vann via Ippon - 00:31
Oskar Sjövall Lugi Judo
U13 / GU13 / -48 kg
(BNC U13)
T1:20
Färdig
Siri Godén
Uppsala judoklubb
Astrid Hoffman Andersen Amager Judo Skole Vann via Ippon - 00:06
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:14
Färdig
Caspian Kjølner
Ippon Judo & BJJ
Liam Spruit Amager Judo Skole Vann via Ippon - 02:24
U13 / GU13 / -40 kg
(BNC U13)
T4:19
Färdig
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Emilija Paskoska Judo Club Mioki Vann via Ippon - 03:00
U13 / BU13 / -46 kg
(BNC U13)
T1:1
Färdig
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb Vann via Hansokumake - 02:49
U13 / BU13 / -46 kg
(BNC U13)
T1:2
Färdig
Viktor Krzeszowski
Staffanstorps JK
Pil Bendiksby Ippon Judo & BJJ Vann via Ippon - 00:06
U13 / GU13 / -36 kg
(BNC U13)
T5:13
Färdig
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Vann på Wazari - 04:05
Iona Collins Lugi Judo
U13 / BU13 / -46 kg
(BNC U13)
T1:3
Färdig
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Vann via Ippon - 00:14
Pil Bendiksby Ippon Judo & BJJ
U13 / GU13 / -48 kg
(BNC U13)
T1:21
Färdig
Mia Klith Einarsdóttir
Selfoss Judo
Lea Gubberud Ippon Judo & BJJ Vann via Ippon - 00:14
U13 / BU13 / -38 kg
(BNC U13)
T3:15
Färdig
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Finlay Whitelaw ProJudo Vann på Wazari - 05:50
U13 / GU13 / -36 kg
(BNC U13)
T5:14
Färdig
Nahla Frick
Alba 93 Boizenburg
Anna Dimin Portmarnock Judo School Vann via Ippon - 08:25
U13 / GU13 / -36 kg
(BNC U13)
T5:15
Färdig
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Vann via Hansokumake - 04:32
Anna Dimin Portmarnock Judo School
U13 / GU13 / +48 kg
(BNC U13)
T5:18
Färdig
Nellie Knutsson
Kristianstad Judoklubb
Oryna Antonova Lugi Judo Vann via Ippon - 00:18