Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Flickor / Högstadiet / -52 kg
(Högstadiet)
T2:13
Färdig
Madeleine Hedlund
Judo Club Sundsvall
Ester Pagstedt Frövi Judo Vann via Ippon - 02:45
Flickor / Högstadiet / -57 kg
(Högstadiet)
T3:14
Färdig
Masha Bereza
Frövi Judo
Mira Kördel Vann via Ippon - 01:12
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:12
Färdig
Ahmad Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
Vann via Ippon - 01:50
Leo Cohen Knivsta Judoklubb
Flickor / Högstadiet / -63kg
(Högstadiet)
T1:13
Färdig
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Alma Alenback Frövi Judo Vann via Ippon - 00:19
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:14
Färdig
Ivar Rundqvist Troeng
Frövi Judo
Yazan AlBared Söderhamns Judoklubb Vann via Ippon - 00:14
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:15
Färdig
Nilo Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Vann via Ippon - 00:35
Vidar Selin Knivsta Judoklubb
Flickor / Högstadiet / -52 kg
(Högstadiet)
T2:14
Färdig
Vera Karlsson Gårlid
Judo Arvika
Sofia Cordova Vann på Wazari - 04:37
Pojkar / Högstadiet / -66 kg
(Högstadiet)
T2:15
Färdig
Johannes Sjöström
Judo Club Sundsvall
Vann via Ippon - 00:47
Abdul Althany Söderhamns Judoklubb
Flickor / Högstadiet / +63 kg
(Högstadiet)
T3:15
Färdig
Andrea Mocanoski
Aktiv Judo
Vann via Ippon - 04:31
Vilja Kördel Trollhättans JK
Pojkar / Högstadiet / -50 kg
(Högstadiet)
T2:16
Färdig
Ricky Steen
Västerås judo skola
Linus Norlin Saltsjö JK Vann via Ippon - 00:10
Pojkar / Högstadiet / -73 kg
(Högstadiet)
T1:16
Färdig
Viggo Granberg
Aktiv Judo
Vann via Ippon - 01:43
Melker Andersson Saltsjö JK
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:17
Färdig
Ali Hajiyev
Frövi Judo
Vann via Ippon - 00:50
Ahmad Ibrahim Söderhamns Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -55 kg
(Högstadiet)
T3:16
Färdig
Carl Svanbom
Västerås judo skola
Vann via Ippon - 01:12
Gabriel Gevryie Knivsta Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:18
Färdig
Liam Wahlberg
Judo Club Sundsvall
Vann via Ippon - 00:44
Leo Cohen Knivsta Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -50 kg
(Högstadiet)
T2:17
Färdig
Leo Pehrson
Vann via Ippon - 02:11
Hugo Ivarsson
Flickor / Högstadiet / -52 kg
(Högstadiet)
T2:18
Färdig
Madeleine Hedlund
Judo Club Sundsvall
Ebba Peterson Frövi Judo Vann via Ippon - 00:22
Flickor / Högstadiet / -63kg
(Högstadiet)
T1:19
Färdig
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Vann via Ippon - 00:19
Mira Blomberg Knivsta Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -55 kg
(Högstadiet)
T3:17
Färdig
Leo Svanbom
Västerås judo skola
Robin Sellstone IK Södra Vann via Ippon - 01:20
Flickor / Högstadiet / -52 kg
(Högstadiet)
T2:19
Färdig
Sofia Cordova
Vann via Ippon - 00:16
Ester Pagstedt Frövi Judo
Pojkar / Högstadiet / -66 kg
(Högstadiet)
T2:20
Färdig
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 00:54
Tobias Axelsson IK Södra
Flickor / Högstadiet / -57 kg
(Högstadiet)
T3:18
Färdig
Alva Larsson
Trollhättans JK
Hilda Öjelund Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 02:24
Pojkar / Högstadiet / -50 kg
(Högstadiet)
T2:21
Färdig
Linus Norlin
Saltsjö JK
Vann via Ippon - 00:19
Ocean Johansson Alingsås Judoklubb
Flickor / Högstadiet / -63kg
(Högstadiet)
T1:20
Färdig
Alma Alenback
Frövi Judo
Vann via Ippon - 02:44
Felicia Ernbro Rundström Korpehôla Judoklubb
Flickor / Högstadiet / -57 kg
(Högstadiet)
T3:19
Färdig
Mira Kördel
Vann via Ippon - 00:52
Jaana Martikainen Bålsta Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -73 kg
(Högstadiet)
T1:21
Färdig
Fabian Koch
Frövi Judo
Vann via Ippon - 00:15
Axel Liljegren Norrköpings Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -73 kg
(Högstadiet)
T1:22
Färdig
Neo Andersson
Vara Judoklubb
Erik Rosenkrans IK Södra Vann via Ippon - 00:07
Pojkar / Högstadiet / -66 kg
(Högstadiet)
T2:22
Färdig
Frank Ahnborg
Judo Club Sundsvall
Djabrail Ibragimov Söderhamns Judoklubb Vann via Ippon - 00:25
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:23
Färdig
Ahmad Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
Nilo Eriksson Castillo Saltsjö JK Vann via Ippon - 00:31
Flickor / Högstadiet / +63 kg
(Högstadiet)
T3:20
Färdig
Beatrice Ritter
Uppsala judoklubb
Andrea Mocanoski Aktiv Judo Vann på Wazari - 03:00
Pojkar / Högstadiet / -73 kg
(Högstadiet)
T1:24
Färdig
Simon Persson
Judo Club Sundsvall
Axel Westberg Saltsjö JK Vann via Ippon - 00:30
Flickor / Högstadiet / -52 kg
(Högstadiet)
T2:23
Färdig
Ebba Peterson
Frövi Judo
Vera Karlsson Gårlid Judo Arvika Vann på Wazari - 03:01
Pojkar / Högstadiet / -55 kg
(Högstadiet)
T3:21
Färdig
Yousef Abdelrahman
Frövi Judo
Albin Forselius IK Västra Mölndal Vann via Ippon - 01:51