Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Flickor / Högstadiet / -52 kg
(Högstadiet)
T2:13
انتهى
Madeleine Hedlund
Judo Club Sundsvall
Ester Pagstedt Frövi Judo Won by Ippon - 02:45
Flickor / Högstadiet / -57 kg
(Högstadiet)
T3:14
انتهى
Masha Bereza
Frövi Judo
Mira Kördel Won by Ippon - 01:12
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:12
انتهى
Ahmad Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 01:50
Leo Cohen Knivsta Judoklubb
Flickor / Högstadiet / -63kg
(Högstadiet)
T1:13
انتهى
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Alma Alenback Frövi Judo Won by Ippon - 00:19
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:14
انتهى
Ivar Rundqvist Troeng
Frövi Judo
Yazan AlBared Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:14
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:15
انتهى
Nilo Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:35
Vidar Selin Knivsta Judoklubb
Flickor / Högstadiet / -52 kg
(Högstadiet)
T2:14
انتهى
Vera Karlsson Gårlid
Judo Arvika
Sofia Cordova Won by Wazari - 04:37
Pojkar / Högstadiet / -66 kg
(Högstadiet)
T2:15
انتهى
Johannes Sjöström
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:47
Abdul Althany Söderhamns Judoklubb
Flickor / Högstadiet / +63 kg
(Högstadiet)
T3:15
انتهى
Andrea Mocanoski
Aktiv Judo
Won by Ippon - 04:31
Vilja Kördel Trollhättans JK
Pojkar / Högstadiet / -50 kg
(Högstadiet)
T2:16
انتهى
Ricky Steen
Västerås judo skola
Linus Norlin Saltsjö JK Won by Ippon - 00:10
Pojkar / Högstadiet / -73 kg
(Högstadiet)
T1:16
انتهى
Viggo Granberg
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:43
Melker Andersson Saltsjö JK
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:17
انتهى
Ali Hajiyev
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:50
Ahmad Ibrahim Söderhamns Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -55 kg
(Högstadiet)
T3:16
انتهى
Carl Svanbom
Västerås judo skola
Won by Ippon - 01:12
Gabriel Gevryie Knivsta Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:18
انتهى
Liam Wahlberg
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:44
Leo Cohen Knivsta Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -50 kg
(Högstadiet)
Flickor / Högstadiet / -52 kg
(Högstadiet)
T2:18
انتهى
Madeleine Hedlund
Judo Club Sundsvall
Ebba Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 00:22
Flickor / Högstadiet / -63kg
(Högstadiet)
T1:19
انتهى
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:19
Mira Blomberg Knivsta Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -55 kg
(Högstadiet)
T3:17
انتهى
Leo Svanbom
Västerås judo skola
Robin Sellstone IK Södra Won by Ippon - 01:20
Flickor / Högstadiet / -52 kg
(Högstadiet)
T2:19
انتهى
Sofia Cordova
Won by Ippon - 00:16
Ester Pagstedt Frövi Judo
Pojkar / Högstadiet / -66 kg
(Högstadiet)
T2:20
انتهى
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:54
Tobias Axelsson IK Södra
Flickor / Högstadiet / -57 kg
(Högstadiet)
T3:18
انتهى
Alva Larsson
Trollhättans JK
Hilda Öjelund Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 02:24
Pojkar / Högstadiet / -50 kg
(Högstadiet)
T2:21
انتهى
Linus Norlin
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:19
Ocean Johansson Alingsås Judoklubb
Flickor / Högstadiet / -63kg
(Högstadiet)
T1:20
انتهى
Alma Alenback
Frövi Judo
Won by Ippon - 02:44
Felicia Ernbro Rundström Korpehôla Judoklubb
Flickor / Högstadiet / -57 kg
(Högstadiet)
T3:19
انتهى
Mira Kördel
Won by Ippon - 00:52
Jaana Martikainen Bålsta Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -73 kg
(Högstadiet)
T1:21
انتهى
Fabian Koch
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:15
Axel Liljegren Norrköpings Judoklubb
Pojkar / Högstadiet / -73 kg
(Högstadiet)
T1:22
انتهى
Neo Andersson
Vara Judoklubb
Erik Rosenkrans IK Södra Won by Ippon - 00:07
Pojkar / Högstadiet / -66 kg
(Högstadiet)
T2:22
انتهى
Frank Ahnborg
Judo Club Sundsvall
Djabrail Ibragimov Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:25
Pojkar / Högstadiet / -60 kg
(Högstadiet)
T1:23
انتهى
Ahmad Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
Nilo Eriksson Castillo Saltsjö JK Won by Ippon - 00:31
Flickor / Högstadiet / +63 kg
(Högstadiet)
T3:20
انتهى
Beatrice Ritter
Uppsala judoklubb
Andrea Mocanoski Aktiv Judo Won by Wazari - 03:00
Pojkar / Högstadiet / -73 kg
(Högstadiet)
T1:24
انتهى
Simon Persson
Judo Club Sundsvall
Axel Westberg Saltsjö JK Won by Ippon - 00:30
Flickor / Högstadiet / -52 kg
(Högstadiet)
T2:23
انتهى
Ebba Peterson
Frövi Judo
Vera Karlsson Gårlid Judo Arvika Won by Wazari - 03:01
Pojkar / Högstadiet / -55 kg
(Högstadiet)
T3:21
انتهى
Yousef Abdelrahman
Frövi Judo
Albin Forselius IK Västra Mölndal Won by Ippon - 01:51