Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U09-2
(Mattor)
M2-7
Färdig
Leonardo Lexmon
Täby Judo
Douglas Klint Upplands Väsby Judoklubb Vann via Ippon - 00:52
U09-3
(Mattor)
Färdig
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Vann på Walkover
Liv Malmsten Vallentuna Judo
U09-3
(Mattor)
M1-21
Färdig
Oscar Niklasson
Ekerö Judoklubb
Viggo Vesterlund Upplands Väsby Judoklubb Vann via Ippon - 00:28
U09-3
(Mattor)
M1-22
Färdig
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Vann via Ippon - 00:55
Viggo Vesterlund Upplands Väsby Judoklubb
U09-2
(Mattor)
Färdig
Elis Fink Möllerström
Ekerö Judoklubb
Vann på Walkover
Gabriel Lopez Solna Judoklubb
U09-6
(Mattor)
M2-15
Färdig
Elin Hult
Ekerö Judoklubb
Vann via Ippon - 00:40
Adrian Unger Vallentuna Judo
U09-3
(Mattor)
Färdig
Oscar Niklasson
Ekerö Judoklubb
Vann på Walkover
Liv Malmsten Vallentuna Judo
U09-5
(Mattor)
M2-18
Färdig
Lina Girdzijauskas
Solna Judoklubb
Vann via Ippon - 00:56
Vide Romare
U09-2
(Mattor)
M2-8
Färdig
Lars Enskär
Knivsta Judoklubb
Douglas Klint Upplands Väsby Judoklubb Vann på Wazari - 02:00
U09-2
(Mattor)
Färdig
Leonardo Lexmon
Täby Judo
Vann på Walkover
Gabriel Lopez Solna Judoklubb
U09-6
(Mattor)
M2-16
Färdig
William Eklind
Ekerö Judoklubb
Vann via Ippon - 00:12
Adrian Unger Vallentuna Judo
U09-6
(Mattor)
M2-17
Färdig
Elin Hult
Ekerö Judoklubb
Eric Gunnarsson Knivsta Judoklubb Vann på domslut - 02:00
U09-5
(Mattor)
M2-19
Färdig
Osman Pashayev
Stockholms Judoklubb
Vann via Ippon - 00:10
Stella Karlsson Ekerö Judoklubb
U09-5
(Mattor)
M2-20
Färdig
Lina Girdzijauskas
Solna Judoklubb
Vann via Ippon - 00:46
Osman Pashayev Stockholms Judoklubb
U09-5
(Mattor)
M2-21
Färdig
Vide Romare
Vann via Ippon - 00:07
Stella Karlsson Ekerö Judoklubb
U09-5
(Mattor)
M2-22
Färdig
Lina Girdzijauskas
Solna Judoklubb
Vann via Ippon - 00:12
Stella Karlsson Ekerö Judoklubb
U09-5
(Mattor)
M2-23
Färdig
Vide Romare
Vann via Ippon - 00:36
Osman Pashayev Stockholms Judoklubb
U11-10
(Mattor)
M2-24
Färdig
Aaron Herland
Täby Judo
Vann via Ippon - 00:20
Noah Engvall Lonitz Täby Judo
U11-01
(Mattor)
M1-23
Färdig
Linnea Wass
Vallentuna Judo
Elsy Wester Vallentuna Judo Vann på Wazari - 02:00
U11-10
(Mattor)
M2-25
Färdig
Einar Törn
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 01:34
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb
U11-01
(Mattor)
M1-24
Färdig
Elliot Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Vann via Ippon - 00:27
Fabian Vilval Solna Judoklubb
U11-03
(Mattor)
M1-25
Färdig
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Felicia Heyder Ekerö Judoklubb Vann på Wazari - 02:00
U11-12
(Mattor)
M2-26
Färdig
Rafael Campesino Wickholm
Vann på domslut - 02:00
Ellen Wernqvist Solna Judoklubb
U11-05
(Mattor)
M1-26
Färdig
Edith Malmdin
Täby Judo
Benyamin Sherif Täby Judo Vann via Ippon - 00:45
U11-05
(Mattor)
M1-27
Färdig
Vilhelm Svensson
Solna Judoklubb
Agnes Thimgren Upplands Väsby Judoklubb Vann via Ippon - 01:15
U11-02
(Mattor)
M2-27
Färdig
Saga Gudjonsson
Vallentuna Judo
Arja Jensen Lehtonen Vallentuna Judo Vann via Ippon - 01:04
U11-02
(Mattor)
M2-28
Färdig
Dmitry Fomin
Täby Judo
Vann via Ippon - 01:19
Milo Larsson Upplands Väsby Judoklubb
U11-01
(Mattor)
M1-28
Färdig
Linnea Wass
Vallentuna Judo
Elliot Eriksson Castillo Saltsjö JK Vann via Ippon - 00:19
U11-01
(Mattor)
M1-29
Färdig
Elsy Wester
Vallentuna Judo
Fabian Vilval Solna Judoklubb Vann via Ippon - 00:25
U11-03
(Mattor)
M1-30
Färdig
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 01:53
Sixten Jansson Högdalens Judoklubb
U11-10
(Mattor)
M2-29
Färdig
Aaron Herland
Täby Judo
Einar Törn Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 00:08
U11-10
(Mattor)
M2-30
Färdig
Noah Engvall Lonitz
Täby Judo
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb Vann via Ippon - 00:33