Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-12
(Mattor)
M2-31
Färdig
Rafael Campesino Wickholm
Vann via Ippon - 02:00
Jakob Ojuva Täby Judo
U11-05
(Mattor)
M1-31
Färdig
Edith Malmdin
Täby Judo
Vilhelm Svensson Solna Judoklubb Vann på Wazari - 02:00
U11-05
(Mattor)
M1-32
Färdig
Benyamin Sherif
Täby Judo
Vann på Wazari - 02:00
Agnes Thimgren Upplands Väsby Judoklubb
U11-02
(Mattor)
M2-32
Färdig
Saga Gudjonsson
Vallentuna Judo
Dmitry Fomin Täby Judo Vann via Ippon - 00:16
U11-01
(Mattor)
M1-33
Färdig
Linnea Wass
Vallentuna Judo
Fabian Vilval Solna Judoklubb Vann via Ippon - 00:29
U11-02
(Mattor)
M2-33
Färdig
Arja Jensen Lehtonen
Vallentuna Judo
Milo Larsson Upplands Väsby Judoklubb Vann via Ippon - 00:35
U11-01
(Mattor)
M1-34
Färdig
Elsy Wester
Vallentuna Judo
Elliot Eriksson Castillo Saltsjö JK Vann via Ippon - 00:16
U11-03
(Mattor)
M1-35
Färdig
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Vann via Ippon - 01:09
Sixten Jansson Högdalens Judoklubb
U11-10
(Mattor)
M2-34
Färdig
Aaron Herland
Täby Judo
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb Vann via Ippon - 00:29
U11-10
(Mattor)
M2-35
Färdig
Noah Engvall Lonitz
Täby Judo
Einar Törn Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 00:12
U11-05
(Mattor)
M1-36
Färdig
Edith Malmdin
Täby Judo
Agnes Thimgren Upplands Väsby Judoklubb Vann via Ippon - 00:41
U11-12
(Mattor)
M2-36
Färdig
Ellen Wernqvist
Solna Judoklubb
Vann på Walkover - 00:15
Jakob Ojuva Täby Judo
U11-05
(Mattor)
M1-37
Färdig
Benyamin Sherif
Täby Judo
Vann via Ippon - 01:36
Vilhelm Svensson Solna Judoklubb
U11-02
(Mattor)
M2-37
Färdig
Saga Gudjonsson
Vallentuna Judo
Milo Larsson Upplands Väsby Judoklubb Vann via Ippon - 01:11
U11-07
(Mattor)
M1-38
Färdig
Vilgot Frizell
Stockholmspolisens IF Judo
Einar Bellec Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 02:00
U11-02
(Mattor)
M2-38
Färdig
Arja Jensen Lehtonen
Vallentuna Judo
Dmitry Fomin Täby Judo Vann via Ippon - 01:17
U11-04
(Mattor)
M2-39
Färdig
Colleen Regio Cruz
Täby Judo
Vann via Ippon - 00:44
Måns-Melker Leinfelt
U11-07
(Mattor)
M1-39
Färdig
Kristofer Budavari
Upplands Väsby Judoklubb
Vann via Ippon - 01:14
Atle Vintberger
U11-06
(Mattor)
M2-40
Färdig
Akhmed Tepsuev
Täby Judo
Vann via Ippon - 01:06
Kanna Dahlström Stockholmspolisens IF Judo
U11-09
(Mattor)
M1-40
Färdig
Oscar Gunnarsson
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 01:48
Marcus Vlad Knivsta Judoklubb
U11-06
(Mattor)
M2-41
Färdig
Iliya Frank
Upplands Väsby Judoklubb
Vann via Ippon - 02:00
Alfred Enskär Knivsta Judoklubb
U11-09
(Mattor)
M1-41
Färdig
Meja Tempelmann
Stockholmspolisens IF Judo
Tyra Norberg Ekerö Judoklubb Vann via Ippon - 00:08
U11-08
(Mattor)
M2-42
Färdig
Emir Gashi
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 00:30
Anakin Borndalen Knivsta Judoklubb
U11-11
(Mattor)
M1-42
Färdig
Tuva Gudjonsson
Vallentuna Judo
Måns Bouveng Elsén Knivsta Judoklubb Vann på Wazari - 02:00
U11-04
(Mattor)
M2-43
Färdig
Colleen Regio Cruz
Täby Judo
Vann på domslut - 02:00
Anton Sjöberg Upplands Väsby Judoklubb
U11-07
(Mattor)
M1-43
Färdig
Vilgot Frizell
Stockholmspolisens IF Judo
Vann via Ippon - 00:25
Kristofer Budavari Upplands Väsby Judoklubb
U11-07
(Mattor)
M1-44
Färdig
Einar Bellec
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 01:37
Atle Vintberger
U11-08
(Mattor)
M2-44
Färdig
David Niemi
Täby Judo
Noel Wester Vallentuna Judo Vann via Ippon - 01:29
U11-06
(Mattor)
M2-45
Färdig
Akhmed Tepsuev
Täby Judo
Iliya Frank Upplands Väsby Judoklubb Vann via Ippon - 01:07
U11-09
(Mattor)
M1-45
Färdig
Oscar Gunnarsson
Knivsta Judoklubb
Vann på domslut - 02:00
Meja Tempelmann Stockholmspolisens IF Judo
U11-06
(Mattor)
M2-46
Färdig
Kanna Dahlström
Stockholmspolisens IF Judo
Vann på domslut - 02:00
Alfred Enskär Knivsta Judoklubb
U11-09
(Mattor)
M1-46
Färdig
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 00:08
Tyra Norberg Ekerö Judoklubb