Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU18 / PU18 / -81 kg
(Block 3: U18 & Senior)
7
Färdig
Samuel Hoflin
IK Södra
Vann via Ippon - 00:28
August Ekman Stockholmspolisens IF Judo
PU18 / PU18 / -81 kg
(Block 3: U18 & Senior)
8
Färdig
Melker Andersson
Saltsjö JK
Simon Persson Oxelösunds Judoklubb Vann via Ippon - 00:07
PU18 / PU18 / -73 kg
(Block 3: U18 & Senior)
3
Färdig
Alexander Norberg
IK Södra
Vann via Ippon
Sebastian Lindbäck Åkersberga Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(Block 3: U18 & Senior)
9
Färdig
Kim Aspelin
IK Södra
Vann via Ippon - 00:46
Axel Westberg Saltsjö JK
Herrar / Herrar / -90 kg
(Block 3: U18 & Senior)
5
Färdig
Kevin Pettersson
Uppsala judoklubb
Vann via Ippon - 01:57
Albin Bergqvist Arboga JK
Herrar / Herrar / -73 kg
(Block 3: U18 & Senior)
4
Färdig
Alex Ngo
Gävle Judo Club
Vann via Ippon - 01:22
Abdulsalam Armouch Visby judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(Block 3: U18 & Senior)
10
Färdig
Erik Rosenkrans
IK Södra
Zacharias El-Zein Stockholms Judoklubb Vann via Ippon - 01:12
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 3: U18 & Senior)
4
Färdig
Tobias Axelsson
IK Södra
Nikita Kildeev Kippon ry Vann via Ippon - 01:57
Herrar / Herrar / -73 kg
(Block 3: U18 & Senior)
5
Färdig
Ernö Galatz
IK Södra
Bader Ereq Stockholms Judoklubb Vann via Ippon - 00:13
PU18 / PU18 / -73 kg
(Block 3: U18 & Senior)
6
Färdig
Sebastian Lindbäck
Åkersberga Judoklubb
Abdulsalam Armouch Visby judoklubb Vann via Ippon
Herrar / Herrar / -90 kg
(Block 3: U18 & Senior)
6
Färdig
Philip Anderberg Lönnvik
Stockholmspolisens IF Judo
Vann på Walkover
Mark Kurchyn Oxelösunds Judoklubb
Damer-ÖV
(Block 3: U18 & Senior)
11
Färdig
Tora Altersten
IK Södra
Vann via Ippon - 02:41
Habiba Bayati IK Södra
Herrar / Herrar / -73 kg
(Block 3: U18 & Senior)
7
Färdig
Alex Ngo
Gävle Judo Club
Vann via Ippon - 01:13
Erdenemunkh Munkhbat Stockholmspolisens IF Judo
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 3: U18 & Senior)
5
Färdig
Viacheslav Akimov
Stockholmspolisens IF Judo
Vann via Ippon - 02:10
Lukas Klein Köpings Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(Block 3: U18 & Senior)
12
Färdig
Kim Aspelin
IK Södra
Vann via Ippon - 00:12
Zacharias El-Zein Stockholms Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(Block 3: U18 & Senior)
13
Färdig
Axel Westberg
Saltsjö JK
Vann via Ippon - 00:34
Erik Rosenkrans IK Södra
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 3: U18 & Senior)
6
Färdig
Vidar Selin
Knivsta Judoklubb
Vincent Lundberg Stockholms Judoklubb Vann via Ippon - 00:45
Herrar / Herrar / -73 kg
(Block 3: U18 & Senior)
8
Färdig
Bader Ereq
Stockholms Judoklubb
Vann via Ippon - 01:12
Kaj Thuresson Visby judoklubb
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 3: U18 & Senior)
7
Färdig
Lukas Klein
Köpings Judoklubb
Tobias Axelsson IK Södra Vann via Ippon - 00:16
Damer-ÖV
(Block 3: U18 & Senior)
14
Färdig
Melina Aramburo
Stockholms Judoklubb
Vann via Ippon - 01:33
Weronika Monthan IK Södra
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 3: U18 & Senior)
7
Färdig
Theo Olsson
Saltsjö JK
Vann på Wazari - 05:56
Nilo Eriksson Castillo Saltsjö JK
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 3: U18 & Senior)
8
Färdig
Viacheslav Akimov
Stockholmspolisens IF Judo
Vann via Ippon - 02:08
Nikita Kildeev Kippon ry
PU18 / PU18 / -81 kg
(Block 3: U18 & Senior)
15
Färdig
Samuel Hoflin
IK Södra
Axel Westberg Saltsjö JK Vann via Ippon - 02:26
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 3: U18 & Senior)
8
Färdig
Robin Sellstone
IK Södra
Daniel Sazonov Stockholms Judoklubb Vann på Walkover
Damer-ÖV
(Block 3: U18 & Senior)
16
Färdig
Habiba Bayati
IK Södra
Melina Aramburo Stockholms Judoklubb Vann via Ippon - 00:32
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 3: U18 & Senior)
9
Färdig
Vincent Lundberg
Stockholms Judoklubb
Vann via Ippon - 00:16
Simon Tengroth Nacka Judoklubb
Damer-ÖV
(Block 3: U18 & Senior)
17
Färdig
Tora Altersten
IK Södra
Weronika Monthan IK Södra Vann via Ippon - 00:22
Herrar / Herrar / -73 kg
(Block 3: U18 & Senior)
9
Färdig
Erdenemunkh Munkhbat
Stockholmspolisens IF Judo
Vann på Wazari - 04:59
Abdulsalam Armouch Visby judoklubb
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 3: U18 & Senior)
10
Färdig
Nilo Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Vann på Walkover
Robin Sellstone IK Södra
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 3: U18 & Senior)
10
Färdig
Viacheslav Akimov
Stockholmspolisens IF Judo
Vann via Ippon - 00:35
Vidar Selin Knivsta Judoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg
(Block 3: U18 & Senior)
10
Färdig
Weronika Galatz
IK Södra
Vann via Ippon - 00:22
Jade Heikkinen Kippon ry
FU18 / FU18 / -57 kg
(Block 3: U18 & Senior)
11
Färdig
Sara Hansson
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 00:28
Erika Wilhelmsson Oxelösunds Judoklubb