Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13-4
(Block 1: U13, U9 & U11)
10
Färdig
Liam Lundberg
Oxelösunds Judoklubb
Winston Wogel Nacka Judoklubb Vann via Ippon - 00:51
PU13-5
(Block 1: U13, U9 & U11)
8
Färdig
Artem Klimov
Kippon ry
Vann via Ippon - 01:06
Taim Khalil Söderhamns Judoklubb
PU13-4
(Block 1: U13, U9 & U11)
7
Färdig
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Vann via Ippon - 00:40
Max Calles Upplands Väsby Judoklubb
FU13-1
(Block 1: U13, U9 & U11)
5
Färdig
Selma Halilovic
Frövi Judo
Lisa Vestin IK Södra Vann via Ippon - 01:17
PU13-4
(Block 1: U13, U9 & U11)
8
Färdig
Winston Wogel
Nacka Judoklubb
Shiraz Ibrahim Söderhamns Judoklubb Vann via Ippon - 00:44
FU13-3
(Block 1: U13, U9 & U11)
11
Färdig
Tyra Norberg
Ekerö Judoklubb
Evielle Nsundi IK Södra Vann via Ippon - 00:55
PU13-6
(Block 1: U13, U9 & U11)
9
Färdig
Lo Håberg
Söderhamns Judoklubb
Vann via Ippon - 01:39
Oscar Gunnarsson Knivsta Judoklubb
PU13-6
(Block 1: U13, U9 & U11)
10
Färdig
Edvin Blomgren
Linköping Judo
Louis Giorgi IK Södra Vann via Ippon - 01:00
PU13-2
(Block 1: U13, U9 & U11)
11
Färdig
Oskar Hesslin
Åkersberga Judoklubb
Felix Widing IK Södra Vann via Ippon - 00:08
PU13-3
(Block 1: U13, U9 & U11)
14
Färdig
Stig Neyland
Uppsala Norra Judoklubb
Dimitrios Kapaniris Uppsala Norra Judoklubb Vann på Wazari - 03:00
PU13-5
(Block 1: U13, U9 & U11)
9
Färdig
Buster Källfelt
Stockholmspolisens IF Judo
Henning Nord IK Södra Vann via Ippon - 00:26
FU13-1
(Block 1: U13, U9 & U11)
10
Färdig
Elicia Ek
Åkersberga Judoklubb
Vann via Ippon - 02:38
Selma Halilovic Frövi Judo
PU13-5
(Block 1: U13, U9 & U11)
12
Färdig
Artem Klimov
Kippon ry
Vann via Ippon - 00:32
Vilgot Sennerby Upplands Väsby Judoklubb
PU13-4
(Block 1: U13, U9 & U11)
9
Färdig
Max Calles
Upplands Väsby Judoklubb
Vann via Ippon - 01:46
Shiraz Ibrahim Söderhamns Judoklubb
PU13-6
(Block 1: U13, U9 & U11)
11
Färdig
Lo Håberg
Söderhamns Judoklubb
Louis Giorgi IK Södra Vann via Ippon - 02:26
PU13-5
(Block 1: U13, U9 & U11)
11
Färdig
Henning Nord
IK Södra
Vann via Ippon - 00:56
Taim Khalil Söderhamns Judoklubb
PU13-5
(Block 1: U13, U9 & U11)
10
Färdig
Vilgot Sennerby
Upplands Väsby Judoklubb
Vann via Ippon - 00:39
Buster Källfelt Stockholmspolisens IF Judo
PU13-6
(Block 1: U13, U9 & U11)
12
Färdig
Oscar Gunnarsson
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 01:25
Edvin Blomgren Linköping Judo
PU13-3
(Block 1: U13, U9 & U11)
15
Färdig
Viktor Hellgren
Frövi Judo
Vann via Ippon - 00:29
Stig Eneroth Smietana Stockholmspolisens IF Judo
PU13-2
(Block 1: U13, U9 & U11)
12
Färdig
Lave Strid
Uppsala Norra Judoklubb
Vann via Ippon - 02:22
Anton Pohja Kippon ry
PU13-5
(Block 1: U13, U9 & U11)
13
Färdig
Taim Khalil
Söderhamns Judoklubb
Vann via Ippon - 00:44
Buster Källfelt Stockholmspolisens IF Judo
PU13-2
(Block 1: U13, U9 & U11)
13
Färdig
Felix Widing
IK Södra
Lave Strid Uppsala Norra Judoklubb Vann via Ippon - 00:43
FU13-3
(Block 1: U13, U9 & U11)
12
Färdig
Julia Eliasson
Gävle Judo Club
Vann via Hansokumake - 06:59
Matilda Nordlander Stockholmspolisens IF Judo
PU13-3
(Block 1: U13, U9 & U11)
16
Färdig
Stig Eneroth Smietana
Stockholmspolisens IF Judo
Stig Neyland Uppsala Norra Judoklubb Vann via Ippon - 00:19
PU13-2
(Block 1: U13, U9 & U11)
14
Färdig
Oskar Hesslin
Åkersberga Judoklubb
Anton Pohja Kippon ry Vann via Ippon - 01:21
PU13-3
(Block 1: U13, U9 & U11)
17
Färdig
Dimitrios Kapaniris
Uppsala Norra Judoklubb
Isak Widing IK Södra Vann via Ippon - 00:42
PU13-7
(Block 1: U13, U9 & U11)
17
Färdig
Luka Girdzijauskas
Solna Judoklubb
Vann via Ippon - 00:28
Leo Stenström Visby judoklubb
PU13-2
(Block 1: U13, U9 & U11)
15
Färdig
Oskar Hesslin
Åkersberga Judoklubb
Lave Strid Uppsala Norra Judoklubb Vann via Ippon - 00:45
PU13-2
(Block 1: U13, U9 & U11)
16
Färdig
Anton Pohja
Kippon ry
Vann via Ippon - 00:43
Felix Widing IK Södra
PU13-3
(Block 1: U13, U9 & U11)
21
Färdig
Stig Neyland
Uppsala Norra Judoklubb
Vann på Wazari - 03:00
Viktor Hellgren Frövi Judo
PU13-3
(Block 1: U13, U9 & U11)
20
Färdig
Stig Eneroth Smietana
Stockholmspolisens IF Judo
Isak Widing IK Södra Vann via Ippon - 00:16
FU13-3
(Block 1: U13, U9 & U11)
13
Färdig
Julia Eliasson
Gävle Judo Club
Evielle Nsundi IK Södra Vann via Ippon - 00:31