Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-01
((Byt till tävlingsnamn))
T1-39
Färdig
Mohamed Al Shamani
Uppsala judoklubb
Vann på domslut - 02:00
Nour Enweji Uppsala judoklubb
U11-14
((Byt till tävlingsnamn))
T3-36
Färdig
Anton Lindblom
Upplands Väsby Judoklubb
Vann via Ippon - 00:13
Theodor Birgersson Uppsala judoklubb
U11-08
((Byt till tävlingsnamn))
T2-42
Färdig
Sergio Gallo
Uppsala judoklubb
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Vann via Ippon - 00:04
U11-15
((Byt till tävlingsnamn))
T3-40
Färdig
Felix Larsson
Uppsala judoklubb
Alex Nordling Norrtälje Judoklubb Vann via Ippon - 00:12
U11-09
((Byt till tävlingsnamn))
T2-43
Färdig
Axel Frankhammar
Norrtälje Judoklubb
Vann via Ippon - 00:14
Eirik Petterson Ekerö Judoklubb
U11-06
((Byt till tävlingsnamn))
T3-44
Färdig
Johanna Gevryie
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 01:01
Erik Guenneugues Knivsta Judoklubb
U11-09
((Byt till tävlingsnamn))
T2-44
Färdig
Mio Rosén
Upplands Väsby Judoklubb
Vann via Ippon - 00:54
Jack Joghans Uppsala judoklubb
U11-05
((Byt till tävlingsnamn))
T1-42
Färdig
Melker Brandel
Uppsala judoklubb
Vann på Wazari - 02:56
Erik Koeppel Uppsala judoklubb
U11-17
((Byt till tävlingsnamn))
T3-49
Färdig
Ehsan Haidari
Uppsala judoklubb
Theodor Falkelius Uppsala judoklubb Vann på Wazari - 02:00
U11-11
((Byt till tävlingsnamn))
T2-49
Färdig
Martin Caisin
Sigtuna Budoklubb
Vann på Wazari - 02:00
Lucas Perfeito Cunha Nogueira Uppsala judoklubb
U11-05
((Byt till tävlingsnamn))
T1-43
Färdig
Thea Göthfeldt
Solna Judoklubb
Markus Novohatka Sigtuna Budoklubb Vann via Ippon - 01:02
U11-11
((Byt till tävlingsnamn))
T2-50
Färdig
Florian Forshed
Norrtälje Judoklubb
Nurislam Israilov Sigtuna Budoklubb Vann via Ippon - 00:31
U11-15
((Byt till tävlingsnamn))
T3-41
Färdig
Benjamin Sandström
Uppsala judoklubb
Alex Nordling Norrtälje Judoklubb Vann på domslut - 03:00
U11-09
((Byt till tävlingsnamn))
T2-45
Färdig
Mio Rosén
Upplands Väsby Judoklubb
Vann via Ippon - 00:36
Eirik Petterson Ekerö Judoklubb
U11-09
((Byt till tävlingsnamn))
T2-46
Färdig
Jack Joghans
Uppsala judoklubb
Axel Frankhammar Norrtälje Judoklubb Vann via Ippon - 00:31
U11-15
((Byt till tävlingsnamn))
T3-42
Färdig
Erik Nyström
Tierps Judoklubb
Vann via Ippon - 00:09
Felix Larsson Uppsala judoklubb
U11-01
((Byt till tävlingsnamn))
T1-40
Färdig
Olle Schjölin
Knivsta Judoklubb
Mohamed Al Shamani Uppsala judoklubb Vann på Wazari - 02:17
U11-11
((Byt till tävlingsnamn))
T2-51
Färdig
Lucas Perfeito Cunha Nogueira
Uppsala judoklubb
Florian Forshed Norrtälje Judoklubb Vann via Ippon - 01:20
U11-01
((Byt till tävlingsnamn))
Färdig
Tilda Åsberg
Ekerö Judoklubb
Vann på Walkover
Nour Enweji Uppsala judoklubb
U11-11
((Byt till tävlingsnamn))
T2-52
Färdig
Martin Caisin
Sigtuna Budoklubb
Nurislam Israilov Sigtuna Budoklubb Vann via Ippon - 01:01
U11-06
((Byt till tävlingsnamn))
T3-45
Färdig
Alice Drottgren
Knivsta Judoklubb
Vann på Wazari - 02:44
Erik Guenneugues Knivsta Judoklubb
U11-09
((Byt till tävlingsnamn))
T2-47
Färdig
Mio Rosén
Upplands Väsby Judoklubb
Axel Frankhammar Norrtälje Judoklubb Vann via Ippon - 00:41
U11-06
((Byt till tävlingsnamn))
T3-46
Färdig
Timothy Yang
Uppsala judoklubb
Johanna Gevryie Knivsta Judoklubb Vann via Ippon - 01:14
U11-09
((Byt till tävlingsnamn))
T2-48
Färdig
Eirik Petterson
Ekerö Judoklubb
Vann via Ippon - 00:41
Jack Joghans Uppsala judoklubb
U11-17
((Byt till tävlingsnamn))
T3-50
Färdig
Jack Hedayaty
Upplands Väsby Judoklubb
Samuel Wistrand Åberg Uppsala judoklubb Vann via Ippon - 00:27
U11-05
((Byt till tävlingsnamn))
T1-44
Färdig
Thea Göthfeldt
Solna Judoklubb
Vann på domslut - 03:00
Erik Koeppel Uppsala judoklubb
U11-11
((Byt till tävlingsnamn))
T2-53
Färdig
Nurislam Israilov
Sigtuna Budoklubb
Vann via Ippon - 01:10
Lucas Perfeito Cunha Nogueira Uppsala judoklubb
U11-01
((Byt till tävlingsnamn))
Färdig
Nour Enweji
Uppsala judoklubb
Olle Schjölin Knivsta Judoklubb Vann på Walkover
U11-06
((Byt till tävlingsnamn))
T3-47
Färdig
Alice Drottgren
Knivsta Judoklubb
Johanna Gevryie Knivsta Judoklubb Vann på Wazari - 02:00
U11-01
((Byt till tävlingsnamn))
T1-41
Färdig
Tilda Åsberg
Ekerö Judoklubb
Vann via Ippon - 01:23
Mohamed Al Shamani Uppsala judoklubb
U11-05
((Byt till tävlingsnamn))
T1-45
Färdig
Markus Novohatka
Sigtuna Budoklubb
Vann via Ippon - 01:09
Melker Brandel Uppsala judoklubb
U11-11
((Byt till tävlingsnamn))
T2-54
Färdig
Martin Caisin
Sigtuna Budoklubb
Vann på domslut - 03:00
Florian Forshed Norrtälje Judoklubb