Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-02
((Byt till tävlingsnamn))
T1-28
Färdig
Douglas Klint
Upplands Väsby Judoklubb
Vann via Ippon - 00:09
Knut Sylven Uppsala judoklubb
U11-07
((Byt till tävlingsnamn))
T2-32
Färdig
Bilguudei Ariunbold
Uppsala judoklubb
Nicolas Gonzalez Motavvas Sigtuna Budoklubb Vann på Wazari - 02:46
U11-13
((Byt till tävlingsnamn))
T3-29
Färdig
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Vann via Ippon - 00:47
Einar Bellec Knivsta Judoklubb
U11-08
((Byt till tävlingsnamn))
T2-37
Färdig
Johannes Halvorsen
Uppsala judoklubb
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Vann via Ippon - 00:16
U11-14
((Byt till tävlingsnamn))
Färdig
Timur Shodiev
Sigtuna Budoklubb
Theodor Birgersson Uppsala judoklubb Vann på Walkover
U11-14
((Byt till tävlingsnamn))
T3-34
Färdig
Axel Gustafsson
Ålands judoklubb
Anton Lindblom Upplands Väsby Judoklubb Vann via Ippon - 00:07
U11-02
((Byt till tävlingsnamn))
T1-29
Färdig
Julia Novohatka
Sigtuna Budoklubb
Malte Ejestrand Sigtuna Budoklubb Vann på Wazari - 02:00
U11-03
((Byt till tävlingsnamn))
T1-34
Färdig
Luthando Kawula
Solna Judoklubb
Anna Mayd Upplands Väsby Judoklubb Vann via Ippon - 00:19
U11-08
((Byt till tävlingsnamn))
T2-38
Färdig
Osman Pashayev
Stockholms Judoklubb
Vann på Wazari - 02:00
Sergio Gallo Uppsala judoklubb
U11-13
((Byt till tävlingsnamn))
T3-30
Färdig
Einar Bellec
Knivsta Judoklubb
Vann via Ippon - 01:11
Elias Elhessi Uppsala judoklubb
U11-14
((Byt till tävlingsnamn))
Färdig
Timur Shodiev
Sigtuna Budoklubb
Vilgot Strömberg Uppsala judoklubb Vann på Walkover
U11-14
((Byt till tävlingsnamn))
T3-32
Färdig
Axel Gustafsson
Ålands judoklubb
Theodor Birgersson Uppsala judoklubb Vann via Ippon - 01:08
U11-07
((Byt till tävlingsnamn))
T2-33
Färdig
Ksenija Cernova
Knivsta Judoklubb
Nicolas Gonzalez Motavvas Sigtuna Budoklubb Vann på Wazari - 02:49
U11-03
((Byt till tävlingsnamn))
T1-35
Färdig
Lina Ejestrand
Sigtuna Budoklubb
Linn Tegelberg Tierps Judoklubb Vann på Wazari - 02:00
U11-15
((Byt till tävlingsnamn))
T3-37
Färdig
Benjamin Sandström
Uppsala judoklubb
Vann via Ippon - 00:14
Felix Larsson Uppsala judoklubb
U11-02
((Byt till tävlingsnamn))
T1-30
Färdig
Malte Ejestrand
Sigtuna Budoklubb
Douglas Klint Upplands Väsby Judoklubb Vann via Ippon - 00:29
U11-14
((Byt till tävlingsnamn))
T3-35
Färdig
Vilgot Strömberg
Uppsala judoklubb
Anton Lindblom Upplands Väsby Judoklubb Vann via Ippon - 00:20
U11-07
((Byt till tävlingsnamn))
T2-34
Färdig
Ariel Drottgren
Knivsta Judoklubb
Bilguudei Ariunbold Uppsala judoklubb Vann via Ippon - 01:24
U11-14
((Byt till tävlingsnamn))
Färdig
Axel Gustafsson
Ålands judoklubb
Vann på Walkover
Timur Shodiev Sigtuna Budoklubb
U11-08
((Byt till tävlingsnamn))
T2-39
Färdig
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Vann via Ippon - 00:34
Osman Pashayev Stockholms Judoklubb
U11-02
((Byt till tävlingsnamn))
T1-31
Färdig
Julia Novohatka
Sigtuna Budoklubb
Knut Sylven Uppsala judoklubb Vann via Ippon - 01:04
U11-15
((Byt till tävlingsnamn))
T3-38
Färdig
Alex Nordling
Norrtälje Judoklubb
Vann via Ippon - 02:20
Erik Nyström Tierps Judoklubb
U11-08
((Byt till tävlingsnamn))
T2-40
Färdig
Johannes Halvorsen
Uppsala judoklubb
Vann på Wazari - 02:00
Sergio Gallo Uppsala judoklubb
U11-03
((Byt till tävlingsnamn))
T1-36
Färdig
Lina Ejestrand
Sigtuna Budoklubb
Anna Mayd Upplands Väsby Judoklubb Vann på Wazari - 02:00
U11-03
((Byt till tävlingsnamn))
T1-37
Färdig
Linn Tegelberg
Tierps Judoklubb
Vann via Ippon - 00:12
Luthando Kawula Solna Judoklubb
U11-07
((Byt till tävlingsnamn))
T2-35
Färdig
Ksenija Cernova
Knivsta Judoklubb
Bilguudei Ariunbold Uppsala judoklubb Vann via Ippon - 02:00
U11-14
((Byt till tävlingsnamn))
T3-33
Färdig
Theodor Birgersson
Uppsala judoklubb
Vilgot Strömberg Uppsala judoklubb Vann på Wazari - 02:00
U11-01
((Byt till tävlingsnamn))
T1-38
Färdig
Tilda Åsberg
Ekerö Judoklubb
Vann via Ippon - 01:44
Olle Schjölin Knivsta Judoklubb
U11-06
((Byt till tävlingsnamn))
T3-43
Färdig
Alice Drottgren
Knivsta Judoklubb
Vann på domslut - 03:00
Timothy Yang Uppsala judoklubb
U11-07
((Byt till tävlingsnamn))
T2-36
Färdig
Nicolas Gonzalez Motavvas
Sigtuna Budoklubb
Vann via Ippon - 02:24
Ariel Drottgren Knivsta Judoklubb
U11-15
((Byt till tävlingsnamn))
T3-39
Färdig
Benjamin Sandström
Uppsala judoklubb
Vann via Ippon - 00:46
Erik Nyström Tierps Judoklubb
U11-08
((Byt till tävlingsnamn))
T2-41
Färdig
Johannes Halvorsen
Uppsala judoklubb
Osman Pashayev Stockholms Judoklubb Vann via Ippon - 01:48