Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9-4
(Block 2: U9 & U11)
T3-16
Закінчено
Maxim Filipovic
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Ippon - 01:49
Julius Söderström IK Södra
P11-5
(Block 2: U9 & U11)
T4-30
Закінчено
Rasmus Flygare
Saltsjö JK
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:36
P11-7
(Block 2: U9 & U11)
T4-18
Закінчено
Wilgot Ahinko
Ålands judoklubb
Tobin Kantor Sjöberg IK Södra Won by Ippon - 00:36
P11-1
(Block 2: U9 & U11)
T2-32
Закінчено
Eddie Holmstedt
Stockholms Judoklubb
Won by Wazari - 02:51
Enzo Orrebrink Stockholmspolisens IF Judo
U9-6
(Block 2: U9 & U11)
T3-17
Закінчено
Bernard Isberg
Stockholms Judoklubb
Amin Tepsuev Täby Judo Won by Ippon - 00:49
U9-2
(Block 2: U9 & U11)
T2-19
Закінчено
Viktor Kedzierski Strawa
IK Södra
Isabella Svensson Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 00:18
U9-6
(Block 2: U9 & U11)
T3-18
Закінчено
Alvin Arvidsson
Oxelösunds Judoklubb
Cassandra Leivo TVKF Won by Ippon - 00:07
P11-7
(Block 2: U9 & U11)
T4-19
Закінчено
Osman Pashayev
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:16
William Svensson Stockholmspolisens IF Judo
P11-4
(Block 2: U9 & U11)
T3-23
Закінчено
Marcus Norling
Saltsjö JK
Maximilian Klint Linköping Judo Won by Ippon - 01:55
U9-2
(Block 2: U9 & U11)
T2-20
Закінчено
Jamie Björk
IK Södra
Ruth Sjösten Ålands judoklubb Won by Decision - 03:00
P11-11
(Block 2: U9 & U11)
T4-23
Закінчено
Melvin Ählström
Ekerö Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Viktor Ruchniewicz IK Södra
P11-4
(Block 2: U9 & U11)
T3-24
Закінчено
Zakarias Ali
Nacka Judoklubb
Paul Lippert Nacka Judoklubb Won by Wazari - 02:00
P11-6
(Block 2: U9 & U11)
T4-26
Закінчено
Ilya Karol
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Ippon - 00:14
Folke Sjösten Ålands judoklubb
U9-5
(Block 2: U9 & U11)
T2-24
Закінчено
Dusan Aksentijevic
IK Södra
Won by Ippon - 00:06
Gabriel Orto Ekerö Judoklubb
P11-6
(Block 2: U9 & U11)
T4-27
Закінчено
Colin Falk
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:44
Eirik Petterson Ekerö Judoklubb
P11-2
(Block 2: U9 & U11)
T3-33
Закінчено
Mio Rosén
Upplands Väsby Judoklubb
Won by Ippon - 00:13
Sebastian Skytt Tyresö Judoklubb
P11-5
(Block 2: U9 & U11)
T4-31
Закінчено
Mateo Lopez
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 01:49
Viggo Williamson Nacka Judoklubb
P11-2
(Block 2: U9 & U11)
T3-34
Закінчено
Malte Ejestrand
Sigtuna Budoklubb
Theodore Rebane Ekerö Judoklubb Won by Wazari - 02:00
P11-7
(Block 2: U9 & U11)
T4-20
Закінчено
Wilgot Ahinko
Ålands judoklubb
Won by Ippon - 00:18
William Svensson Stockholmspolisens IF Judo
U9-6
(Block 2: U9 & U11)
T3-19
Закінчено
Alvin Arvidsson
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Amin Tepsuev Täby Judo
U9-7
(Block 2: U9 & U11)
T2-28
Закінчено
Nico Tasnádi
Linköping Judo
Gabriel Lopez Solna Judoklubb Won by Decision - 03:00
U9-6
(Block 2: U9 & U11)
T3-20
Закінчено
Cassandra Leivo
TVKF
Bernard Isberg Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:45
P11-4
(Block 2: U9 & U11)
T3-25
Закінчено
Paul Lippert
Nacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:38
Tor Ritjärvi Ålands judoklubb
P11-7
(Block 2: U9 & U11)
T4-21
Закінчено
Tobin Kantor Sjöberg
IK Södra
Won by Decision - 03:00
Osman Pashayev Stockholms Judoklubb
P11-4
(Block 2: U9 & U11)
T3-26
Закінчено
Maximilian Klint
Linköping Judo
Won by Ippon - 00:10
Zakarias Ali Nacka Judoklubb
U9-7
(Block 2: U9 & U11)
T2-29
Закінчено
Knut Petersson
Ekerö Judoklubb
Lea Marffy Stockholmspolisens IF Judo Won by Wazari - 02:00
P11-1
(Block 2: U9 & U11)
T2-33
Закінчено
Adam Potrykus
Oxelösunds Judoklubb
Elis Ahlberg Tyresö Judoklubb Won by Ippon - 01:30
P11-2
(Block 2: U9 & U11)
T3-35
Закінчено
Malte Ejestrand
Sigtuna Budoklubb
Won by Ippon - 01:27
Sebastian Skytt Tyresö Judoklubb
P11-11
(Block 2: U9 & U11)
Закінчено
Viktor Ruchniewicz
IK Södra
Akhmed Tepsuev Täby Judo Won by Walkover - 02:17
P11-2
(Block 2: U9 & U11)
T3-36
Закінчено
Theodore Rebane
Ekerö Judoklubb
Mio Rosén Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 01:11
P11-6
(Block 2: U9 & U11)
T4-28
Закінчено
Folke Sjösten
Ålands judoklubb
Colin Falk Saltsjö JK Won by Ippon - 00:11
U9-2
(Block 2: U9 & U11)
T2-21
Закінчено
Ruth Sjösten
Ålands judoklubb
Viktor Kedzierski Strawa IK Södra Won by Ippon - 01:18