Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -73 kg
(Eriksdalshallen)
56
Закінчено
Wilmer Mattsson
Trollhättans JK
Elisey Bumazhkin Jikan Won by Ippon - 00:54
Pojkar Ungdomar / Pojkar U15 / -66 kg
(Eriksdalshallen)
67
Закінчено
Axel Eriksson
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:32
Eli Fäldt Knivsta Judoklubb
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -63kg
(Eriksdalshallen)
61
Закінчено
Ronja Johansson 2
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:21
Liwia Wallin Stockholmspolisens IF Judo
Flickor Ungdomar / Flickor U15 / -63kg
(Eriksdalshallen)
62
Закінчено
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Hailey Sassen JC Samourai Won by Ippon - 01:25
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -46 kg
(Eriksdalshallen)
68
Закінчено
Samir Poblocki
Won by Ippon - 00:39
Sem Verstraeten JC Samourai
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
(Eriksdalshallen)
71
Закінчено
Max Sandberg
Frölunda Judo
Won by Ippon - 02:10
Rasmus Löberg Landvetter Judoklubb
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -52 kg
(Eriksdalshallen)
63
Закінчено
Vilma Svensson
Ekerö Judoklubb
Vera Karlsson Gårlid Judo Arvika Won by Ippon - 00:49
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -55 kg
(Eriksdalshallen)
66
Закінчено
Anton Emmerling
SV Halle
Won by Ippon - 02:34
Albin Forselius IK Västra Mölndal
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -46 kg
(Eriksdalshallen)
69
Закінчено
Samir Poblocki
Alexander Mårlöv Won by Ippon - 03:39
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -52 kg
(Eriksdalshallen)
64
Закінчено
Vilma Svensson
Ekerö Judoklubb
Lili Arató Unknown Won by Ippon - 00:25
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -55 kg
(Eriksdalshallen)
67
Закінчено
Uno Hellman
Frövi Judo
Won by Ippon - 01:21
Rory Strijbos sportschool van de pol
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
(Eriksdalshallen)
72
Закінчено
Jonatan Gembäck
Knivsta Judoklubb
Mateo Jönsson Valdes Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:47
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -52 kg
(Eriksdalshallen)
65
Закінчено
Vera Karlsson Gårlid
Judo Arvika
Lili Arató Unknown Won by Ippon - 01:48
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -46 kg
(Eriksdalshallen)
70
Закінчено
Sem Verstraeten
JC Samourai
Alexander Mårlöv Won by Ippon - 01:00
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -55 kg
(Eriksdalshallen)
68
Закінчено
Anton Emmerling
SV Halle
Uno Hellman Frövi Judo Won by Ippon - 00:50
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
(Eriksdalshallen)
73
Закінчено
Max Sandberg
Frölunda Judo
Jonatan Gembäck Knivsta Judoklubb Won by Wazari - 04:00
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -55 kg
(Eriksdalshallen)
69
Закінчено
Albin Forselius
IK Västra Mölndal
Rory Strijbos sportschool van de pol Won by Ippon - 03:07
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
(Eriksdalshallen)
74
Закінчено
Rasmus Löberg
Landvetter Judoklubb
Mateo Jönsson Valdes Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:19
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -70 kg
(Eriksdalshallen)
72
Закінчено
Vilja Kördel
Trollhättans JK
Hedvig Jägervall Lugi Judo Won by Ippon - 01:25
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
(Eriksdalshallen)
77
Закінчено
Sixten Danielson
William Brantebäck Aktiv Judo Won by Ippon - 02:07
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -55 kg
(Eriksdalshallen)
70
Закінчено
Anton Emmerling
SV Halle
Won by Ippon - 01:44
Rory Strijbos sportschool van de pol
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
(Eriksdalshallen)
75
Закінчено
Max Sandberg
Frölunda Judo
Mateo Jönsson Valdes Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:12
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
(Eriksdalshallen)
76
Закінчено
Rasmus Löberg
Landvetter Judoklubb
Jonatan Gembäck Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 03:40
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -55 kg
(Eriksdalshallen)
71
Закінчено
Albin Forselius
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 03:17
Uno Hellman Frövi Judo
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -60 kg
(Eriksdalshallen)
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -70 kg
(Eriksdalshallen)
73
Закінчено
Vilja Kördel
Trollhättans JK
Hedvig Jägervall Lugi Judo Won by Ippon - 00:21
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -63kg
(Eriksdalshallen)
74
Закінчено
Tindra Frejinger
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 02:03
Alma Alenback Frövi Judo
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -63kg
(Eriksdalshallen)
75
Закінчено
Vilda Backlund
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:45
Nellie Ernst Aktiv Judo
Pojkar Ungdomar / Pojkar U18 / -73 kg
(Eriksdalshallen)
80
Закінчено
William Sjöblom
Uppsala judoklubb
Elisey Bumazhkin Jikan Won by Ippon - 00:27
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -57 kg
(Eriksdalshallen)
85
Закінчено
Alvina Wiik
Skövde JK
Won by Ippon - 00:23
Vilma Svensson Ekerö Judoklubb
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -63kg
(Eriksdalshallen)
76
Закінчено
Tindra Frejinger
IK Västra Mölndal
Vilda Backlund IK Västra Mölndal Won by Ippon - 00:16
Flickor Ungdomar / Flickor U18 / -63kg
(Eriksdalshallen)
77
Закінчено
Alma Alenback
Frövi Judo
Nellie Ernst Aktiv Judo Won by Ippon - 00:37