Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13-9
(Dag 1)
5-11
Закінчено
Alexander Österberg
Judo Arvika
Ludwig Skarin Norrköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:20
FU13-2
(Dag 1)
1-4
Закінчено
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Hilda Skoglund Frövi Judo Won by Ippon - 00:33
FU13-1
(Dag 1)
3-8
Закінчено
Alma Wiik
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:35
Jenna Cederberg Persson Tyresö Judoklubb
PU13-1
(Dag 1)
1-13
Закінчено
Henry Edvinsson Mickols
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:06
Buster Bergqvist Täby Judo
PU13-5
(Dag 1)
1-21
Закінчено
Lo Håberg
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 00:17
Amias Hjälle IK Södra
PU13-3
(Dag 1)
2-14
Закінчено
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 02:42
Alexandr Gamar Stockholmspolisens IF Judo
PU13-10
(Dag 1)
5-20
Закінчено
Ilija Laban
Södertälje Judoklubb
Linus Liljequist Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 02:40
PU13-7
(Dag 1)
3-12
Закінчено
Johannes Hagsköld
Uppsala judoklubb
Louis Giorgi IK Södra Won by Ippon - 01:35
PU13-1
(Dag 1)
1-14
Закінчено
Danilo Danielsson
IK Södra
Lukas Riström Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 00:19
FU13-5
(Dag 1)
4-5
Закінчено
Hanna Mattsson
IK Södra
Olivia Ghazal Jansson Knivsta Judoklubb Won by Wazari - 00:30
PU13-7
(Dag 1)
3-13
Закінчено
Oskar Lubas
Tyresö Judoklubb
Hektor Brunner IK Södra Won by Ippon - 00:40
FU13-3
(Dag 1)
4-8
Закінчено
Linnéa Borin
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Sofia Olsson IK Södra
PU13-6
(Dag 1)
2-22
Закінчено
Jakob Svensson
Norrköpings Judoklubb
Simon Novakovic IK Södra Won by Ippon - 01:01
PU13-4
(Dag 1)
3-22
Закінчено
Florian Mossberg
Borlänge Judo Club
Taim Khalil Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:10
PU13-2
(Dag 1)
5-3
Закінчено
Zion Johansson
IK Södra
Won by Ippon - 03:00
Alvin Vestin IK Södra
PU13-8
(Dag 1)
4-12
Закінчено
Agaton Wahlström
IK Södra
Won by Ippon - 01:04
Elias Tilja Åkersberga Judoklubb
FU13-4
(Dag 1)
3-5
Закінчено
Märta Frizell
Stockholmspolisens IF Judo
Alicia Isaksson Styrlander Stockholm Judo Dojo Won by Ippon - 00:09
FU13-6
(Dag 1)
2-5
Закінчено
Isabelle Voigt
Frövi Judo
Lova Björk Dalberg Borlänge Judo Club Won by Ippon - 01:19
FU13-2
(Dag 1)
1-5
Закінчено
Selma Wahlström
IK Södra
Won by Wazari - 03:00
Astrid Mattsson Ålands judoklubb
FU13-2
(Dag 1)
1-6
Закінчено
Alexandra Cederblad
Stockholm Judo Dojo
Hilda Skoglund Frövi Judo Won by Ippon - 00:57
PU13-8
(Dag 1)
4-13
Закінчено
Vide Pettersson
Knivsta Judoklubb
Alexander Soma Tumba JK - Judo Won by Ippon - 00:52
PU13-2
(Dag 1)
5-4
Закінчено
Oscar Evans
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:33
Elias Demir Södertälje Judoklubb
FU13-4
(Dag 1)
3-6
Закінчено
Ariel Berntsson Andersson
Norrköpings Judoklubb
Laura Zecevic Södertälje Judoklubb Won by Ippon - 01:39
FU13-6
(Dag 1)
2-6
Закінчено
Emma Ilyushyna
IK Södra
Ida Ljungman Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:37
FU13-5
(Dag 1)
4-6
Закінчено
Ebba Bristedt
Täby Judo
Greta Hammar Stockholm Judo Dojo Won by Ippon - 01:00
PU13-1
(Dag 1)
1-15
Закінчено
Egon Hägg
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:39
Buster Bergqvist Täby Judo
FU13-1
(Dag 1)
3-9
Закінчено
Elicia Ek
Åkersberga Judoklubb
Won by Ippon - 01:04
Jenna Cederberg Persson Tyresö Judoklubb
FU13-3
(Dag 1)
4-9
Закінчено
Alicia Demir
Södertälje Judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Sofia Olsson IK Södra
PU13-5
(Dag 1)
1-22
Закінчено
Elton Lundh
Saltsjö JK
Henning Nord IK Södra Won by Ippon - 01:49
FU13-7
(Dag 1)
5-8
Закінчено
Lena Andrejenko
Sleipnir
Won by Wazari - 03:00
Andrea Renfors Ålands judoklubb
PU13-8
(Dag 1)
4-14
Закінчено
Luka Girdzijauskas
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 00:09
Elias Tilja Åkersberga Judoklubb
PU13-1
(Dag 1)
1-16
Закінчено
Henry Edvinsson Mickols
Uppsala judoklubb
Lukas Riström Oxelösunds Judoklubb Won by Ippon - 00:37