Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13-3
(Dag 1)
2-15
Закінчено
Isak Widing
IK Södra
Won by Ippon - 02:49
Shiraz Ibrahim Söderhamns Judoklubb
FU13-2
(Dag 1)
1-7
Закінчено
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:21
Selma Wahlström IK Södra
PU13-9
(Dag 1)
5-12
Закінчено
Petter Rydberg
Tyresö Judoklubb
Nils Pedersen Solna Judoklubb Won by Ippon - 00:24
PU13-3
(Dag 1)
2-16
Закінчено
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:44
Alexandr Gamar Stockholmspolisens IF Judo
PU13-8
(Dag 1)
4-15
Закінчено
Agaton Wahlström
IK Södra
Won by Ippon - 01:47
Alexander Soma Tumba JK - Judo
FU13-2
(Dag 1)
1-8
Закінчено
Hilda Skoglund
Frövi Judo
Won by Ippon - 01:18
Astrid Mattsson Ålands judoklubb
PU13-9
(Dag 1)
5-13
Закінчено
Aleksandr Kalinovskiy
Täby Judo
Won by Ippon - 00:22
Alexander Österberg Judo Arvika
PU13-6
(Dag 1)
2-23
Закінчено
Nikola Laban
Södertälje Judoklubb
Won by Ippon - 00:39
Jakob Svensson Norrköpings Judoklubb
PU13-1
(Dag 1)
1-17
Закінчено
Danilo Danielsson
IK Södra
Egon Hägg Saltsjö JK Won by Ippon - 00:06
PU13-7
(Dag 1)
3-14
Закінчено
Alvin Kullhammar
Saltsjö JK
Louis Giorgi IK Södra Won by Ippon - 03:00
FU13-6
(Dag 1)
2-7
Закінчено
Lia Hansson
Stockholmspolisens IF Judo
Isabelle Voigt Frövi Judo Won by Ippon - 00:27
PU13-10
(Dag 1)
5-21
Закінчено
Ilija Laban
Södertälje Judoklubb
Won by Ippon - 00:34
Linus Liljequist Oxelösunds Judoklubb
PU13-7
(Dag 1)
3-15
Закінчено
Johannes Hagsköld
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:17
Hektor Brunner IK Södra
PU13-8
(Dag 1)
4-16
Закінчено
Vide Pettersson
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 02:37
Luka Girdzijauskas Solna Judoklubb
PU13-2
(Dag 1)
5-5
Закінчено
Zion Johansson
IK Södra
Elias Demir Södertälje Judoklubb Won by Ippon - 00:06
PU13-4
(Dag 1)
3-23
Закінчено
Benjamin Lodhi
Frövi Judo
Milo Forssell IK Södra Won by Ippon - 01:04
PU13-5
(Dag 1)
1-23
Закінчено
Lo Håberg
Söderhamns Judoklubb
Won by Ippon - 02:11
Elton Lundh Saltsjö JK
FU13-6
(Dag 1)
2-8
Закінчено
Ida Ljungman
Uppsala judoklubb
Lova Björk Dalberg Borlänge Judo Club Won by Ippon - 02:22
PU13-8
(Dag 1)
4-17
Закінчено
Alexander Soma
Tumba JK - Judo
Won by Ippon - 00:09
Elias Tilja Åkersberga Judoklubb
PU13-7
(Dag 1)
3-16
Закінчено
Oskar Lubas
Tyresö Judoklubb
Alvin Kullhammar Saltsjö JK Won by Ippon - 00:06
PU13-1
(Dag 1)
1-18
Закінчено
Lukas Riström
Oxelösunds Judoklubb
Won by Ippon - 00:57
Buster Bergqvist Täby Judo
PU13-2
(Dag 1)
5-6
Закінчено
Oscar Evans
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:55
Alvin Vestin IK Södra
PU13-3
(Dag 1)
2-17
Закінчено
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
Isak Widing IK Södra Won by Ippon - 00:31
PU13-8
(Dag 1)
4-18
Закінчено
Agaton Wahlström
IK Södra
Won by Ippon - 00:22
Luka Girdzijauskas Solna Judoklubb
FU13-7
(Dag 1)
5-9
Закінчено
Isabella Söderholm
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 00:37
Andrea Renfors Ålands judoklubb
PU13-7
(Dag 1)
3-17
Закінчено
Hektor Brunner
IK Södra
Louis Giorgi IK Södra Won by Ippon - 01:09
PU13-8
(Dag 1)
4-19
Закінчено
Vide Pettersson
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:32
Elias Tilja Åkersberga Judoklubb
FU13-2
(Dag 1)
1-9
Закінчено
Alexandra Cederblad
Stockholm Judo Dojo
Won by Ippon - 00:57
Selma Wahlström IK Södra
PU13-9
(Dag 1)
5-14
Закінчено
Ludwig Skarin
Norrköpings Judoklubb
Nils Pedersen Solna Judoklubb Won by Ippon - 00:53
PU13-7
(Dag 1)
3-18
Закінчено
Johannes Hagsköld
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:11
Alvin Kullhammar Saltsjö JK
PU13-3
(Dag 1)
2-18
Закінчено
Alexandr Gamar
Stockholmspolisens IF Judo
Shiraz Ibrahim Söderhamns Judoklubb Won by Wazari - 03:00
FU13-2
(Dag 1)
1-10
Закінчено
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:34
Astrid Mattsson Ålands judoklubb