Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls U18 / -57 kg
D2
—
(U18 & Senior)
T2-2
Закінчено
Alva Larsson
Trollhättans JK
Sandra Mitrovic Won by Wazari - 04:00
Boys U18 / -60 kg
H1-1
—
(U18 & Senior)
T4-4
Закінчено
Benjamin Spiel Pedersen
Amager Judo Skole
Henry Ghisler Won by Ippon - 02:11
Boys U18 / -73 kg
H1-3
—
(U18 & Senior)
T3-6
Закінчено
Maximilian Müller
PSV Erfurt
Won by Ippon - 02:38
Saikhanbileg Bayarsaikhan Trelleborg Judo
Boys U18 / -60 kg
H1-1
—
(U18 & Senior)
T4-5
Закінчено
William Brantebäck
Aktiv Judo
Moritz Last Budo Club Vorpommern Won by Ippon - 03:26
Girls U18 / -57 kg
D2
—
(U18 & Senior)
T2-4
Закінчено
Mai Due Nørskov
Team Nørskov
Won by Ippon - 01:15
Jenny Jönsson Staffanstorps JK
Boys U18 / -73 kg
H1-3
—
(U18 & Senior)
T3-7
Закінчено
Vincent Lodhi
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:41
Wojtek Bogdanski Kristianstad Judoklubb
Girls U18 / -70 kg
D4
—
(U18 & Senior)
T3-2
Закінчено
Alva Englund
Trollhättans JK
Alma Lago Elfström Won by Ippon - 00:18
Girls U18 / -57 kg
D2
—
(U18 & Senior)
T2-6
Закінчено
Nicola Poblocka
Won by Ippon - 01:51
Sofie Herskind Ramløse Judo & Jiu-Jitsu
Boys U18 / -73 kg
H1-3
—
(U18 & Senior)
T3-5
Закінчено
Elias Wassholm
Won by Ippon - 00:59
August Ismiris Amager Judo Skole
Boys U18 / -60 kg
H1-1
—
(U18 & Senior)
T4-2
Закінчено
Marcus Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Won by Ippon - 00:26
Lucas Stark Staffanstorps JK
Girls U18 / -57 kg
D2
—
(U18 & Senior)
T2-3
Закінчено
Tea Mitrovic
Hillevi Karlsson Lugi Judo Won by Ippon - 00:14
Boys U18 / -73 kg
H1-3
—
(U18 & Senior)
T3-8
Закінчено
Malte Rasmussen
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 01:13
Alex Bujukliev
Boys U18 / -55 kg
(U18 & Senior)
T4-13
Закінчено
Magni Koch
Aarhus Judo Club
Dominik Kroll Budo Club Vorpommern Won by Ippon - 02:55
Girls U18 / -57 kg
D2
—
(U18 & Senior)
T2-5
Закінчено
Sandra Mitrovic
Won by Ippon - 01:34
Sara Perisic Staffanstorps JK
Girls U18 / -63kg
D3
—
(U18 & Senior)
T3-16
Закінчено
Alma Alenback
Frövi Judo
Won by Ippon - 01:12
Frederikke Bygballe Helsingør Judo & Ju-Jutsu Klub
Girls U18 / -70 kg
D4
—
(U18 & Senior)
T3-3
Закінчено
Hedvig Jägervall
Lugi Judo
Won by Ippon - 00:35
Alma Lago Elfström
Boys U18 / -90 kg
H1-5
—
(U18 & Senior)
T2-14
Закінчено
Alfred Velut
Lugi Judo
Won by Ippon - 01:19
Arvid Pagstedt Frövi Judo
Boys U18 / -73 kg
H1-3
—
(U18 & Senior)
T3-11
Закінчено
Vincent Lodhi
Frövi Judo
Won by Ippon - 03:07
Malte Rasmussen Amager Judo Skole
Boys U18 / -55 kg
(U18 & Senior)
T4-14
Закінчено
Liam Bagge
Staffanstorps JK
Ibrahim Farhat Kalmar Budoklubb Won by Ippon - 01:48
Boys U18 / -66 kg
H1-2
—
(U18 & Senior)
T2-16
Закінчено
Unknown User
Brønshøj Judo Club
Mateo Jönsson Valdes Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:51
Boys U18 / -90 kg
H1-5
—
(U18 & Senior)
T2-15
Закінчено
Alfred Velut
Lugi Judo
Won by Ippon - 01:45
Arvid Pagstedt Frövi Judo
Boys U18 / -60 kg
H1-1
—
(U18 & Senior)
T4-8
Закінчено
Henry Ghisler
Won by Ippon - 01:16
Moritz Last Budo Club Vorpommern
Girls U18 / -63kg
D3
—
(U18 & Senior)
T3-17
Закінчено
Ebba Strand
Lugi Judo
Gavrila Perisic Staffanstorps JK Won by Ippon - 04:00
Boys U18 / -66 kg
H1-2
—
(U18 & Senior)
T2-17
Закінчено
Lucas Pencun
PSV Erfurt
Won by Ippon - 00:22
Philip Oddsson Staffanstorps JK
Boys U18 / -55 kg
(U18 & Senior)
T4-15
Закінчено
Dominik Kroll
Budo Club Vorpommern
Theo Kristoffersson Won by Ippon - 01:31
Girls U18 / -57 kg
D2
—
(U18 & Senior)
T2-7
Закінчено
Alva Larsson
Trollhättans JK
Jenny Jönsson Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:08
Girls U18 / -57 kg
D2
—
(U18 & Senior)
T2-8
Закінчено
Hillevi Karlsson
Lugi Judo
Won by Ippon - 01:56
Mai Due Nørskov Team Nørskov
Boys U18 / -60 kg
H1-1
—
(U18 & Senior)
T4-6
Закінчено
Christopher Poltermann
PSV Erfurt
William Brantebäck Aktiv Judo Won by Ippon - 00:55
Boys U18 / -73 kg
H1-3
—
(U18 & Senior)
T3-9
Закінчено
Hannes Hedenblad
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:03
Alex Bujukliev
Boys U18 / -60 kg
H1-1
—
(U18 & Senior)
T4-7
Закінчено
Marcus Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Won by Ippon - 00:21
Marc Baltsch Budo Club Vorpommern
Girls U18 / -57 kg
D2
—
(U18 & Senior)
T2-9
Закінчено
Sandra Mitrovic
Nicola Poblocka Won by Ippon - 00:38
Boys U18 / -60 kg
H1-1
—
(U18 & Senior)
T4-10
Закінчено
Hampus Magnusson
Judoklubben Jigo-Tai
Won by Ippon - 03:07
Lucas Stark Staffanstorps JK