Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls U18 / -57 kg
D2
—
(U18 & Senior)
T2-12
Закінчено
Sara Perisic
Staffanstorps JK
Mai Due Nørskov Team Nørskov Won by Ippon - 01:15
Men Senior / -81 kg
H2-4
—
(U18 & Senior)
T4-30
Закінчено
Tammar Almali
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:30
Jannik Noppenaug Ramløse Judo & Jiu-Jitsu
Men Senior / -81 kg
H2-4
—
(U18 & Senior)
T4-31
Закінчено
Lenard Walther
KSV Grimmen
Won by Ippon - 02:11
Marcus Olsson Olofströms Judoklubb
Girls U15 / +70 kg
(U18 & Senior)
T3-30
Закінчено
Alva Englund
Trollhättans JK
Leonie Knuth Blau Weiß 21 Jarmen Won by Wazari - 00:16
Girls U18 / -57 kg
D2
—
(U18 & Senior)
T2-13
Закінчено
Jenny Jönsson
Staffanstorps JK
Won by Hansokumake - 03:34
Sandra Mitrovic
Boys U18 / -55 kg
(U18 & Senior)
T4-25
Закінчено
Lucas Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Theo Kristoffersson Won by Ippon - 01:57
Boys U18 / -50 kg
(U18 & Senior)
T3-29
Закінчено
Måns Olsson
Alexander Mårlöv Won by Ippon - 00:34
Boys U18 / -81 kg
H1-4
—
(U18 & Senior)
T4-28
Закінчено
Emil Jabiyev
Lugi Judo
Won by Ippon - 00:29
Lukas Poltermann PSV Erfurt
Boys U18 / -66 kg
H1-2
—
(U18 & Senior)
T2-19
Закінчено
Kacper Lempicki
Won by Ippon - 01:27
Ossian Kullman Lugi Judo
Men Senior / -81 kg
H2-4
—
(U18 & Senior)
T4-32
Закінчено
Christian Brinch Jensen
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Won by Ippon - 03:26
Mattis Engelbrecht PSV Erfurt
Boys U18 / -66 kg
H1-2
—
(U18 & Senior)
T2-20
Закінчено
Lucas Pencun
PSV Erfurt
Won by Ippon - 01:53
Arash Torkipour Helsingborgs Judoklubb
Girls U15 / +70 kg
(U18 & Senior)
T3-31
Закінчено
Alma Lago Elfström
Hedvig Jägervall Lugi Judo Won by Ippon - 01:01
Boys U18 / -66 kg
H1-2
—
(U18 & Senior)
T2-21
Закінчено
Benjamin Gonzalez
Ludvig Sjövall Lugi Judo Won by Hansokumake - 04:09
Men Senior / -81 kg
H2-4
—
(U18 & Senior)
T4-33
Закінчено
Tammar Almali
Saltsjö JK
Lenard Walther KSV Grimmen Won by Wazari - 01:32
Girls U18 / -63kg
D3
—
(U18 & Senior)
T3-26
Закінчено
Jasmin Falk
Blau Weiß 21 Jarmen
Won by Ippon - 01:12
Molly Steer Staffanstorps JK
Girls U18 / -63kg
D3
—
(U18 & Senior)
T3-27
Закінчено
Milla Jonsson
Won by Ippon - 02:27
Mia Rosa Christensen Ramløse Judo & Jiu-Jitsu
Girls U15 / +70 kg
(U18 & Senior)
T3-32
Закінчено
Alva Englund
Trollhättans JK
Won by Ippon - 02:30
Alma Lago Elfström
Men Senior / -60 kg
H2-1
—
(U18 & Senior)
T4-37
Закінчено
Daniel Legraf
Lugi Judo
Won by Ippon - 00:24
Muntazar Al-Jassani PSV Erfurt
Men Senior / -90 kg
H2-5
—
(U18 & Senior)
T4-40
Закінчено
Quincy Johansson
Trelleborg Judo
Arvid Pagstedt Frövi Judo Won by Ippon - 01:21
Girls U15 / +70 kg
(U18 & Senior)
T3-33
Закінчено
Leonie Knuth
Blau Weiß 21 Jarmen
Won by Ippon - 00:19
Hedvig Jägervall Lugi Judo
Girls U18 / -52 kg
D1
—
(U18 & Senior)
T2-30
Закінчено
Laney Krüger
Blau Weiß 21 Jarmen
Tilde Wåhlin Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:00
Men Senior / -90 kg
H2-5
—
(U18 & Senior)
T4-41
Закінчено
Hugo Stenersen
Helsingborgs Judoklubb
Saro Baghdasaryan Budo Club Vorpommern Won by Ippon - 01:14
Boys U18 / -66 kg
H1-2
—
(U18 & Senior)
T2-23
Закінчено
Philip Oddsson
Staffanstorps JK
Ossian Kullman Lugi Judo Won by Ippon - 00:17
Boys U18 / -46 kg
(U18 & Senior)
T2-33
Закінчено
Aleksei Morozov
Stockholms Judoklubb
Samir Poblocki Won by Ippon - 02:13
Men Senior / -81 kg
H2-4
—
(U18 & Senior)
T4-34
Закінчено
Marcus Olsson
Olofströms Judoklubb
Won by Ippon - 01:56
Jannik Noppenaug Ramløse Judo & Jiu-Jitsu
Men Senior / -73 kg
H2-3
—
(U18 & Senior)
T3-36
Закінчено
German Fischer
Wemmenhögs Budoförening
Mathias Herskind Ramløse Judo & Jiu-Jitsu Won by Ippon - 00:12
Men Senior / -73 kg
H2-3
—
(U18 & Senior)
T3-37
Закінчено
Thomas Stenqvist
Judoklubben Jigo-Tai
Won by Wazari - 04:00
Piet Lorenz KSV Grimmen
Men Senior / -60 kg
H2-1
—
(U18 & Senior)
T4-38
Закінчено
Daniel Legraf
Lugi Judo
Won by Wazari - 04:00
Marcus Penninga Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Boys U18 / -66 kg
H1-2
—
(U18 & Senior)
T2-22
Закінчено
Unknown User
Brønshøj Judo Club
Won by Ippon - 00:48
Benjamin Gonzalez
Men Senior / -90 kg
H2-5
—
(U18 & Senior)
T4-42
Закінчено
Arvid Pagstedt
Frövi Judo
Lukas Roswall Lidköpings BudoKlubb Won by Ippon - 00:11
Girls U18 / -52 kg
D1
—
(U18 & Senior)
T2-31
Закінчено
Laney Krüger
Blau Weiß 21 Jarmen
Won by Ippon - 00:20
Isabella Eriksson Ghazinour Frövi Judo
Girls U18 / -63kg
D3
—
(U18 & Senior)
T3-42
Закінчено
Milla Jonsson
Alma Alenback Frövi Judo Won by Ippon - 01:40