我們檢測到您使用的瀏覽器可能與我們的網站不兼容。
Toggle navigation
社區
道館/學院
聯盟
運動員
登入
建立用戶
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
English
Português
Español
Deutsch
Nederlands
日本語
Français
Italiano
Norsk
Polski
Русский
Svenska
Čeština
Srpski
简体中文
한국어
العربية
Українська
Svensk Judo
Hem
Information
Nyheter
Rankning
Rankning Flickor U18
Rankning Pojkar U18
Ranking Damer U21
Rankning Herrar U21
Resultat Svenska Mästerskap
Lag SM 2021
Kata SM 2022
Lag SM 2022
Judo SM 2022
Lag & Kata SM 2023
Judo SM 2023
Judo SM 2024
Anslut till förbundet
För Klubbar
För Aktiva
Varför syns inte vår tävling här?
Support
Smoothcomp tips
Smoothcomp Support
Inspelade Webinar
Judo.se
帳號
登入
建立用戶
社區
道館/學院
聯盟
運動員
TROLLTRÄFFEN 2 2022
19 Nov - 20 Nov
報名
資料
參加者
437
對陣
對陣表及賽程
結果
Livestreams
報名
結果
Top lists
Ranking
Snabbast Ippon
Last calculated 1天前
Rankings
Snabbast Ippon
1.
Hugo Oiva
Knivsta Judoklubb
00:04
Minutes
3
Wins
3
Losses
0
1
0
2.
Isabelle Hedlund
Judo Club Sundsvall
00:05
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
3.
Sjur Grimstad-Almquist
Ippon Judo & BJJ
00:06
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
0
3.
Loke Bjerkemo
Staffanstorps JK
00:06
Minutes
6
Wins
1
Losses
2
0
0
5.
Sham Zahlan
Norrköpings Judoklubb
00:06
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
0
0
5.
Eric Rosensvärd
Staffanstorps JK
00:06
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
7.
Liwia Wallin
Stockholmspolisens IF Judo
00:06
Minutes
6
Wins
4
Losses
0
2
0
8.
Karim Hajiyev
Frövi Judo
00:06
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
9.
Max Glans
Staffanstorps JK
00:07
Minutes
4
Wins
3
Losses
0
1
0
10.
Bianca Nordlund
Frövi Judo
00:07
Minutes
8
Wins
1
Losses
1
1
0
11.
Evelin Arteaga
Uppsala judoklubb
00:08
Minutes
1
Wins
4
Losses
1
0
0
12.
Valter Reutfors
Knivsta Judoklubb
00:08
Minutes
7
Wins
2
Losses
0
1
1
13.
Albin Lomvik
Judo Club Sundsvall
00:08
Minutes
7
Wins
3
Losses
0
1
1
14.
Melvin Camara
Borås JK
00:09
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
0
14.
Malte Carsman
Aktiv Judo
00:09
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
16.
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
00:09
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
17.
Andrija Petrovic
Judo Klub Rakovica
00:10
Minutes
6
Wins
0
Losses
2
0
0
17.
Magda Paulsson
Staffanstorps JK
00:10
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
19.
Erik Nicodemi
Hunnebo judo
00:10
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
1
0
20.
Max Christiansson
Göteborgs Judoklubb
00:10
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
21.
Tilda Svensson
Uppsala judoklubb
00:10
Minutes
2
Wins
4
Losses
0
0
1
22.
Axel Aamodt
Ippon Judo & BJJ
00:11
Minutes
6
Wins
2
Losses
1
1
0
23.
William Krus
IK Västra Mölndal
00:11
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
0
0
24.
Wilmer Mattsson
Trollhättans JK
00:11
Minutes
8
Wins
0
Losses
2
0
0
25.
Emilia Hellgren Helgesson
IK Västra Mölndal
00:11
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
1
0
26.
Maksim Filistovich
Kallinge Judoclub
00:12
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
0
1
27.
Isabelle Voigt
Frövi Judo
00:12
Minutes
6
Wins
1
Losses
1
1
0
28.
Simon Holmberg
Solna Judoklubb
00:12
Minutes
6
Wins
1
Losses
1
1
0
28.
Liam Wahlberg
Judo Club Sundsvall
00:12
Minutes
6
Wins
2
Losses
0
0
2
30.
Jakob Lohikangas
Knivsta Judoklubb
00:12
Minutes
8
Wins
1
Losses
1
1
0
31.
Izabella Ghayada
Staffanstorps JK
00:13
Minutes
5
Wins
2
Losses
1
0
0
32.
Andrej Hristov
Norrköpings Judoklubb
00:13
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
0
33.
Adam Hallén
Kungsbacka Judoklubb
00:14
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
34.
Adam Kostoev
Staffanstorps JK
00:16
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
35.
Mickael Siivola
Ekerö Judoklubb
00:16
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
36.
Ida Ljungman
Uppsala judoklubb
00:16
Minutes
3
Wins
4
Losses
0
1
0
36.
Vilja Kördel
Trollhättans JK
00:16
Minutes
3
Wins
5
Losses
0
1
0
38.
Nikki Hiltonsson
Staffanstorps JK
00:17
Minutes
6
Wins
3
Losses
0
1
1
38.
Gavrila Perisic
Staffanstorps JK
00:17
Minutes
4
Wins
4
Losses
0
0
2
40.
Lova Carsman
Aktiv Judo
00:17
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
1
0
41.
Albin Wiik
Landvetter Judoklubb
00:17
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
0
1
42.
Hugo Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
00:17
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
1
0
43.
Sara Perisic
Staffanstorps JK
00:17
Minutes
5
Wins
2
Losses
0
1
0
44.
Benjamin Eguti Rothstein
Göteborgs Judoklubb
00:18
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
45.
Essam Zahlan
Norrköpings Judoklubb
00:18
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
46.
Ida Lomvik
Judo Club Sundsvall
00:18
Minutes
5
Wins
3
Losses
0
1
1
47.
Hannes Hedenblad
Aktiv Judo
00:18
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
0
1
48.
Silviu Cristian
Västbo Judoklubb
00:20
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
0
1
49.
Djabrail Ibragimov
Söderhamns Judoklubb
00:20
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
50.
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
00:20
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
51.
Junie Mattsson
Trollhättans JK
00:21
Minutes
6
Wins
0
Losses
2
0
0
52.
Muhammad Nart Ghazi
Västbo Judoklubb
00:21
Minutes
2
Wins
0
Losses
1
0
0
53.
Marcus Vlad
Knivsta Judoklubb
00:21
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
1
54.
Elias Kupiainen
Borås JK
00:21
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
0
55.
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
00:22
Minutes
4
Wins
4
Losses
0
0
0
56.
Tilde Cedervall Claesson
Kroppefjälls IF
00:22
Minutes
6
Wins
1
Losses
1
1
0
56.
Emil Johansson
IK Västra Mölndal
00:22
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
58.
Amanda Amiryosefi
Landvetter Judoklubb
00:24
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
1
59.
Siri Godén
Uppsala judoklubb
00:26
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
60.
Noa Laudams
Trollhättans JK
00:27
Minutes
5
Wins
2
Losses
0
1
1
61.
Emelie Frisk
Frölunda Judo
00:27
Minutes
7
Wins
1
Losses
1
1
0
62.
Lukas Mitrovic
Takedown JC
00:28
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
63.
Hilda Skoglund
Frövi Judo
00:28
Minutes
6
Wins
3
Losses
0
1
1
63.
Arne Ulfvenstierna
Judo Arvika
00:28
Minutes
4
Wins
2
Losses
1
0
0
65.
Alva Englund
Trollhättans JK
00:29
Minutes
8
Wins
0
Losses
2
0
0
65.
Sam Cohen
Knivsta Judoklubb
00:29
Minutes
4
Wins
3
Losses
1
0
1
67.
Richard Lindén
Lerums Judoklubb
00:29
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
68.
Malcolm Andersson
Lugi Judo
00:30
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
0
69.
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
00:30
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
1
0
70.
Dino Fejzic
Judoklubben Budo
00:31
Minutes
4
Wins
1
Losses
0
1
0
71.
Emanuel Nilsson
Göteborgs Judoklubb
00:32
Minutes
1
Wins
3
Losses
0
0
0
72.
Lucas Lundqvist
Uppsala judoklubb
00:32
Minutes
1
Wins
5
Losses
0
0
0
73.
Erik Broman Nilsson
Frölunda Judo
00:32
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
74.
Matilda Glans
Staffanstorps JK
00:33
Minutes
7
Wins
2
Losses
1
0
1
75.
Hampus Magnusson
Judoklubben Jigo-Tai
00:33
Minutes
6
Wins
1
Losses
1
0
1
76.
Viktor Fazlagic Kristiansson
Göteborgs Judoklubb
00:34
Minutes
3
Wins
3
Losses
0
1
1
77.
Elin Gårdling
Staffanstorps JK
00:35
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
78.
Lena Izdebska
Trollhättans JK
00:35
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
79.
Lukas Allevåg
Trollhättans JK
00:37
Minutes
5
Wins
3
Losses
1
0
1
80.
Marlon Dohlmann
Staffanstorps JK
00:37
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
81.
Albin Svensson
Borås JK
00:38
Minutes
2
Wins
1
Losses
0
1
0
82.
Sebastian Österberg
Karlstad JK
00:39
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
83.
Alma Wiik
Landvetter Judoklubb
00:41
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
1
0
84.
Kevin Nestor
Norrköpings Judoklubb
00:41
Minutes
4
Wins
0
Losses
1
0
0
85.
Hans Hedvall
Frövi Judo
00:41
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
0
1
86.
Neo Andersson
Vara Judoklubb
00:41
Minutes
3
Wins
4
Losses
0
0
1
87.
Olle Eriksson
Landvetter Judoklubb
00:41
Minutes
2
Wins
2
Losses
0
1
0
87.
Felicia Granudd
Landvetter Judoklubb
00:41
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
89.
Rasmus Bengtsson
Skövde JK
00:43
Minutes
3
Wins
2
Losses
0
1
0
90.
Nicole Lundin
Judoklubben Budo
00:45
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
1
91.
Andrea Mocanoski
Aktiv Judo
00:47
Minutes
4
Wins
1
Losses
1
0
0
92.
Jonas Engh
Alingsås Judoklubb
00:47
Minutes
1
Wins
2
Losses
0
0
0
93.
Theo Kristoffersson
Lugi Judo
00:47
Minutes
5
Wins
0
Losses
1
0
0
94.
Caspian Kjølner
Ippon Judo & BJJ
00:48
Minutes
4
Wins
1
Losses
0
1
0
95.
Gabriel Lippert Årskog
Ippon Judo & BJJ
00:48
Minutes
3
Wins
1
Losses
1
0
0
96.
Liam Hedendahl
Borås JK
00:49
Minutes
2
Wins
1
Losses
1
0
0
97.
Johan Thörsman
Göteborgs Judoklubb
00:51
Minutes
3
Wins
0
Losses
1
0
0
98.
Lucas Nilsen
Ippon Judo & BJJ
00:52
Minutes
5
Wins
1
Losses
1
0
0
99.
Anders Karlsson
Västbo Judoklubb
00:52
Minutes
3
Wins
1
Losses
0
1
0
100.
Hugo Bärnarp
Kungsbacka Judoklubb
00:52
Minutes
5
Wins
0
Losses
1
0
0
‹
1
2
›