Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Flickor / Mellanstadiet / -32 kg
(Mellanstadiet)
T2:1
انتهى
Alice Johansson
Kroppefjälls IF
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:19
Flickor / Mellanstadiet / -36 kg
(Mellanstadiet)
T1:1
انتهى
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Junie Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:08
Flickor / Mellanstadiet / -40 kg
(Mellanstadiet)
T3:1
انتهى
Roya Vikström
Uppsala judoklubb
Elsa Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 02:29
Pojkar / Mellanstadiet / -34 kg
(Mellanstadiet)
T2:4
انتهى
Cruz Noakes
Alingsås Judoklubb
Won by Ippon - 00:41
Vilgot Zinnerfors Jönköpings Judoklubb
Flickor / Mellanstadiet / -40 kg
(Mellanstadiet)
T3:2
انتهى
Selma Wahlström
IK Södra
Won by Ippon - 00:09
Thelma Åkerström Borlänge Judo Club
Pojkar / Mellanstadiet / -34 kg
(Mellanstadiet)
T2:5
انتهى
Egon Hägg
Saltsjö JK
Valter Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:53
Flickor / Mellanstadiet / -36 kg
(Mellanstadiet)
T1:2
انتهى
Lisa Vestin
IK Södra
Won by Wazari - 03:00
Havanna Andersson Kroppefjälls IF
Pojkar / Mellanstadiet / -42 kg
(Mellanstadiet)
T3:7
انتهى
Leon Magnusson
Norrköpings Judoklubb
Cornelius Isberg Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:16
Pojkar / Mellanstadiet / -34 kg
(Mellanstadiet)
T2:10
انتهى
Douglas Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:34
Anthony Eklund Jönköpings Judoklubb
Flickor / Mellanstadiet / -36 kg
(Mellanstadiet)
T1:7
انتهى
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:03
Selma Halilovic Frövi Judo
Pojkar / Mellanstadiet / -42 kg
(Mellanstadiet)
T3:8
انتهى
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Shiraz Ibrahim Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 01:27
Pojkar / Mellanstadiet / -42 kg
(Mellanstadiet)
T3:10
انتهى
Albin Lomvik
Judo Club Sundsvall
Karim Hajiyev Frövi Judo Won by Ippon - 00:14
Pojkar / Mellanstadiet / -42 kg
(Mellanstadiet)
T3:12
انتهى
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Won by Ippon - 00:48
Oscar Ökvist Frövi Judo
Pojkar / Mellanstadiet / -46 kg
(Mellanstadiet)
T2:15
انتهى
Henning Nord
IK Södra
Won by Hansokumake - 02:02
Lo Håberg Söderhamns Judoklubb
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:12
انتهى
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:29
Sam Cohen Knivsta Judoklubb
Flickor / Mellanstadiet / -40 kg
(Mellanstadiet)
T3:3
انتهى
Selma Wahlström
IK Södra
Elsa Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 01:50
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:13
انتهى
Frans Liljenroth
Frövi Judo
Theo Wahlberg Jönköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:19
Flickor / Mellanstadiet / -32 kg
(Mellanstadiet)
T2:2
انتهى
Alice Johansson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:42
Moa Westerberg Stenungsunds JK
Flickor / Mellanstadiet / -40 kg
(Mellanstadiet)
T3:4
انتهى
Thelma Åkerström
Borlänge Judo Club
Roya Vikström Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:03
Pojkar / Mellanstadiet / -46 kg
(Mellanstadiet)
T2:16
انتهى
Simon Novakovic
IK Södra
Won by Ippon - 00:34
Loe Ekeberg Uppsala judoklubb
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:14
انتهى
Farouk Jahm
Kroppefjälls IF
Isak Widing IK Södra Won by Ippon - 02:23
Pojkar / Mellanstadiet / -42 kg
(Mellanstadiet)
T3:9
انتهى
Cornelius Isberg
Stockholms Judoklubb
Tim Sellstone IK Södra Won by Ippon - 02:03
Flickor / Mellanstadiet / -36 kg
(Mellanstadiet)
T1:3
انتهى
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Havanna Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 02:43
Pojkar / Mellanstadiet / -34 kg
(Mellanstadiet)
T2:6
انتهى
Cruz Noakes
Alingsås Judoklubb
Valter Rikemanson Trollhättans JK Won by Ippon - 03:17
Pojkar / Mellanstadiet / -42 kg
(Mellanstadiet)
T3:11
انتهى
Shiraz Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
Milo Forssell IK Södra Won by Ippon - 02:59
Flickor / Mellanstadiet / -36 kg
(Mellanstadiet)
T1:4
انتهى
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:29
Lisa Vestin IK Södra
Flickor / Mellanstadiet / +48 kg
(Mellanstadiet)
T3:21
انتهى
Ida Ljungman
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:42
Eira J Harbers Aktiv Judo
Flickor / Mellanstadiet / -36 kg
(Mellanstadiet)
T1:8
انتهى
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Isabelle Hedlund Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:30
Pojkar / Mellanstadiet / -34 kg
(Mellanstadiet)
T2:7
انتهى
Vilgot Zinnerfors
Jönköpings Judoklubb
Egon Hägg Saltsjö JK Won by Ippon - 02:16
Flickor / Mellanstadiet / +48 kg
(Mellanstadiet)
T3:22
انتهى
Cornelia Badea
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 01:24
Lily Tysse Uddevalla Judo
Pojkar / Mellanstadiet / -34 kg
(Mellanstadiet)
T2:11
انتهى
Douglas Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 01:32
Douglas Östlind Kroppefjälls IF
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:15
انتهى
Liam Vall
Grums Judoklubb
Won by Ippon - 01:02
Elias Chabchoub Söderhamns Judoklubb