Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:16
انتهى
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:18
Alvin Vestin IK Södra
Flickor / Mellanstadiet / -40 kg
(Mellanstadiet)
T3:5
انتهى
Selma Wahlström
IK Södra
Roya Vikström Uppsala judoklubb Won by Ippon - 02:46
Flickor / Mellanstadiet / -32 kg
(Mellanstadiet)
T2:3
انتهى
Moa Westerberg
Stenungsunds JK
Tilde Cedervall Claesson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:02
Flickor / Mellanstadiet / -40 kg
(Mellanstadiet)
T3:6
انتهى
Elsa Peterson
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:18
Thelma Åkerström Borlänge Judo Club
Flickor / Mellanstadiet / +48 kg
(Mellanstadiet)
T3:23
انتهى
Isabella Söderholm
Norrköpings Judoklubb
Lova Björk Dalberg Borlänge Judo Club Won by Ippon - 00:39
Pojkar / Mellanstadiet / -46 kg
(Mellanstadiet)
T2:17
انتهى
Filip Hoflin
IK Södra
Won by Ippon - 00:46
Taim Khalil Söderhamns Judoklubb
Pojkar / Mellanstadiet / -46 kg
(Mellanstadiet)
T2:18
انتهى
Henning Nord
IK Södra
Elias Sjöström Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 01:22
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:17
انتهى
Arvid Ivarsson
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 03:00
Frank Flood Linköping Judo
Flickor / Mellanstadiet / -36 kg
(Mellanstadiet)
T1:5
انتهى
Leonor Farhand
Knivsta Judoklubb
Lisa Vestin IK Södra Won by Ippon - 00:40
Flickor / Mellanstadiet / +48 kg
(Mellanstadiet)
T3:24
انتهى
Ida Ljungman
Uppsala judoklubb
Olivia Ghazal Jansson Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 03:00
Pojkar / Mellanstadiet / -34 kg
(Mellanstadiet)
T2:8
انتهى
Cruz Noakes
Alingsås Judoklubb
Won by Ippon - 01:23
Egon Hägg Saltsjö JK
Flickor / Mellanstadiet / -36 kg
(Mellanstadiet)
T1:6
انتهى
Havanna Andersson
Kroppefjälls IF
Junie Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:41
Flickor / Mellanstadiet / -36 kg
(Mellanstadiet)
T1:9
انتهى
Isabelle Hedlund
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:47
Selma Halilovic Frövi Judo
Pojkar / Mellanstadiet / -34 kg
(Mellanstadiet)
T2:9
انتهى
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Hansokumake - 02:18
Vilgot Zinnerfors Jönköpings Judoklubb
Flickor / Mellanstadiet / +48 kg
(Mellanstadiet)
T3:25
انتهى
Cornelia Badea
Norrköpings Judoklubb
Hanna Mattsson IK Södra Won by Ippon - 03:00
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:18
انتهى
Ruben Gälman
Frövi Judo
Mohammad Faris Jönköpings Judoklubb Won by Ippon - 00:12
Pojkar / Mellanstadiet / -42 kg
(Mellanstadiet)
T3:13
انتهى
Leon Magnusson
Norrköpings Judoklubb
Albin Lomvik Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:49
Pojkar / Mellanstadiet / -34 kg
(Mellanstadiet)
T2:12
انتهى
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 02:15
Anthony Eklund Jönköpings Judoklubb
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:19
انتهى
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Theo Wahlberg Jönköpings Judoklubb Won by Ippon - 02:22
Pojkar / Mellanstadiet / -46 kg
(Mellanstadiet)
T2:19
انتهى
Simon Novakovic
IK Södra
Won by Ippon - 01:17
Benjamin Lodhi Frövi Judo
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:20
انتهى
Isak Widing
IK Södra
Won by Ippon - 00:10
Liam Vall Grums Judoklubb
Pojkar / Mellanstadiet / -46 kg
(Mellanstadiet)
T2:20
انتهى
Filip Hoflin
IK Södra
Dexter Rimsten Frövi Judo Won by Ippon - 00:24
Pojkar / Mellanstadiet / -46 kg
(Mellanstadiet)
T2:21
انتهى
Elton Lundh
Saltsjö JK
Won by Ippon - 00:41
Wilhelm Kvarnlöf Frövi Judo
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:21
انتهى
Elliot Larsson
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:27
Arvid Ivarsson Judoklubben Budo
Pojkar / Mellanstadiet / -34 kg
(Mellanstadiet)
T2:13
انتهى
Douglas Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:27
Valter Rikemanson Trollhättans JK
Pojkar / Mellanstadiet / -42 kg
(Mellanstadiet)
T3:14
انتهى
Hugo Sundgren Nordén
Trollhättans JK
Won by Hansokumake - 06:11
Oscar Ökvist Frövi Judo
Flickor / Mellanstadiet / -36 kg
(Mellanstadiet)
T1:10
انتهى
Kai-Li Högback
Knivsta Judoklubb
Junie Mattsson Trollhättans JK Won by Ippon - 00:56
Flickor / Mellanstadiet / -48 kg
(Mellanstadiet)
T2:31
انتهى
Bianca Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:52
Alexandra Vall Grums Judoklubb
Flickor / Mellanstadiet / -48 kg
(Mellanstadiet)
T2:32
انتهى
Julia Fällberg
Won by Ippon - 00:39
Lovisa Carlström Judoklubben Budo
Flickor / Mellanstadiet / +48 kg
(Mellanstadiet)
T3:26
انتهى
Lova Björk Dalberg
Borlänge Judo Club
Won by Ippon - 01:30
Emma Ilyushyna IK Södra
Flickor / Mellanstadiet / +48 kg
(Mellanstadiet)
T3:27
انتهى
Heidi Holm-Glad
Judo Arvika
Won by Ippon - 01:03
Ebba Wallin Frövi Judo
Pojkar / Mellanstadiet / -38 kg
(Mellanstadiet)
T1:22
انتهى
Mohammad Faris
Jönköpings Judoklubb
Oscar Evans Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 02:17