Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T1-1
انتهى
Leila Avdic
Lidköpings BudoKlubb
Won by Ippon - 03:02
Alma Alenback Frövi Judo
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T1-2
انتهى
Andrea Mocanoski
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:22
Hilda Öjelund Knivsta Judoklubb
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T1-7
انتهى
Tyra Lovang
Linköping Judo
Won by Ippon - 02:14
Mira Blomberg Knivsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T1-10
انتهى
Axel Liljegren
Norrköpings Judoklubb
Won by Ippon - 02:11
Theo Widell Karlskrona Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T3-1
انتهى
William Krus
IK Västra Mölndal
Linus Sjöberg Lindome JK Won by Ippon - 09:31
FU18 / FU18 / +70 kg
(U18)
T2-2
انتهى
Sorina Stanus
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:26
Ruby Foster Craig Ewers Academy
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T3-2
انتهى
Wilmer Mattsson
Trollhättans JK
Ludde Mosshagen Frövi Judo Won by Ippon - 00:16
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T3-7
انتهى
Hannes Hedenblad
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:17
Vide Salomonson Uppsala judoklubb
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T1-3
انتهى
Andrea Mocanoski
Aktiv Judo
Alma Alenback Frövi Judo Won by Ippon - 03:37
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-10
انتهى
Zander Ralevski
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 01:14
Carl Orrbo Frövi Judo
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T1-4
انتهى
Hilda Öjelund
Knivsta Judoklubb
Leila Avdic Lidköpings BudoKlubb Won by Ippon - 00:28
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-11
انتهى
Unknown User
Judoklubben Budo
Adam Belkhir Borås JK Won by Ippon - 00:35
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T1-8
انتهى
Tyra Lovang
Linköping Judo
Won by Hansokumake - 00:19
Elvira Skoglund Frövi Judo
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-13
انتهى
Noa Laudams
Trollhättans JK
Jonatan Gembäck Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:37
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T1-13
انتهى
Rasmus Håkanson
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:48
Neo Andersson Vara Judoklubb
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-15
انتهى
Hampus Magnusson
Judoklubben Jigo-Tai
Won by Ippon - 00:23
Hugo Oiva Knivsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -50 kg
(U18)
T1-16
انتهى
Oliver Holmgaard
Halsnæs judo
Evan Price Craig Ewers Academy Won by Ippon - 00:13
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T1-11
انتهى
Axel Liljegren
Norrköpings Judoklubb
Jakob Lohikangas Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:34
PU18 / PU18 / -60 kg
(U18)
T2-4
انتهى
Alexander Valle
Kristianstad Judoklubb
Silas Pauskic Halsnæs judo Won by Ippon - 00:37
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T1-5
انتهى
Alma Alenback
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:14
Hilda Öjelund Knivsta Judoklubb
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T1-6
انتهى
Andrea Mocanoski
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:24
Leila Avdic Lidköpings BudoKlubb
PU18 / PU18 / -60 kg
(U18)
T2-5
انتهى
Gabriel Gevryie
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:47
Alexander Karlsson Judoklubben National
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T1-9
انتهى
Elvira Skoglund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:59
Mira Blomberg Knivsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T3-3
انتهى
Linus Sjöberg
Lindome JK
Wilmer Mattsson Trollhättans JK Won by Wazari - 04:00
FU18 / FU18 / +70 kg
(U18)
T2-3
انتهى
Ruby Foster
Craig Ewers Academy
Beatrice Ritter Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:26
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T1-12
انتهى
Jakob Lohikangas
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:08
Theo Widell Karlskrona Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T3-4
انتهى
William Krus
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 01:53
Ludde Mosshagen Frövi Judo
PU18 / PU18 / -81 kg
(U18)
T1-14
انتهى
Rasmus Håkanson
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:42
Sebastian Gustafsson Knivsta Judoklubb
PU18 / PU18 / -73 kg
(U18)
T3-8
انتهى
Hannes Hedenblad
Aktiv Judo
Won by Ippon - 00:10
Arvid Österman Lidköpings BudoKlubb
PU18 / PU18 / -50 kg
(U18)
T1-17
انتهى
Oliver Holmgaard
Halsnæs judo
Evan Price Craig Ewers Academy Won by Ippon - 00:26
PU18 / PU18 / -66 kg
(U18)
T3-12
انتهى
Zander Ralevski
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:50
Wille Dahlgren Stenungsunds JK
FU18 / FU18 / -63kg
(U18)
T1-21
انتهى
Andrea Mocanoski
Aktiv Judo
Won by Ippon - 01:31
Elvira Skoglund Frövi Judo