Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
FU15 / FU15 / -57 kg
(U15)
T2-32
انتهى
Ingrid Komodowski
Amager Judo Skole
Won by Ippon - 03:00
Mira Kördel Trollhättans JK
FU15 / FU15 / +63 kg
(U15)
T1-30
انتهى
Isabella Söderholm
Norrköpings Judoklubb
Elvira Skoglund Frövi Judo Won by Ippon - 00:25
PU15 / PU15 / -60 kg
(U15)
T1-9
انتهى
Vincent Wikand
Judoklubben Budo
Amir Bubalo Judoklubben Budo Won by Ippon - 00:27
PU15 / PU15 / -73 kg
(U15)
T2-25
انتهى
Wilmer Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:26
Henry Eriksson Stenungsunds JK
PU15 / PU15 / +73 kg
(U15)
T1-28
انتهى
Linus Andersson Hallgren
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:53
Jack Tegelaar Frövi Judo
PU15 / PU15 / -73 kg
(U15)
T2-26
انتهى
Pelle Larsson
Kroppefjälls IF
Hugo Oiva Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:12
PU15 / PU15 / -55 kg
(U15)
T3-34
انتهى
Nicolaj Semklo
Halsnæs judo
Won by Ippon - 02:27
Elias Kupiainen Borås JK
PU15 / PU15 / +73 kg
(U15)
T1-29
انتهى
Adnan Durmo
Judoklubben Budo
Vilgot Norberg Borås JK Won by Ippon - 04:27
FU15 / FU15 / +63 kg
(U15)
T1-31
انتهى
Isabella Söderholm
Norrköpings Judoklubb
Elvira Skoglund Frövi Judo Won by Ippon - 00:21
PU15 / PU15 / -60 kg
(U15)
T1-12
انتهى
Silas Pauskic
Halsnæs judo
Won by Ippon - 00:27
Amir Bubalo Judoklubben Budo
PU15 / PU15 / +73 kg
(U15)
T1-32
انتهى
Dino Fejzic
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:14
Jack Tegelaar Frövi Judo
FU15 / FU15 / -52 kg
(U15)
T3-25
انتهى
Lovisa Carlström
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 05:27
Ariel Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb
PU15 / PU15 / -73 kg
(U15)
T2-28
انتهى
Hugo Oiva
Knivsta Judoklubb
Henry Eriksson Stenungsunds JK Won by Hansokumake
PU15 / PU15 / +73 kg
(U15)
T1-33
انتهى
Andrej Hristov
Norrköpings Judoklubb
Linus Andersson Hallgren Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 01:48
FU15 / FU15 / -52 kg
(U15)
T3-26
انتهى
Olivia Ghazal Jansson
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 02:16
Hilma Wiik Skövde JK
PU15 / PU15 / -73 kg
(U15)
T2-29
انتهى
Henry Eriksson
Stenungsunds JK
Won by Ippon - 00:57
Pelle Larsson Kroppefjälls IF
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15)
T3-29
انتهى
Oscar Svensson
Borås JK
Won by Wazari - 03:00
Elliot Karlsson Landvetter Judoklubb
PU15 / PU15 / -73 kg
(U15)
انتهى
Wilmer Mattsson
Trollhättans JK
Won by Walkover
Sigge Mosshagen Frövi Judo
FU15 / FU15 / -52 kg
(U15)
T3-27
انتهى
Heidi Holm-Glad
Judo Arvika
Won by Ippon - 00:09
Lovisa Carlström Judoklubben Budo
FU15 / FU15 / -52 kg
(U15)
T3-28
انتهى
Hilma Wiik
Skövde JK
Won by Ippon - 00:06
Ariel Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb
PU15 / PU15 / +73 kg
(U15)
T1-34
انتهى
Dino Fejzic
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:53
Linus Andersson Hallgren Landvetter Judoklubb
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15)
T3-30
انتهى
Anton Maksinen
Borås JK
Oliver Holmgaard Halsnæs judo Won by Wazari - 03:00
PU15 / PU15 / -50 kg
(U15)
T3-31
انتهى
Oscar Svensson
Borås JK
Won by Ippon - 02:24
Oliver Holmgaard Halsnæs judo
HU21 / HU21 / -60 kg
(U21)
T2-1
انتهى
Adam Hallén
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:20
Alexander Valle Kristianstad Judoklubb
DU21 / DU21 / -63 kg
(U21)
T3-1
انتهى
Tyra Lovang
Linköping Judo
Won by Ippon - 01:07
Alva Larsson Trollhättans JK
DU21 / DU21 / -63 kg
(U21)
T3-4
انتهى
Clara Magnusson
Stockholmspolisens IF Judo
Nina Dobel Judoklubben Mitani Won by Ippon - 00:11
DU21 / DU21 / -70 kg
(U21)
T1-1
انتهى
Vilja Kördel
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:17
Alva Englund Trollhättans JK
HU21 / HU21 / -73 kg
(U21)
T1-4
انتهى
Bo Lindberg
Aktiv Judo
William Sjöblom Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:06
HU21 / HU21 / -81 kg
(U21)
T3-10
انتهى
Sebastian Gustafsson
Knivsta Judoklubb
Jakob Lohikangas Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:29
HU21 / HU21 / -66 kg
(U21)
T2-3
انتهى
Noa Laudams
Trollhättans JK
Won by Wazari
Richard Lindén Lerums Judoklubb
HU21 / HU21 / -81 kg
(U21)
T3-11
انتهى
Said Hasuna
Judoklubben Budo
Alvin Stallgård Borås JK Won by Ippon - 01:53
HU21 / HU21 / -60 kg
(U21)
T2-2
انتهى
Adam Hallén
Kungsbacka Judoklubb
Won by Ippon - 00:39
Alexander Valle Kristianstad Judoklubb