Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 Grupp06
(Linde Judo Open 2023)
T3-1
Finished
Anton Kvant
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:06
Dusan Aksentijevic IK Södra
FU11 Grupp01
(Linde Judo Open 2023)
T4-1
Finished
Hedvig Björk Dalberg
Borlänge Judo Club
Hanna Holm-Glad Judo Arvika Won by Ippon - 01:13
FU11 Grupp03
(Linde Judo Open 2023)
T5-1
Finished
Elvina Östlind
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:56
Freya Lundqvist Gävle Judo Club
FU11 Grupp02
(Linde Judo Open 2023)
T1-1
Finished
Doris Rimsten
Frövi Judo
Won by Wazari - 02:00
Sigrid Gustafsson Gävle Judo Club
PU11 Grupp06
(Linde Judo Open 2023)
T3-2
Finished
Lukas Stenskog
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 00:44
Alfred Stenskog Judo Club Sundsvall
PU11 Grupp04
(Linde Judo Open 2023)
T2-1
Finished
Ervinas Fedorovičius
Staffanstorps JK
Won by Wazari - 02:36
Samuel Orto Ekerö Judoklubb
FU11 Grupp01
(Linde Judo Open 2023)
T4-2
Finished
Leonore Lang
Staffanstorps JK
Alma Dohlmann Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:45
PU11 Grupp04
(Linde Judo Open 2023)
T2-2
Finished
Herman Helgeson
Skövde JK
Tobin Kantor Sjöberg IK Södra Won by Ippon - 00:57
FU11 Grupp02
(Linde Judo Open 2023)
T1-2
Finished
Alva Rhöös
Trollhättans JK
Won by Ippon - 01:16
Tuva Frenell Karlstad JK
PU11 Grupp03
(Linde Judo Open 2023)
T4-7
Finished
Enzo Cornelius
Skövde JK
Won by Ippon - 00:11
Vidar Krantz Gävle Judo Club
PU11 Grupp05
(Linde Judo Open 2023)
T3-11
Finished
Nicolas Clarke
Frövi Judo
Won by Wazari - 03:00
Theodore Rebane Ekerö Judoklubb
PU11 Grupp07
(Linde Judo Open 2023)
T2-11
Finished
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
Mio Rosén Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 00:38
FU11 Grupp04
(Linde Judo Open 2023)
T1-11
Finished
Adele Clarensius
Staffanstorps JK
Agnes Nordin Göteborgs Judoklubb Won by Ippon - 00:40
PU11 Grupp08
(Linde Judo Open 2023)
T1-14
Finished
Felix Johansson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:37
Henry Pilerud Skövde JK
PU11 Grupp07
(Linde Judo Open 2023)
T2-12
Finished
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Anton Willner Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:48
FU11 Grupp03
(Linde Judo Open 2023)
T5-2
Finished
Natalie Burman
Ekerö Judoklubb
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Won by Decision - 03:00
PU11 Grupp05
(Linde Judo Open 2023)
T3-12
Finished
Philip Willner
Kroppefjälls IF
Casper Hillerström Borås JK Won by Wazari - 02:20
U15 / PU15 / -50 kg
(Linde Judo Open 2023)
T2-17
Finished
Kajus Levendauskas
BK-Judo
Won by Ippon - 01:05
Elliot Axelsson Judo Club Sundsvall
PU11 Grupp02
(Linde Judo Open 2023)
T5-6
Finished
Teodor Lazarevski Drevhage
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 01:15
Osman Pashayev Stockholms Judoklubb
PU11 Grupp03
(Linde Judo Open 2023)
T4-8
Finished
Matheus Anagrius Durnell
Frövi Judo
Won by Ippon - 02:38
Hugo Calles Upplands Väsby Judoklubb
PU11 Grupp04
(Linde Judo Open 2023)
T2-3
Finished
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Melvin Sjöstrand Staffanstorps JK
U15 / FU15 / -40 kg
(Linde Judo Open 2023)
T3-17
Finished
Jette Peters
Skövde JK
Won by Ippon - 01:19
Yelyzaveta Klymchuk Ålands judoklubb
U15 / FU15 / -36 kg
(Linde Judo Open 2023)
T1-17
Finished
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Wazari - 03:14
Meja Peterson Frövi Judo
PU11 Grupp06
(Linde Judo Open 2023)
T3-7
Finished
Dusan Aksentijevic
IK Södra
Liam Pettersson Alingsås Judoklubb Won by Ippon - 01:11
PU11 Grupp01
(Linde Judo Open 2023)
T4-13
Finished
Kaarlo Rundqvist
Ålands judoklubb
Maksim Topic Staffanstorps JK Won by Wazari - 02:00
PU11 Grupp06
(Linde Judo Open 2023)
T3-5
Finished
Alfred Stenskog
Judo Club Sundsvall
Anton Kvant Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:30
PU11 Grupp02
(Linde Judo Open 2023)
T5-7
Finished
Arvid Forssell
Staffanstorps JK
Alvin Eriksson Frövi Judo Won by Decision - 03:00
PU11 Grupp04
(Linde Judo Open 2023)
T2-4
Finished
Tobin Kantor Sjöberg
IK Södra
Ervinas Fedorovičius Staffanstorps JK Won by Decision - 03:00
U15 / FU15 / -48 kg
(Linde Judo Open 2023)
T4-15
Finished
Nikki Hiltonsson
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:43
Astrid Mattsson Ålands judoklubb
U15 / FU15 / -40 kg
(Linde Judo Open 2023)
T3-18
Finished
Thelma Åkerström
Borlänge Judo Club
Won by Ippon - 00:47
Selma Wahlström IK Södra
U15 / PU15 / -50 kg
(Linde Judo Open 2023)
T2-18
Finished
Sebastian Österberg
Karlstad JK
Won by Ippon - 00:54
Theo Nordkvist Judo Club Sundsvall
FU11 Grupp 06
(Linde Judo Open 2023)
T5-12
Finished
Johanna Gevryie
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:40
Ellen Kjellberg Frövi Judo