Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 Grupp06
(Linde Judo Open 2023)
T3-1
Gotowy
Anton Kvant
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 00:06
Dusan Aksentijevic IK Södra
FU11 Grupp01
(Linde Judo Open 2023)
T4-1
Gotowy
Hedvig Björk Dalberg
Borlänge Judo Club
Hanna Holm-Glad Judo Arvika Wygrana przez Ippon - 01:13
FU11 Grupp03
(Linde Judo Open 2023)
T5-1
Gotowy
Elvina Östlind
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 01:56
Freya Lundqvist Gävle Judo Club
FU11 Grupp02
(Linde Judo Open 2023)
T1-1
Gotowy
Doris Rimsten
Frövi Judo
Wygrane przez Wazari - 02:00
Sigrid Gustafsson Gävle Judo Club
PU11 Grupp06
(Linde Judo Open 2023)
T3-2
Gotowy
Lukas Stenskog
Judo Club Sundsvall
Wygrana przez Ippon - 00:44
Alfred Stenskog Judo Club Sundsvall
PU11 Grupp04
(Linde Judo Open 2023)
T2-1
Gotowy
Ervinas Fedorovičius
Staffanstorps JK
Wygrane przez Wazari - 02:36
Samuel Orto Ekerö Judoklubb
FU11 Grupp01
(Linde Judo Open 2023)
T4-2
Gotowy
Leonore Lang
Staffanstorps JK
Alma Dohlmann Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 00:45
PU11 Grupp04
(Linde Judo Open 2023)
T2-2
Gotowy
Herman Helgeson
Skövde JK
Tobin Kantor Sjöberg IK Södra Wygrana przez Ippon - 00:57
FU11 Grupp02
(Linde Judo Open 2023)
T1-2
Gotowy
Alva Rhöös
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 01:16
Tuva Frenell Karlstad JK
PU11 Grupp03
(Linde Judo Open 2023)
T4-7
Gotowy
Enzo Cornelius
Skövde JK
Wygrana przez Ippon - 00:11
Vidar Krantz Gävle Judo Club
PU11 Grupp05
(Linde Judo Open 2023)
T3-11
Gotowy
Nicolas Clarke
Frövi Judo
Wygrane przez Wazari - 03:00
Theodore Rebane Ekerö Judoklubb
PU11 Grupp07
(Linde Judo Open 2023)
T2-11
Gotowy
Bertil Rikemanson
Trollhättans JK
Mio Rosén Upplands Väsby Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:38
FU11 Grupp04
(Linde Judo Open 2023)
T1-11
Gotowy
Adele Clarensius
Staffanstorps JK
Agnes Nordin Göteborgs Judoklubb Wygrana przez Ippon - 00:40
PU11 Grupp08
(Linde Judo Open 2023)
T1-14
Gotowy
Felix Johansson
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 00:37
Henry Pilerud Skövde JK
PU11 Grupp07
(Linde Judo Open 2023)
T2-12
Gotowy
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Anton Willner Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 00:48
FU11 Grupp03
(Linde Judo Open 2023)
T5-2
Gotowy
Natalie Burman
Ekerö Judoklubb
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
PU11 Grupp05
(Linde Judo Open 2023)
T3-12
Gotowy
Philip Willner
Kroppefjälls IF
Casper Hillerström Borås JK Wygrane przez Wazari - 02:20
U15 / PU15 / -50 kg
(Linde Judo Open 2023)
T2-17
Gotowy
Kajus Levendauskas
BK-Judo
Wygrana przez Ippon - 01:05
Elliot Axelsson Judo Club Sundsvall
PU11 Grupp02
(Linde Judo Open 2023)
T5-6
Gotowy
Teodor Lazarevski Drevhage
Landvetter Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:15
Osman Pashayev Stockholms Judoklubb
PU11 Grupp03
(Linde Judo Open 2023)
T4-8
Gotowy
Matheus Anagrius Durnell
Frövi Judo
Wygrana przez Ippon - 02:38
Hugo Calles Upplands Väsby Judoklubb
PU11 Grupp04
(Linde Judo Open 2023)
T2-3
Gotowy
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:07
Melvin Sjöstrand Staffanstorps JK
U15 / FU15 / -40 kg
(Linde Judo Open 2023)
T3-17
Gotowy
Jette Peters
Skövde JK
Wygrana przez Ippon - 01:19
Yelyzaveta Klymchuk Ålands judoklubb
U15 / FU15 / -36 kg
(Linde Judo Open 2023)
T1-17
Gotowy
Felicia Heyder
Ekerö Judoklubb
Wygrane przez Wazari - 03:14
Meja Peterson Frövi Judo
PU11 Grupp06
(Linde Judo Open 2023)
T3-7
Gotowy
Dusan Aksentijevic
IK Södra
Liam Pettersson Alingsås Judoklubb Wygrana przez Ippon - 01:11
PU11 Grupp01
(Linde Judo Open 2023)
T4-13
Gotowy
Kaarlo Rundqvist
Ålands judoklubb
Maksim Topic Staffanstorps JK Wygrane przez Wazari - 02:00
PU11 Grupp06
(Linde Judo Open 2023)
T3-5
Gotowy
Alfred Stenskog
Judo Club Sundsvall
Anton Kvant Staffanstorps JK Wygrana przez Ippon - 00:30
PU11 Grupp02
(Linde Judo Open 2023)
T5-7
Gotowy
Arvid Forssell
Staffanstorps JK
Alvin Eriksson Frövi Judo Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
PU11 Grupp04
(Linde Judo Open 2023)
T2-4
Gotowy
Tobin Kantor Sjöberg
IK Södra
Ervinas Fedorovičius Staffanstorps JK Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
U15 / FU15 / -48 kg
(Linde Judo Open 2023)
T4-15
Gotowy
Nikki Hiltonsson
Staffanstorps JK
Wygrana przez Ippon - 00:43
Astrid Mattsson Ålands judoklubb
U15 / FU15 / -40 kg
(Linde Judo Open 2023)
T3-18
Gotowy
Thelma Åkerström
Borlänge Judo Club
Wygrana przez Ippon - 00:47
Selma Wahlström IK Södra
U15 / PU15 / -50 kg
(Linde Judo Open 2023)
T2-18
Gotowy
Sebastian Österberg
Karlstad JK
Wygrana przez Ippon - 00:54
Theo Nordkvist Judo Club Sundsvall
FU11 Grupp 06
(Linde Judo Open 2023)
T5-12
Gotowy
Johanna Gevryie
Knivsta Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 01:40
Ellen Kjellberg Frövi Judo