Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-33
Terminé
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Gagné par Ippon - 01:16
Tage Jacobsson Uddevalla Judo
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-34
Terminé
Essa Zahir
Elliot Nordwall Trollhättans JK Gagné par Wazari - 00:20
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-35
Terminé
Alexander Andermo
Frölunda Judo
Gagné par Ippon - 00:09
Mohammad Alnablsi Kroppefjälls IF
FU11 GRP2
(Dag 1)
1-36
Terminé
Hedvig Jacobsson
Uddevalla Judo
Ilona Chamoun Frölunda Judo Gagné par Ippon - 00:40
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-37
Terminé
Jolin Berggren
Trollhättans JK
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Gagné par Ippon - 00:04
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-38
Terminé
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Gagné par Ippon - 00:56
Henry Dovén Uddevalla Judo
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-39
Terminé
Tage Jacobsson
Uddevalla Judo
Gagné par Ippon - 00:29
Essa Zahir
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-40
Terminé
Theo Mikulic
Stenungsunds JK
Gagné par Ippon - 00:07
Liam Olsson Uddevalla Judo
FU11 GRP2
(Dag 1)
1-41
Terminé
Alma Alnablsi
Kroppefjälls IF
Ilona Chamoun Frölunda Judo Gagné par Ippon - 00:48
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-42
Terminé
Troja Johansson
Uddevalla Judo
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Gagné par Ippon - 01:05
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-43
Terminé
Elliot Nordwall
Trollhättans JK
Gagné par Ippon - 00:20
Henry Dovén Uddevalla Judo
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-44
Terminé
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Gagné par Ippon - 01:15
Essa Zahir
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-45
Terminé
Alexander Andermo
Frölunda Judo
Gagné par Ippon - 00:25
Theo Mikulic Stenungsunds JK
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-46
Terminé
Mohammad Alnablsi
Kroppefjälls IF
Liam Olsson Uddevalla Judo Gagné par Ippon - 00:55
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-47
Terminé
Vilhelm Olsson
Frölunda Judo
Gagné par Ippon - 00:10
Ivar Kuirinlahti Trollhättans JK
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-48
Terminé
Tage Jacobsson
Uddevalla Judo
Gagné par Wazari - 02:00
Elliot Nordwall Trollhättans JK
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-49
Terminé
Essa Zahir
Henry Dovén Uddevalla Judo Gagné par Wazari - 02:00
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-50
Terminé
David Osovskis
Lilla Edets JK
Gagné par Ippon - 01:10
Levi Hermansson Trollhättans JK
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-51
Terminé
Alexander Andermo
Frölunda Judo
Gagné par Ippon - 02:00
Liam Olsson Uddevalla Judo
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-52
Terminé
Mohammad Alnablsi
Kroppefjälls IF
Theo Mikulic Stenungsunds JK Gagné par Ippon - 00:16
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-53
Terminé
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Gagné par Ippon - 01:51
Elliot Nordwall Trollhättans JK
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-54
Terminé
Tage Jacobsson
Uddevalla Judo
Henry Dovén Uddevalla Judo Gagné par Ippon - 00:54
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-55
Terminé
Vilhelm Olsson
Frölunda Judo
Gagné par Ippon - 00:25
David Osovskis Lilla Edets JK
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-56
Terminé
Ivar Kuirinlahti
Trollhättans JK
Levi Hermansson Trollhättans JK Gagné par Wazari
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-57
Terminé
Vilhelm Olsson
Frölunda Judo
Gagné par Ippon - 00:11
Levi Hermansson Trollhättans JK
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-58
Terminé
Ivar Kuirinlahti
Trollhättans JK
David Osovskis Lilla Edets JK Gagné par Ippon - 01:18
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-59
Terminé
Oliver Rutland
Lilla Edets JK
Anton Asplund Trollhättans JK Gagné par Wazari - 03:00
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-60
Terminé
Janis Dambergs
Färgelanda Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:02
Abdulkarim Al Jamali Kroppefjälls IF
FU13 GRP1
(Dag 1)
1-61
Terminé
Stina Bengths
Uddevalla Judo
Saga Linde Frölunda Judo Gagné par Ippon - 01:27
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-62
Terminé
Oliver Rutland
Lilla Edets JK
Anton Asplund Trollhättans JK Gagné par Ippon - 02:16
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-64
Terminé
Janis Dambergs
Färgelanda Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:18
Abdulkarim Al Jamali Kroppefjälls IF
FU13 GRP1
(Dag 1)
1-65
Terminé
Stina Bengths
Uddevalla Judo
Saga Linde Frölunda Judo Gagné par Wazari