Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-33
Färdig
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Vann via Ippon - 01:16
Tage Jacobsson Uddevalla Judo
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-34
Färdig
Essa Zahir
Elliot Nordwall Trollhättans JK Vann på Wazari - 00:20
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-35
Färdig
Alexander Andermo
Frölunda Judo
Vann via Ippon - 00:09
Mohammad Alnablsi Kroppefjälls IF
FU11 GRP2
(Dag 1)
1-36
Färdig
Hedvig Jacobsson
Uddevalla Judo
Ilona Chamoun Frölunda Judo Vann via Ippon - 00:40
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-37
Färdig
Jolin Berggren
Trollhättans JK
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 00:04
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-38
Färdig
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Vann via Ippon - 00:56
Henry Dovén Uddevalla Judo
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-39
Färdig
Tage Jacobsson
Uddevalla Judo
Vann via Ippon - 00:29
Essa Zahir
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-40
Färdig
Theo Mikulic
Stenungsunds JK
Vann via Ippon - 00:07
Liam Olsson Uddevalla Judo
FU11 GRP2
(Dag 1)
1-41
Färdig
Alma Alnablsi
Kroppefjälls IF
Ilona Chamoun Frölunda Judo Vann via Ippon - 00:48
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-42
Färdig
Troja Johansson
Uddevalla Judo
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 01:05
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-43
Färdig
Elliot Nordwall
Trollhättans JK
Vann via Ippon - 00:20
Henry Dovén Uddevalla Judo
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-44
Färdig
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Vann via Ippon - 01:15
Essa Zahir
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-45
Färdig
Alexander Andermo
Frölunda Judo
Vann via Ippon - 00:25
Theo Mikulic Stenungsunds JK
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-46
Färdig
Mohammad Alnablsi
Kroppefjälls IF
Liam Olsson Uddevalla Judo Vann via Ippon - 00:55
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-47
Färdig
Vilhelm Olsson
Frölunda Judo
Vann via Ippon - 00:10
Ivar Kuirinlahti Trollhättans JK
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-48
Färdig
Tage Jacobsson
Uddevalla Judo
Vann på Wazari - 02:00
Elliot Nordwall Trollhättans JK
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-49
Färdig
Essa Zahir
Henry Dovén Uddevalla Judo Vann på Wazari - 02:00
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-50
Färdig
David Osovskis
Lilla Edets JK
Vann via Ippon - 01:10
Levi Hermansson Trollhättans JK
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-51
Färdig
Alexander Andermo
Frölunda Judo
Vann via Ippon - 02:00
Liam Olsson Uddevalla Judo
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-52
Färdig
Mohammad Alnablsi
Kroppefjälls IF
Theo Mikulic Stenungsunds JK Vann via Ippon - 00:16
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-53
Färdig
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Vann via Ippon - 01:51
Elliot Nordwall Trollhättans JK
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-54
Färdig
Tage Jacobsson
Uddevalla Judo
Henry Dovén Uddevalla Judo Vann via Ippon - 00:54
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-55
Färdig
Vilhelm Olsson
Frölunda Judo
Vann via Ippon - 00:25
David Osovskis Lilla Edets JK
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-56
Färdig
Ivar Kuirinlahti
Trollhättans JK
Levi Hermansson Trollhättans JK Vann på Wazari
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-57
Färdig
Vilhelm Olsson
Frölunda Judo
Vann via Ippon - 00:11
Levi Hermansson Trollhättans JK
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-58
Färdig
Ivar Kuirinlahti
Trollhättans JK
David Osovskis Lilla Edets JK Vann via Ippon - 01:18
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-59
Färdig
Oliver Rutland
Lilla Edets JK
Anton Asplund Trollhättans JK Vann på Wazari - 03:00
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-60
Färdig
Janis Dambergs
Färgelanda Judoklubb
Vann via Ippon - 00:02
Abdulkarim Al Jamali Kroppefjälls IF
FU13 GRP1
(Dag 1)
1-61
Färdig
Stina Bengths
Uddevalla Judo
Saga Linde Frölunda Judo Vann via Ippon - 01:27
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-62
Färdig
Oliver Rutland
Lilla Edets JK
Anton Asplund Trollhättans JK Vann via Ippon - 02:16
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-64
Färdig
Janis Dambergs
Färgelanda Judoklubb
Vann via Ippon - 00:18
Abdulkarim Al Jamali Kroppefjälls IF
FU13 GRP1
(Dag 1)
1-65
Färdig
Stina Bengths
Uddevalla Judo
Saga Linde Frölunda Judo Vann på Wazari