Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-33
Gotowy
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Wygrana przez Ippon - 01:16
Tage Jacobsson Uddevalla Judo
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-34
Gotowy
Essa Zahir
Elliot Nordwall Trollhättans JK Wygrane przez Wazari - 00:20
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-35
Gotowy
Alexander Andermo
Frölunda Judo
Wygrana przez Ippon - 00:09
Mohammad Alnablsi Kroppefjälls IF
FU11 GRP2
(Dag 1)
1-36
Gotowy
Hedvig Jacobsson
Uddevalla Judo
Ilona Chamoun Frölunda Judo Wygrana przez Ippon - 00:40
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-37
Gotowy
Jolin Berggren
Trollhättans JK
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 00:04
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-38
Gotowy
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Wygrana przez Ippon - 00:56
Henry Dovén Uddevalla Judo
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-39
Gotowy
Tage Jacobsson
Uddevalla Judo
Wygrana przez Ippon - 00:29
Essa Zahir
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-40
Gotowy
Theo Mikulic
Stenungsunds JK
Wygrana przez Ippon - 00:07
Liam Olsson Uddevalla Judo
FU11 GRP2
(Dag 1)
1-41
Gotowy
Alma Alnablsi
Kroppefjälls IF
Ilona Chamoun Frölunda Judo Wygrana przez Ippon - 00:48
FU11 GRP1
(Dag 1)
1-42
Gotowy
Troja Johansson
Uddevalla Judo
Elvina Östlind Kroppefjälls IF Wygrana przez Ippon - 01:05
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-43
Gotowy
Elliot Nordwall
Trollhättans JK
Wygrana przez Ippon - 00:20
Henry Dovén Uddevalla Judo
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-44
Gotowy
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Wygrana przez Ippon - 01:15
Essa Zahir
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-45
Gotowy
Alexander Andermo
Frölunda Judo
Wygrana przez Ippon - 00:25
Theo Mikulic Stenungsunds JK
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-46
Gotowy
Mohammad Alnablsi
Kroppefjälls IF
Liam Olsson Uddevalla Judo Wygrana przez Ippon - 00:55
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-47
Gotowy
Vilhelm Olsson
Frölunda Judo
Wygrana przez Ippon - 00:10
Ivar Kuirinlahti Trollhättans JK
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-48
Gotowy
Tage Jacobsson
Uddevalla Judo
Wygrane przez Wazari - 02:00
Elliot Nordwall Trollhättans JK
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-49
Gotowy
Essa Zahir
Henry Dovén Uddevalla Judo Wygrane przez Wazari - 02:00
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-50
Gotowy
David Osovskis
Lilla Edets JK
Wygrana przez Ippon - 01:10
Levi Hermansson Trollhättans JK
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-51
Gotowy
Alexander Andermo
Frölunda Judo
Wygrana przez Ippon - 02:00
Liam Olsson Uddevalla Judo
PU11 GRP3
(Dag 1)
1-52
Gotowy
Mohammad Alnablsi
Kroppefjälls IF
Theo Mikulic Stenungsunds JK Wygrana przez Ippon - 00:16
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-53
Gotowy
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Wygrana przez Ippon - 01:51
Elliot Nordwall Trollhättans JK
PU11 GRP1
(Dag 1)
1-54
Gotowy
Tage Jacobsson
Uddevalla Judo
Henry Dovén Uddevalla Judo Wygrana przez Ippon - 00:54
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-55
Gotowy
Vilhelm Olsson
Frölunda Judo
Wygrana przez Ippon - 00:25
David Osovskis Lilla Edets JK
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-56
Gotowy
Ivar Kuirinlahti
Trollhättans JK
Levi Hermansson Trollhättans JK Wygrane przez Wazari
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-57
Gotowy
Vilhelm Olsson
Frölunda Judo
Wygrana przez Ippon - 00:11
Levi Hermansson Trollhättans JK
PU11 GRP2
(Dag 1)
1-58
Gotowy
Ivar Kuirinlahti
Trollhättans JK
David Osovskis Lilla Edets JK Wygrana przez Ippon - 01:18
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-59
Gotowy
Oliver Rutland
Lilla Edets JK
Anton Asplund Trollhättans JK Wygrane przez Wazari - 03:00
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-60
Gotowy
Janis Dambergs
Färgelanda Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:02
Abdulkarim Al Jamali Kroppefjälls IF
FU13 GRP1
(Dag 1)
1-61
Gotowy
Stina Bengths
Uddevalla Judo
Saga Linde Frölunda Judo Wygrana przez Ippon - 01:27
PU13 GRP1
(Dag 1)
1-62
Gotowy
Oliver Rutland
Lilla Edets JK
Anton Asplund Trollhättans JK Wygrana przez Ippon - 02:16
PU13 GRP2
(Dag 1)
1-64
Gotowy
Janis Dambergs
Färgelanda Judoklubb
Wygrana przez Ippon - 00:18
Abdulkarim Al Jamali Kroppefjälls IF
FU13 GRP1
(Dag 1)
1-65
Gotowy
Stina Bengths
Uddevalla Judo
Saga Linde Frölunda Judo Wygrane przez Wazari