Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PJ PU9 Grupp 3
(Block 1 U9 & U11)
T2-1
Terminé
Morris Wiborn
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:15
Felix Johansson Norrköpings Judoklubb
PJ PU9 Grupp 3
(Block 1 U9 & U11)
T2-2
Terminé
Norton Asplund
Linköping Judo
Maximilian Klint Linköping Judo Gagné par Ippon - 01:17
PJ U11/U13 Mix Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-2
Terminé
Isak Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Alva Kratz Judoklubben källan Gagné par Ippon - 01:38
PJ U11/U13 Mix Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-1
Terminé
William Nilsson
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Ippon
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
PJ U11 Mix Grupp 2
(Block 1 U9 & U11)
T2-7
Terminé
Regina Larsson
Oxelösunds Judoklubb
Otto Asker Norrköpings Judoklubb Gagné par Wazari - 02:00
PJ U11 Mix Grupp 2
(Block 1 U9 & U11)
T2-8
Terminé
Theo Neren
Oxelösunds Judoklubb
Jonathan Erling Oxelösunds Judoklubb Gagné par Ippon - 00:20
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-5
Terminé
Alvin Arvidsson
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:29
Adam Potrykus Oxelösunds Judoklubb
PJ PU9 Grupp 3
(Block 1 U9 & U11)
T2-3
Terminé
Maximilian Klint
Linköping Judo
Gagné par Wazari - 02:00
Morris Wiborn Norrköpings Judoklubb
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-6
Terminé
Milton Berntsson Andersson
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:33
Adrian Björk Norrköpings Judoklubb
PJ PU9 Grupp 3
(Block 1 U9 & U11)
T2-4
Terminé
Norton Asplund
Linköping Judo
Gagné par Ippon - 01:31
Felix Johansson Norrköpings Judoklubb
PJ U11/U13 Mix Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-3
Terminé
Isak Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Sixten Lindén Norrköpings Judoklubb
PJ U11/U13 Mix Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-4
Terminé
Alva Kratz
Judoklubben källan
Gagné par Ippon - 00:43
William Nilsson Norrköpings Judoklubb
PJ U11/U13 Mix Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
Terminé
Isak Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
William Nilsson Norrköpings Judoklubb Gagné par forfait
PJ PU9 Grupp 3
(Block 1 U9 & U11)
T2-5
Terminé
Norton Asplund
Linköping Judo
Morris Wiborn Norrköpings Judoklubb Gagné par Ippon - 01:56
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-12
Terminé
Adam Potrykus
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:30
Oliwer Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb
PJ PU9 Grupp 3
(Block 1 U9 & U11)
T2-6
Terminé
Felix Johansson
Norrköpings Judoklubb
Maximilian Klint Linköping Judo Gagné par Ippon - 00:47
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-9
Terminé
Adrian Björk
Norrköpings Judoklubb
Alvin Arvidsson Oxelösunds Judoklubb Gagné par Ippon - 00:18
PJ U11/U13 Mix Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
Terminé
Sixten Lindén
Norrköpings Judoklubb
Alva Kratz Judoklubben källan Gagné par forfait
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-7
Terminé
Adrian Björk
Norrköpings Judoklubb
Oliwer Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb Gagné par Ippon - 00:08
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-8
Terminé
Adam Potrykus
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:19
Milton Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb
PJ U11 Mix Grupp 2
(Block 1 U9 & U11)
T2-9
Terminé
Regina Larsson
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Wazari - 03:01
Jonathan Erling Oxelösunds Judoklubb
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-10
Terminé
Oliwer Berntsson Andersson
Norrköpings Judoklubb
Milton Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb Gagné par Ippon - 01:22
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-11
Terminé
Milton Berntsson Andersson
Norrköpings Judoklubb
Alvin Arvidsson Oxelösunds Judoklubb Gagné par Ippon - 00:22
PJ U11 Mix Grupp 2
(Block 1 U9 & U11)
T2-10
Terminé
Otto Asker
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Wazari - 02:00
Theo Neren Oxelösunds Judoklubb
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-13
Terminé
Alvin Arvidsson
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:19
Oliwer Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb
PJ PU9 Grupp 1
(Block 1 U9 & U11)
T1-14
Terminé
Adrian Björk
Norrköpings Judoklubb
Adam Potrykus Oxelösunds Judoklubb Gagné par Ippon - 00:30
PJ U11 Mix Grupp 2
(Block 1 U9 & U11)
T2-11
Terminé
Jonathan Erling
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Wazari - 02:36
Otto Asker Norrköpings Judoklubb
PJ U11 Mix Grupp 2
(Block 1 U9 & U11)
T2-12
Terminé
Regina Larsson
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:26
Theo Neren Oxelösunds Judoklubb
PJ PU13 Grupp 1
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-1
Terminé
Jehad Hammid
Judoklubben källan
Leon Skarin Norrköpings Judoklubb Gagné par Ippon - 00:53
PJ U13/U15 Mix Grupp 1 +55
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-1
Terminé
Isak Carlberg
Oxelösunds Judoklubb
Hugo Ivarsson Oxelösunds Judoklubb Gagné par Ippon - 01:07
PJ U13/U15 Mix Grupp 1 +55
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-4
Terminé
Ludwig Skarin
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:32
Linus Liljequist Oxelösunds Judoklubb
PJ PU13 Grupp 1
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-2
Terminé
Paul Weichselgartner
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:06
Theodor Jonasson Rehnholm Norrköpings Judoklubb