Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PJ U13/U15 Mix 2
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-7
Terminé
Ariel Berntsson Andersson
Norrköpings Judoklubb
Cornelia Badea Norrköpings Judoklubb Gagné par Ippon - 00:28
PJ FU15/FU18 Mix Grupp 1
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-7
Terminé
Alice Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:25
Isabella Söderholm Norrköpings Judoklubb
PJ U13/U15 Mix 2
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-8
Terminé
Anton Holgersson
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Wazari - 03:00
Oskar Johnsson Oxelösunds Judoklubb
PJ U13/U15 Mix Grupp 1 +55
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-2
Terminé
Isak Carlberg
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Wazari - 01:32
Klas Asker Norrköpings Judoklubb
PJ U13 Mix Grupp 3
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-10
Terminé
Elias Tan
Oxelösunds Judoklubb
Wafaa Mashlah Judoklubben källan Gagné par Ippon - 00:33
PJ U13 Mix Grupp 3
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-11
Terminé
Leon Magnusson
Norrköpings Judoklubb
Edvin Blomgren Linköping Judo Gagné par Ippon - 00:18
PJ PU13 Grupp 1
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-3
Terminé
Jehad Hammid
Judoklubben källan
Gagné par Ippon - 00:21
Theodor Jonasson Rehnholm Norrköpings Judoklubb
PJ PU13 Grupp 1
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-4
Terminé
Leon Skarin
Norrköpings Judoklubb
Paul Weichselgartner Norrköpings Judoklubb Gagné par Ippon - 02:54
PJ FU15/FU18 Mix Grupp 1
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-8
Terminé
Alice Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:20
Erika Wilhelmsson Oxelösunds Judoklubb
PJ U13 Mix Grupp 3
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-12
Terminé
Leon Magnusson
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Ippon - 02:34
Wafaa Mashlah Judoklubben källan
PJ U13 Mix Grupp 3
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-13
Terminé
Edvin Blomgren
Linköping Judo
Gagné par Ippon - 00:33
Elias Tan Oxelösunds Judoklubb
PJ PU13 Grupp 1
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-5
Terminé
Theodor Jonasson Rehnholm
Norrköpings Judoklubb
Leon Skarin Norrköpings Judoklubb Gagné par Ippon - 00:50
PJ PU13 Grupp 1
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-6
Terminé
Jehad Hammid
Judoklubben källan
Gagné par Ippon - 00:47
Paul Weichselgartner Norrköpings Judoklubb
PJ FU15/FU18 Mix Grupp 1
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-9
Terminé
Erika Wilhelmsson
Oxelösunds Judoklubb
Isabella Söderholm Norrköpings Judoklubb Gagné par Ippon - 00:04
PJ U13 Mix Grupp 3
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-14
Terminé
Leon Magnusson
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:19
Elias Tan Oxelösunds Judoklubb
PJ U13 Mix Grupp 3
(Block 2 U13, U15 & U18)
T1-15
Terminé
Wafaa Mashlah
Judoklubben källan
Edvin Blomgren Linköping Judo Gagné par Ippon - 00:49
PJ U13/U15 Mix Grupp 1 +55
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-3
Terminé
Klas Asker
Norrköpings Judoklubb
Hugo Ivarsson Oxelösunds Judoklubb Gagné par Ippon
PJ U13/U15 Mix Grupp 1 +55
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-5
Terminé
Ludwig Skarin
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:59
Leonardo Melin Norrköpings Judoklubb
PJ U13/U15 Mix 2
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-9
Terminé
Oskar Johnsson
Oxelösunds Judoklubb
Ariel Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb Gagné par Ippon - 01:48
PJ U13/U15 Mix 2
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-10
Terminé
Cornelia Badea
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:31
Sham Zahlan Norrköpings Judoklubb
PJ U13/U15 Mix Grupp 1 +55
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-6
Terminé
Leonardo Melin
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:10
Linus Liljequist Oxelösunds Judoklubb
PJ U13/U15 Mix Grupp 1 +55
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-17
Terminé
Hugo Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:20
Leonardo Melin Norrköpings Judoklubb
PJ U13/U15 Mix Grupp 1 +55
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-18
Terminé
Isak Carlberg
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:01
Ludwig Skarin Norrköpings Judoklubb
PJ U13/U15 Mix 2
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-13
Terminé
Ariel Berntsson Andersson
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Wazari - 03:00
Anton Holgersson Oxelösunds Judoklubb
PJ U13/U15 Mix 2
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-14
Terminé
Oskar Johnsson
Oxelösunds Judoklubb
Sham Zahlan Norrköpings Judoklubb Gagné par Ippon - 00:12
PJ U13/U15 Mix Grupp 1 +55
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-19
Terminé
Hugo Ivarsson
Oxelösunds Judoklubb
Gagné par Ippon - 01:46
Isak Carlberg Oxelösunds Judoklubb
PJ U13/U15 Mix 2
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-11
Terminé
Cornelia Badea
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:43
Anton Holgersson Oxelösunds Judoklubb
PJ U13/U15 Mix 2
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-12
Terminé
Sham Zahlan
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:41
Ariel Berntsson Andersson Norrköpings Judoklubb
PJ U13/U15 Mix 2
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-15
Terminé
Cornelia Badea
Norrköpings Judoklubb
Gagné par Ippon - 00:32
Oskar Johnsson Oxelösunds Judoklubb
PJ U13/U15 Mix 2
(Block 2 U13, U15 & U18)
T2-16
Terminé
Anton Holgersson
Oxelösunds Judoklubb
Sham Zahlan Norrköpings Judoklubb Gagné par Ippon - 01:44
DM Herr/HU21 / HU21 / -81 kg
(Block 3 DM)
T2-1
Terminé
Dennis Eriksson
TVKF
Simon Persson Oxelösunds Judoklubb Gagné par Ippon - 00:05
DM Herr/HU21 / HU21 / -73 kg
(Block 3 DM)
T1-1
Terminé
Filip Granlund
Norrköpings Judoklubb
Rasmus Linder Oxelösunds Judoklubb Gagné par Ippon - 01:21