Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BU13 GRP06
(Block 1)
T2-15
Terminé
Tobin Kantor Sjöberg
IK Södra
Gagné par Ippon - 03:00
Nelson Polenta NJJK - Norsk judo og jiu-jitsu klubb
BU13 GRP05
(Block 1)
T3-22
Terminé
Viljami Luoto
Tampereen Judo
Valter Rikemanson Trollhättans JK Gagné par Ippon - 01:15
BU13 GRP07
(Block 1)
T1-20
Terminé
Gustav Andersson
Kroppefjälls IF
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Gagné par Ippon - 00:37
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-33
Terminé
Edvard Emanuel Bøe
IL Stålkameratene
Alexander Norberg IK Södra Gagné par Ippon - 00:09
BU13 GRP05
(Block 1)
T3-19
Terminé
Sondre Fiskum
BK-Judo
Douglas Östlind Trollhättans JK Gagné par Ippon - 00:06
GU13 GRP03
(Block 1)
T3-8
Terminé
Greta Emmerling
SV Halle
Meja Peterson Frövi Judo Gagné par Ippon - 00:13
BU13 GRP07
(Block 1)
T1-19
Terminé
Elliot Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Gustav Kemmesies Judoclub Malchin Gagné par Ippon - 01:55
BU13 GRP03
(Block 1)
T1-25
Terminé
Karl Lennartsson
Stenungsunds JK
Gagné par Ippon - 00:26
Herman Liljenroth Frövi Judo
GU18 / GU18 / -52 kg
samma som 57
—
(Block 1)
T2-25
Terminé
Sara Hansson
Knivsta Judoklubb
Gagné par Wazari - 04:00
Anna Mårvik Namsos Judo Club
BU13 GRP03
(Block 1)
T1-26
Terminé
Sebastian Holm-Glad
Judo Arvika
Sam Cohen Knivsta Judoklubb Gagné par Ippon - 00:40
BU18 / BU18 / -50 kg
samma som -46
—
(Block 1)
T2-27
Terminé
Petter Sveaass Teigen
BK-Judo
Kajus Levendauskas BK-Judo Gagné par Ippon - 00:39
GU18 / GU18 / -48 kg
(Block 1)
T3-27
Terminé
Ella Luoto
Tampereen Judo
Selma Brovold Trondheim Judokwai Gagné par Ippon - 04:00
GU18 / GU18 / -70 kg
samma som +
—
(Block 1)
T1-27
Terminé
Vilja Kördel
Trollhättans JK
Eva Johannessen Nidaros judoklubb Gagné par Ippon - 01:07
BU13 GRP06
(Block 1)
T2-19
Terminé
Viggo Martinsson
Göteborgs Judoklubb
Linus Luoto Tampereen Judo Gagné par Ippon - 00:52
BU18 / BU18 / -90 kg
(Block 1)
T1-30
Terminé
Wilhelm Wallmo
Judo Arvika
Samuel Bischoff Sportschule Bischoff Judo-Team Ansbach Gagné par Ippon - 00:09
BU18 / BU18 / -90 kg
(Block 1)
T1-31
Terminé
Odin Espås Stenkløv
Nidaros judoklubb
Joona Humina Tampereen Judo Gagné par Ippon - 00:27
BU18 / BU18 / -90 kg
(Block 1)
T1-36
Terminé
Giorgi Karaklidis
Stockholmspolisens IF Judo
Gagné par Ippon - 00:18
Sam Frid Göransson Göteborgs Judoklubb
BU13 GRP06
(Block 1)
T2-20
Terminé
Ashwin Yoganathan
Samurai Olympic Judo Club
Gagné par Ippon - 01:20
Tobin Kantor Sjöberg IK Södra
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 1)
T2-32
Terminé
Samuel Hoflin
IK Södra
Gagné par Ippon - 01:27
Alex Bujukliev Olofströms Judoklubb
BU13 GRP05
(Block 1)
T3-20
Terminé
Valter Rikemanson
Trollhättans JK
Kalle Riemer KSV Esslingen Gagné par Ippon - 03:00
GU13 GRP02
(Block 1)
T2-9
Terminé
Josephine Österberg
Karlstad JK
Gagné par Ippon - 00:31
Jolin Berggren Trollhättans JK
GU18 / GU18 / -48 kg
(Block 1)
T3-28
Terminé
Lova Fäldt
Knivsta Judoklubb
Evelin Arteaga Uppsala judoklubb Gagné par Ippon - 00:22
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-42
Terminé
Nilo Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Gagné par Ippon - 02:01
Kalle Mattsson Stockholms Judoklubb
GU13 GRP03
(Block 1)
Terminé
Sara Österberg
Judo Arvika
Gagné par forfait - 03:00
Lisa Vestin IK Södra
GU18 / GU18 / -70 kg
samma som +
—
(Block 1)
T1-28
Terminé
Vilja Kördel
Trollhättans JK
Sorina Stanus Uppsala judoklubb Gagné par Ippon - 01:03
BU13 GRP05
(Block 1)
T3-24
Terminé
Sondre Fiskum
BK-Judo
Viljami Luoto Tampereen Judo Gagné par Ippon - 02:09
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-43
Terminé
Jakob Tande
Trondheim Judokwai
Silas Pauskic Halsnæs judo Gagné par Ippon - 02:13
BU18 / BU18 / -50 kg
samma som -46
—
(Block 1)
T2-28
Terminé
Nasim Boubes
IK Södra
Gagné par Ippon - 03:02
Petter Sveaass Teigen BK-Judo
BU18 / BU18 / -90 kg
(Block 1)
T1-32
Terminé
Odin Espås Stenkløv
Nidaros judoklubb
Samuel Bischoff Sportschule Bischoff Judo-Team Ansbach Gagné par Ippon - 00:29
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-34
Terminé
Santtu Kottari
Tampereen Judo
Gagné par Ippon - 01:46
Platon Sacharov Stockholms Judoklubb
BU18 / BU18 / -90 kg
(Block 1)
T1-33
Terminé
Joona Humina
Tampereen Judo
Gagné par Ippon - 01:54
Wilhelm Wallmo Judo Arvika
BU18 / BU18 / -90 kg
(Block 1)
T1-37
Terminé
Giorgi Karaklidis
Stockholmspolisens IF Judo
Sebastian Gustafsson Knivsta Judoklubb Gagné par Ippon - 02:19