Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
BU18 / BU18 / -50 kg
samma som -46
—
(Block 1)
T2-29
Terminé
Oliver Holmgaard
Halsnæs judo
Kajus Levendauskas BK-Judo Gagné par Ippon - 04:35
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-35
Terminé
Samu Rehtola
Tampereen Judo
Gagné par Wazari - 04:00
Zacharias El-Zein Stockholms Judoklubb
GU18 / GU18 / -70 kg
samma som +
—
(Block 1)
T1-29
Terminé
Sorina Stanus
Uppsala judoklubb
Eva Johannessen Nidaros judoklubb Gagné par Ippon - 00:52
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 1)
T2-33
Terminé
Fredrik Holm Solhaug
Bodø Judo Club
Gagné par Ippon - 00:56
Nils Pedersen Solna Judoklubb
BU13 GRP05
(Block 1)
T3-23
Terminé
Douglas Östlind
Trollhättans JK
Gagné par Ippon
Valter Rikemanson Trollhättans JK
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 1)
T2-38
Terminé
Neo Andersson
Vara Judoklubb
William Krus IK Västra Mölndal Gagné par Wazari - 04:00
GU18 / GU18 / -48 kg
(Block 1)
T3-30
Terminé
Ella Luoto
Tampereen Judo
Gagné par Ippon - 03:16
Elsa Peterson Frövi Judo
GU18 / GU18 / -48 kg
(Block 1)
T3-29
Terminé
Selma Brovold
Trondheim Judokwai
Gagné par Ippon - 01:17
Evelin Arteaga Uppsala judoklubb
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-44
Terminé
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Lukas Allevåg Trollhättans JK Gagné par Ippon - 06:05
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-45
Terminé
Carl Orrbo
Frövi Judo
Gagné par Ippon - 00:24
Mathias Nylén Stockholms Judoklubb
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-36
Terminé
Petar Hranisavljevic
Nidaros judoklubb
Gagné par Ippon - 00:07
NIHAAL SANDHU No team/ academy
BU18 / BU18 / -90 kg
(Block 1)
T1-34
Terminé
Odin Espås Stenkløv
Nidaros judoklubb
Wilhelm Wallmo Judo Arvika Gagné par Ippon - 00:35
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 1)
T2-39
Terminé
Viktor Bååthe
IK Södra
Erik Rosenkrans IK Södra Gagné par Ippon - 03:43
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-37
Terminé
Wilmer Mattsson
Trollhättans JK
August Ismiris Amager Judo Skole Gagné par Ippon - 01:15
BU18 / BU18 / -90 kg
(Block 1)
T1-35
Terminé
Samuel Bischoff
Sportschule Bischoff Judo-Team Ansbach
Gagné par Ippon - 00:42
Joona Humina Tampereen Judo
BU18 / BU18 / -90 kg
(Block 1)
T1-38
Terminé
Sebastian Gustafsson
Knivsta Judoklubb
Sam Frid Göransson Göteborgs Judoklubb Gagné par Ippon - 03:26
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-38
Terminé
Mikko Marttila
Tampereen Judo
Vidar Lovang Linköping Judo Gagné par Wazari - 04:00
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-46
Terminé
Peder Waatland
Trondheim Judokwai
Gagné par Ippon - 00:13
León Kitana Stockholmspolisens IF Judo
GU18 / GU18 / -48 kg
(Block 1)
T3-32
Terminé
Ella Luoto
Tampereen Judo
Gagné par Ippon - 00:09
Lova Fäldt Knivsta Judoklubb
GU18 / GU18 / -63kg
(Block 1)
T2-47
Terminé
Hilda Öjelund
Knivsta Judoklubb
Lova Björk Dalberg Borlänge Judo Club Gagné par Ippon - 04:00
GU18 / GU18 / -48 kg
(Block 1)
Terminé
Evelin Arteaga
Uppsala judoklubb
Gagné par forfait - 00:15
Elsa Peterson Frövi Judo
BU18 / BU18 / -50 kg
samma som -46
—
(Block 1)
T2-30
Terminé
Oliver Holmgaard
Halsnæs judo
Gagné par Ippon - 00:33
Petter Sveaass Teigen BK-Judo
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-47
Terminé
Hugo Oiva
Knivsta Judoklubb
Elias Nurkkala Tampereen Judo Gagné par Ippon - 00:53
BU18 / BU18 / -50 kg
samma som -46
—
(Block 1)
T2-31
Terminé
Kajus Levendauskas
BK-Judo
Gagné par Ippon - 00:49
Nasim Boubes IK Södra
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-48
Terminé
Nilo Eriksson Castillo
Saltsjö JK
Gagné par Ippon - 00:54
Silas Pauskic Halsnæs judo
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-49
Terminé
Lukas Allevåg
Trollhättans JK
Henry Ghisler Stockholms Judoklubb Gagné par Ippon - 00:10
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 1)
T2-34
Terminé
Samuel Hoflin
IK Södra
Gagné par Ippon - 00:21
Nils Pedersen Solna Judoklubb
BU18 / BU18 / -90 kg
(Block 1)
T1-39
Terminé
Samuel Bischoff
Sportschule Bischoff Judo-Team Ansbach
Gagné par Ippon - 00:11
Sebastian Gustafsson Knivsta Judoklubb
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-50
Terminé
Carl Orrbo
Frövi Judo
Peder Waatland Trondheim Judokwai Gagné par Ippon - 01:08
BU18 / BU18 / -73 kg
(Block 1)
T3-39
Terminé
Saku Määttä
Tampereen Judo
Gagné par Hansokumake - 05:54
Vincent Lundberg Stockholms Judoklubb
BU18 / BU18 / -81 kg
(Block 1)
T2-35
Terminé
Alex Bujukliev
Olofströms Judoklubb
Fredrik Holm Solhaug Bodø Judo Club Gagné par Ippon - 03:15
BU18 / BU18 / -66 kg
(Block 1)
T1-51
Terminé
Elias Nurkkala
Tampereen Judo
Alexander Mårlöv Stockholms Judoklubb Gagné par Ippon - 01:27