Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU13 grp 4
(Dag 2)
M3-72
Finito
Axel Aamodt
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:09
Sebastian Österberg Karlstad JK
PU13 grp 3
(Dag 2)
M3-70
Finito
Anton Gulz
Lindome JK
Karim Hajiyev Frövi Judo Won by Ippon - 00:07
FU13 grp5
(Dag 2)
M1-67
Finito
Heidi Holm-Glad
Judo Arvika
Izabella Ghayada Staffanstorps JK Won by Ippon - 01:01
FU13 grp1
(Dag 2)
M3-59
Finito
Moa Westerberg
Stenungsunds JK
Nova Backlund IK Västra Mölndal Won by Ippon - 01:03
PU13 grp 5
(Dag 2)
M2-83
Finito
Lucas Nilsen
Ippon Judo & BJJ
Won by Hansokumake - 02:16
Maximilian Herlofsen Ippon Judo & BJJ
FU13 grp5
(Dag 2)
M1-68
Finito
Bianca Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:32
Irma Arvidsson Frölunda Judo
FU13 grp1
(Dag 2)
M3-60
Finito
Isabelle Hedlund
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 02:52
Havanna Andersson Kroppefjälls IF
FU13 grp3
(Dag 2)
M1-69
Finito
Sham Zahlan
Norrköpings Judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Julia Fällberg
PU13 grp 5
(Dag 2)
M2-84
Finito
Filip Johansson
Karlstad JK
Oscar Svensson Borås JK Won by Ippon - 00:29
PU13 grp 3
(Dag 2)
M3-71
Finito
Anton Maksinen
Borås JK
Pil Bendiksby Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 03:00
PU13 grp 2
(Dag 2)
M1-70
Finito
Douglas Nordlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:35
Oscar Borin Oxelösunds Judoklubb
PU13 grp 2
(Dag 2)
M1-71
Finito
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:31
Lukas Riström Oxelösunds Judoklubb
PU13 grp 2
(Dag 2)
M1-72
Finito
Alexander Urosevic
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 01:10
Oscar Borin Oxelösunds Judoklubb
PU13 grp 4
(Dag 2)
M3-73
Finito
Axel Aamodt
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:25
Erik Mårtensson Staffanstorps JK
PU13 grp 2
(Dag 2)
M1-73
Finito
Adam Kostoev
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:12
Lukas Riström Oxelösunds Judoklubb
FU13 grp3
(Dag 2)
M1-74
Finito
Linnéa Borin
Oxelösunds Judoklubb
Hilma Wiik Skövde JK Won by Ippon - 01:32
PU13 grp 4
(Dag 2)
M3-74
Finito
Sebastian Österberg
Karlstad JK
Won by Ippon - 00:52
Erik Mårtensson Staffanstorps JK
PU13 grp 2
(Dag 2)
M1-75
Finito
Tage Rikemanson
Trollhättans JK
Douglas Nordlund Frövi Judo Won by Ippon - 02:27
PU13 grp 4
(Dag 2)
M3-75
Finito
Sebastian Österberg
Karlstad JK
Varg Bendiksby Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 02:07
PU13 grp 2
(Dag 2)
M1-76
Finito
Alexander Urosevic
Staffanstorps JK
Adam Kostoev Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:10
PU13 grp 4
(Dag 2)
M3-76
Finito
Wilmer Darholm
Aktiv Judo
Axel Aamodt Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:07
FU13 grp5
(Dag 2)
M2-85
Finito
Izabella Ghayada
Staffanstorps JK
Bianca Nordlund Frövi Judo Won by Ippon - 02:36
FU13 grp3
(Dag 2)
M2-86
Finito
Sham Zahlan
Norrköpings Judoklubb
Hilma Wiik Skövde JK Won by Ippon - 01:12
PU13 grp 2
(Dag 2)
M2-87
Finito
Douglas Nordlund
Frövi Judo
Adam Kostoev Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:14
PU13 grp 5
(Dag 2)
M2-88
Finito
Lucas Nilsen
Ippon Judo & BJJ
Oscar Svensson Borås JK Won by Ippon - 00:54
PU13 grp 3
(Dag 2)
M2-89
Finito
Karim Hajiyev
Frövi Judo
Pil Bendiksby Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 03:00
PU13 grp 4
(Dag 2)
M2-90
Finito
Varg Bendiksby
Ippon Judo & BJJ
Won by Wazari - 03:00
Axel Aamodt Ippon Judo & BJJ