Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls U15 / -40 kg
(U13 & U15)
T2-2
Finito
Alice Sloth Hansen
Brønshøj Judo Club
Won by Ippon - 00:55
Elsa Peterson Frövi Judo
Boys U13-4
(U13 & U15)
T4-4
Finito
Adam Kostoev
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:29
Frans Liljenroth Frövi Judo
Boys U13-1
(U13 & U15)
T1-16
Finito
Erik Mårtensson
Staffanstorps JK
Karim Hajiyev Frövi Judo Won by Ippon - 01:24
Boys U13-6
(U13 & U15)
T4-9
Finito
Isaak Avgenakis
Lugi Judo
Felix Efverman Kristianstad Judoklubb Won by Ippon - 00:07
Boys U15 / -60 kg
(U13 & U15)
T2-7
Finito
Kalle Mattsson
Stockholms Judoklubb
Tino Janecke Budo Club Vorpommern Won by Ippon - 01:09
Boys U13-6
(U13 & U15)
T4-10
Finito
Alexander Lindbjerg
Judoklubben Mitani
Won by Wazari - 03:00
Dayan Khan Amager Judo Skole
Boys U15 / -38 kg
(U13 & U15)
T3-18
Finito
Aleksei Morozov
Stockholms Judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Bjørn Koch Aarhus Judo Club
Girls U13-1
(U13 & U15)
T1-9
Finito
Sarah Abu-Hamam Berg
Judoklubben Mitani
Elsa Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 00:29
Boys U15 / -60 kg
(U13 & U15)
T2-8
Finito
Einar Andersen
Aarhus Judo Club
Malcolm Andersson Lugi Judo Won by Ippon - 00:55
Girls U13-1
(U13 & U15)
T1-10
Finito
Nikki Hiltonsson
Staffanstorps JK
Loka Thornberg Judoklubben National Won by Ippon - 00:29
Boys U13-4
(U13 & U15)
T4-5
Finito
Georgije Perisic
Staffanstorps JK
Frans Liljenroth Frövi Judo Won by Ippon - 01:39
Girls U13-4
(U13 & U15)
T1-19
Finito
Sara Kort
Amager Judo Skole
Izabella Ghayada Staffanstorps JK Won by Ippon - 00:42
Girls U15 / -40 kg
(U13 & U15)
T2-3
Finito
Loka Thornberg
Judoklubben National
Alice Sloth Hansen Brønshøj Judo Club Won by Ippon - 00:26
Boys U15 / -42 kg
(U13 & U15)
T3-10
Finito
Silas Penninga
Lyngby Judo og Ju-jutsu Klub
Angus Molnar Amager Judo Skole Won by Ippon - 02:35
Boys U13-1
(U13 & U15)
T1-17
Finito
Linus Klingberg
Staffanstorps JK
Karim Hajiyev Frövi Judo Won by Ippon - 01:29
Girls U15 / -40 kg
(U13 & U15)
T2-4
Finito
Sarah Abu-Hamam Berg
Judoklubben Mitani
Elsa Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 02:13
Boys U13-4
(U13 & U15)
T4-6
Finito
Adam Kostoev
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 00:08
Petter Tande Stockholms Judoklubb
Boys U13-6
(U13 & U15)
T4-11
Finito
Isaak Avgenakis
Lugi Judo
Dayan Khan Amager Judo Skole Won by Ippon - 01:27
Boys U15 / -60 kg
(U13 & U15)
T2-9
Finito
Kalle Mattsson
Stockholms Judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Einar Andersen Aarhus Judo Club
Girls U13-1
(U13 & U15)
T1-11
Finito
Junie Mattsson
Trollhättans JK
Won by Ippon - 00:39
Elsa Peterson Frövi Judo
Boys U13-6
(U13 & U15)
T4-12
Finito
Alexander Lindbjerg
Judoklubben Mitani
Won by Ippon - 00:08
Felix Efverman Kristianstad Judoklubb
Girls U15 / Flickor U15 / -48 kg
(U13 & U15)
T3-20
Finito
Sofia Cordova
Won by Ippon - 00:29
Matilda Steer Staffanstorps JK
Girls U15 / -52 kg
(U13 & U15)
T4-13
Finito
Leni Bünning
KSV Grimmen
Ingrid Komodowski Amager Judo Skole Won by Ippon - 01:07
Boys U15 / -50 kg
(U13 & U15)
T3-16
Finito
Mateo Gradimir Merei
Halsnæs judo
Måns Olsson Won by Ippon - 00:56
Girls U15 / -52 kg
(U13 & U15)
T4-14
Finito
Selma Tvede
Aarhus Judo Club
Ebba Peterson Frövi Judo Won by Ippon - 00:43
Boys U15 / -50 kg
(U13 & U15)
T3-17
Finito
Samuel Omø
Hillerød Judo
Alexander Mårlöv Won by Ippon - 01:24
Boys U15 / -66 kg
(U13 & U15)
T4-19
Finito
Daniel Andrasevic
Halsnæs judo
Won by Wazari - 03:00
Ali Hajiyev Frövi Judo
Girls U15 / -40 kg
(U13 & U15)
T2-5
Finito
Loka Thornberg
Judoklubben National
Won by Ippon - 00:22
Elsa Peterson Frövi Judo
Boys U15 / -42 kg
(U13 & U15)
T3-11
Finito
Loke Bjerkemo
Staffanstorps JK
Samir Poblocki Won by Ippon - 00:28
Boys U15 / -38 kg
(U13 & U15)
T3-19
Finito
Aleksei Morozov
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:26
Bjørn Koch Aarhus Judo Club
Girls U13-1
(U13 & U15)
T1-12
Finito
Sarah Abu-Hamam Berg
Judoklubben Mitani
Won by Ippon - 01:01
Loka Thornberg Judoklubben National
Boys U13-1
(U13 & U15)
T1-18
Finito
Erik Mårtensson
Staffanstorps JK
Won by Ippon - 02:28
Benjamin Gajda Trelleborg Judo