Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U9-03
(Block 1 U9)
T3-11
완료됨
Simran Gaur
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 01:13
Dahlia Poo Caja Uppsala judoklubb
U9-03
(Block 1 U9)
T3-12
완료됨
Isabelle Hübinette Ljunggren
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:32
Elicia Luque Orrego Ghodsi Uppsala judoklubb
U9-06
(Block 1 U9)
T1-13
완료됨
Bernard Isberg
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:47
Liam Delshad Upplands Väsby Judoklubb
U9-02
(Block 1 U9)
T2-9
완료됨
Tyra Johansson
Gävle Judo Club
Won by Decision - 03:00
Annie Elenius Uppsala judoklubb
U9-06
(Block 1 U9)
T1-14
완료됨
Albin Liljegren
Norrtälje Judoklubb
Henry Green Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:14
U9-05
(Block 1 U9)
T2-14
완료됨
Adam Watfa
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:59
Joris Jermolovs Knivsta Judoklubb
U9-02
(Block 1 U9)
T2-6
완료됨
Mia Sidarava
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:09
Cornelia Holmstedt Stockholms Judoklubb
U9-03
(Block 1 U9)
T3-13
완료됨
Isabelle Hübinette Ljunggren
Uppsala judoklubb
Won by Decision - 01:00
Iris Bellec Knivsta Judoklubb
U9-03
(Block 1 U9)
T3-14
완료됨
Elicia Luque Orrego Ghodsi
Uppsala judoklubb
Dahlia Poo Caja Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:13
U9-06
(Block 1 U9)
T1-15
완료됨
Henry Green
Uppsala judoklubb
Liam Delshad Upplands Väsby Judoklubb Won by Decision - 03:00
U9-01
(Block 1 U9)
T2-17
완료됨
Ruth Sjösten
Ålands judoklubb
Won by Decision - 03:00
Victor Sokoutis Uppsala judoklubb
U9-05
(Block 1 U9)
T2-15
완료됨
Anshuman Sarkar
Solna Judoklubb
Adam Watfa Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:33
U9-03
(Block 1 U9)
T3-15
완료됨
Simran Gaur
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 00:58
Elicia Luque Orrego Ghodsi Uppsala judoklubb
U9-06
(Block 1 U9)
T1-16
완료됨
Axel Krantz
Gävle Judo Club
Won by Ippon - 00:45
Bernard Isberg Stockholms Judoklubb
U9-02
(Block 1 U9)
T2-10
완료됨
Alvina Simonsson
Uppsala judoklubb
Mia Sidarava Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:34
U9-03
(Block 1 U9)
T3-16
완료됨
Dahlia Poo Caja
Uppsala judoklubb
Iris Bellec Knivsta Judoklubb Won by Wazari - 02:00
U9-05
(Block 1 U9)
T2-16
완료됨
Rayan Åberg
Stockholmspolisens IF Judo
Joris Jermolovs Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 02:29
U9-03
(Block 1 U9)
T3-17
완료됨
Iris Bellec
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:32
Elicia Luque Orrego Ghodsi Uppsala judoklubb
U9-01
(Block 1 U9)
T2-18
완료됨
Elena Juan Merino
Uppsala judoklubb
Astrid-May Hadzhieva Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:38
U9-03
(Block 1 U9)
T3-18
완료됨
Isabelle Hübinette Ljunggren
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 01:17
Simran Gaur Solna Judoklubb
U9-01
(Block 1 U9)
T2-19
완료됨
Elena Juan Merino
Uppsala judoklubb
Victor Sokoutis Uppsala judoklubb Won by Ippon - 00:12
U9-01
(Block 1 U9)
T2-20
완료됨
Astrid-May Hadzhieva
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 01:11
Ruth Sjösten Ålands judoklubb
U9-01
(Block 1 U9)
T2-21
완료됨
Elena Juan Merino
Uppsala judoklubb
Ruth Sjösten Ålands judoklubb Won by Ippon - 00:44
U9-01
(Block 1 U9)
T2-22
완료됨
Victor Sokoutis
Uppsala judoklubb
Astrid-May Hadzhieva Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 01:25
U11-01
(Block 2 U11)
T1-1
완료됨
Kaspian Momeni
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 01:45
Karan Gaur Solna Judoklubb
U11-12
(Block 2 U11)
T3-1
완료됨
Valter Göthfeldt
Solna Judoklubb
Daniela Nehme Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 01:14
U11-05
(Block 2 U11)
T2-1
완료됨
Edvin Lannersund
Solna Judoklubb
Tore Hammarqvist Strandberg Uppsala judoklubb Won by Wazari - 02:00
U11-12
(Block 2 U11)
T3-2
완료됨
Grete Jemt
Gävle Judo Club
Won by Ippon - 01:22
Ellie Bladh Uppsala judoklubb
U11-06
(Block 2 U11)
T2-4
완료됨
Julie Watfa
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:06
Verna Eidhagen Uppsala judoklubb
U11-06
(Block 2 U11)
T2-5
완료됨
Sigrid Gustafsson
Gävle Judo Club
Won by Ippon - 00:28
Alice Ayoola Uppsala judoklubb
U11-07
(Block 2 U11)
T3-11
완료됨
Olivia Nyqvist
Gävle Judo Club
Maja Felmeri Gävle Judo Club Won by Ippon - 01:07
U11-01
(Block 2 U11)
T1-2
완료됨
Eddie Holmstedt
Stockholms Judoklubb
Taym ALTAYIAN Uppsala judoklubb Won by Decision - 03:00