Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-02
(Block 2 U11)
T1-14
완료됨
Jack Joghans
Uppsala judoklubb
Markus Ekström Norrtälje Judoklubb Won by Ippon - 01:24
U11-14
(Block 2 U11)
T3-17
완료됨
Johanna Gevryie
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 02:52
Auguste Lerou Uppsala judoklubb
U11-07
(Block 2 U11)
T3-15
완료됨
Maja Felmeri
Gävle Judo Club
Won by Ippon - 00:10
Marcelina Blotski Solna Judoklubb
U11-11
(Block 2 U11)
T2-15
완료됨
Douglas Klint
Upplands Väsby Judoklubb
Ilya Karol Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 01:46
U11-12
(Block 2 U11)
T3-10
완료됨
Valter Göthfeldt
Solna Judoklubb
Nils Willner Röstlund Judo Club Sundsvall Won by Ippon - 00:29
U11-11
(Block 2 U11)
T2-16
완료됨
Sergio Gallo
Uppsala judoklubb
Wilgot Ahinko Ålands judoklubb Won by Ippon - 00:24
U11-07
(Block 2 U11)
T3-16
완료됨
Natalie Burman
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:52
Olivia Nyqvist Gävle Judo Club
U11-01
(Block 2 U11)
T1-6
완료됨
Malte Nordhall
Gävle Judo Club
Eddie Holmstedt Stockholms Judoklubb Won by Decision - 03:00
U11-04
(Block 2 U11)
T2-20
완료됨
Kaarlo Rundqvist
Ålands judoklubb
Won by Ippon - 00:17
Kevin Chen Uppsala judoklubb
U11-08
(Block 2 U11)
T2-23
완료됨
Freya Lundqvist
Gävle Judo Club
Won by Ippon - 00:46
Melina Dimocas Wallencreuz Stockholmspolisens IF Judo
U11-02
(Block 2 U11)
T1-15
완료됨
Karim Åberg
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Wazari - 02:00
Folke Sjösten Ålands judoklubb
U11-14
(Block 2 U11)
T3-18
완료됨
Johanna Gevryie
Knivsta Judoklubb
Alice Drottgren Knivsta Judoklubb Won by Wazari - 02:00
U11-11
(Block 2 U11)
T2-17
완료됨
Sergio Gallo
Uppsala judoklubb
Ilya Karol Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 01:19
U11-10
(Block 2 U11)
T3-20
완료됨
Theodore Rebane
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:25
Darian Shakrah Solna Judoklubb
U11-11
(Block 2 U11)
T2-18
완료됨
Wilgot Ahinko
Ålands judoklubb
Won by Ippon - 00:14
Douglas Klint Upplands Väsby Judoklubb
U11-03
(Block 2 U11)
T1-20
완료됨
Herman Benckert
Uppsala judoklubb
William Engström Ekerö Judoklubb Won by Decision - 03:00
U11-10
(Block 2 U11)
T3-21
완료됨
Alfred Stenskog
Judo Club Sundsvall
Lukas Stenskog Judo Club Sundsvall Won by Wazari - 02:00
U11-04
(Block 2 U11)
T2-21
완료됨
Kevin Chen
Uppsala judoklubb
Daniel Earon Solna Judoklubb Won by Ippon - 01:45
U11-01
(Block 2 U11)
T1-10
완료됨
Kaspian Momeni
Solna Judoklubb
Won by Ippon - 00:11
Malte Nordhall Gävle Judo Club
U11-02
(Block 2 U11)
T1-16
완료됨
Markus Ekström
Norrtälje Judoklubb
Karim Åberg Stockholmspolisens IF Judo Won by Ippon - 00:57
U11-02
(Block 2 U11)
T1-17
완료됨
Jack Joghans
Uppsala judoklubb
Folke Sjösten Ålands judoklubb Won by Ippon - 00:21
U11-08
(Block 2 U11)
T2-24
완료됨
Freya Lundqvist
Gävle Judo Club
Won by Wazari - 02:00
Tilda Åsberg Ekerö Judoklubb
U11-14
(Block 2 U11)
T3-19
완료됨
Alice Drottgren
Knivsta Judoklubb
Won by Decision - 03:00
Auguste Lerou Uppsala judoklubb
U11-08
(Block 2 U11)
T2-25
완료됨
Melina Dimocas Wallencreuz
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Ippon - 01:02
Stella Hedberg Uppsala judoklubb
U11-10
(Block 2 U11)
T3-22
완료됨
Alfred Stenskog
Judo Club Sundsvall
Darian Shakrah Solna Judoklubb Won by Ippon - 00:28
U11-03
(Block 2 U11)
T1-21
완료됨
Love Honkamäki
Uppsala judoklubb
William Bergdahl Klerfalk Uppsala judoklubb Won by Decision - 03:00
U11-10
(Block 2 U11)
T3-23
완료됨
Lukas Stenskog
Judo Club Sundsvall
Theodore Rebane Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:06
U11-10
(Block 2 U11)
T3-24
완료됨
Alfred Stenskog
Judo Club Sundsvall
Theodore Rebane Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 01:00
U11-02
(Block 2 U11)
T1-18
완료됨
Folke Sjösten
Ålands judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Markus Ekström Norrtälje Judoklubb
U11-08
(Block 2 U11)
T2-26
완료됨
Tilda Åsberg
Ekerö Judoklubb
Melina Dimocas Wallencreuz Stockholmspolisens IF Judo Won by Wazari - 02:41
U11-08
(Block 2 U11)
T2-27
완료됨
Freya Lundqvist
Gävle Judo Club
Won by Ippon - 00:27
Stella Hedberg Uppsala judoklubb
U11-10
(Block 2 U11)
T3-25
완료됨
Darian Shakrah
Solna Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Lukas Stenskog Judo Club Sundsvall