Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-02
(Block 2 U11)
T1-19
완료됨
Jack Joghans
Uppsala judoklubb
Karim Åberg Stockholmspolisens IF Judo Won by Wazari - 02:00
U11-03
(Block 2 U11)
T1-22
완료됨
William Engström
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 01:20
Love Honkamäki Uppsala judoklubb
U11-03
(Block 2 U11)
T1-23
완료됨
Herman Benckert
Uppsala judoklubb
William Bergdahl Klerfalk Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:14
U11-03
(Block 2 U11)
T1-24
완료됨
William Bergdahl Klerfalk
Uppsala judoklubb
William Engström Ekerö Judoklubb Won by Wazari - 02:27
U11-03
(Block 2 U11)
T1-25
완료됨
Herman Benckert
Uppsala judoklubb
Love Honkamäki Uppsala judoklubb Won by Ippon - 01:52
U13-03
(Block 3 U13 & U15)
T3-1
완료됨
Johannes Halvorsen
Uppsala judoklubb
Axel Frankhammar Norrtälje Judoklubb Won by Wazari - 03:00
U13-06
(Block 3 U13 & U15)
T1-1
완료됨
Elvira Nordfors
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:43
Ariel Drottgren Knivsta Judoklubb
U13-06
(Block 3 U13 & U15)
T1-2
완료됨
Julia Eliasson
Gävle Judo Club
Won by Ippon - 01:16
Selma Eidhagen Uppsala judoklubb
U15-03
(Block 3 U13 & U15)
T2-1
완료됨
Theodor Hedberg
Uppsala judoklubb
Wilmer Öman Ålands judoklubb Won by Wazari - 03:00
U13-02
(Block 3 U13 & U15)
T1-3
완료됨
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:45
Vilgot Sennerby Upplands Väsby Judoklubb
U13-02
(Block 3 U13 & U15)
T1-4
완료됨
Enzo Sundberg
Stockholmspolisens IF Judo
Emir Gashi Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:24
U13-06
(Block 3 U13 & U15)
T1-5
완료됨
Ariel Drottgren
Knivsta Judoklubb
Julia Eliasson Gävle Judo Club Won by Ippon - 00:29
U13-03
(Block 3 U13 & U15)
T3-2
완료됨
Milian Stenskog
Judo Club Sundsvall
Won by Ippon - 02:23
Yelyzaveta Klymchuk Ålands judoklubb
U15-03
(Block 3 U13 & U15)
T2-2
완료됨
Isar Lönngren
Uppsala judoklubb
Denys Klymchuk Ålands judoklubb Won by Walkover - 02:12
U13-07
(Block 3 U13 & U15)
T3-3
완료됨
Sofie Nordlander
Stockholmspolisens IF Judo
Nils Andersson Söderhamns Judoklubb Won by Ippon - 00:09
U13-06
(Block 3 U13 & U15)
T1-6
완료됨
Elvira Nordfors
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:26
Selma Eidhagen Uppsala judoklubb
U13-04
(Block 3 U13 & U15)
T2-3
완료됨
Luka Vassena
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:39
Zoey Åström Knivsta Judoklubb
U13-03
(Block 3 U13 & U15)
T3-4
완료됨
Axel Frankhammar
Norrtälje Judoklubb
Johanna Gevryie Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:59
U13-02
(Block 3 U13 & U15)
T1-7
완료됨
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 02:02
Emir Gashi Knivsta Judoklubb
U13-03
(Block 3 U13 & U15)
T3-5
완료됨
Yelyzaveta Klymchuk
Ålands judoklubb
Won by Ippon - 01:21
Johannes Halvorsen Uppsala judoklubb
U13-02
(Block 3 U13 & U15)
T1-8
완료됨
Vilgot Sennerby
Upplands Väsby Judoklubb
Won by Ippon - 00:46
Enzo Sundberg Stockholmspolisens IF Judo
U15-05
(Block 3 U13 & U15)
T2-4
완료됨
Laleh Vikström
Uppsala judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Jack Schönemann Stockholms Judoklubb
U15-03
(Block 3 U13 & U15)
T2-5
완료됨
Wilmer Öman
Ålands judoklubb
Won by Ippon - 01:35
Isar Lönngren Uppsala judoklubb
U13-06
(Block 3 U13 & U15)
T1-9
완료됨
Elvira Nordfors
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 02:30
Julia Eliasson Gävle Judo Club
U13-07
(Block 3 U13 & U15)
T3-6
완료됨
Isaac Poo Caja
Uppsala judoklubb
Ture Bonnevie Uppsala judoklubb Won by Ippon - 02:57
U15-03
(Block 3 U13 & U15)
T2-6
완료됨
Theodor Hedberg
Uppsala judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Denys Klymchuk Ålands judoklubb
U13-06
(Block 3 U13 & U15)
T1-10
완료됨
Selma Eidhagen
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 02:16
Ariel Drottgren Knivsta Judoklubb
U13-04
(Block 3 U13 & U15)
T2-7
완료됨
Luka Vassena
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:18
Teodor Johansson Sjöborg Uppsala judoklubb
U13-02
(Block 3 U13 & U15)
T1-11
완료됨
Melker Forssell
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Enzo Sundberg Stockholmspolisens IF Judo
U13-02
(Block 3 U13 & U15)
T1-12
완료됨
Emir Gashi
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:09
Vilgot Sennerby Upplands Väsby Judoklubb
U13-03
(Block 3 U13 & U15)
T3-7
완료됨
Axel Frankhammar
Norrtälje Judoklubb
Won by Ippon - 03:44
Milian Stenskog Judo Club Sundsvall
U15-05
(Block 3 U13 & U15)
T2-8
완료됨
Lave Strid
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Wazari - 03:00
Dimitrios Kapaniris Uppsala Norra Judoklubb