Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU9 #6
((Byt till tävlingsnamn))
T37
완료됨
Viggo Bark
Landvetter Judoklubb
Harrys Campara Borås JK Won by Wazari - 02:00
FU9 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T110
완료됨
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 00:09
Sally Borgvall IK Västra Mölndal
PU9 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T120
완료됨
Elton Svensson
Färgelanda Judoklubb
Won by Wazari - 00:19
Bentley De Bruin Uddevalla Judo
PU9 #6
((Byt till tävlingsnamn))
T38
완료됨
Kaan Altetmek
Lindome JK
Won by Wazari - 00:12
Hugo Fältros IK Västra Mölndal
FU9 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T219
완료됨
Alva Zohrevand
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:13
Lykke Petren Allier Kroppefjälls IF
FU9 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T220
완료됨
Jamie Lanehammar
Landvetter Judoklubb
Nikita Mella Trollhättans JK Won by Decision - 01:03
FU9 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T15
완료됨
Ebba Berggren
Trollhättans JK
Agnes Nordin IK Västra Mölndal Won by Ippon - 00:31
FU9 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T16
완료됨
Gabriela Izdebska
Trollhättans JK
Won by Wazari - 02:00
Klara Ingvarsson Landvetter Judoklubb
FU9 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T313
완료됨
Märta Kristensson
Landvetter Judoklubb
Won by Wazari - 01:10
Lamar Alhamwi Kroppefjälls IF
PU9 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T211
완료됨
Casper Hillerström
Borås JK
Joel Sandin Trollhättans JK Won by Ippon - 00:06
PU9 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T115
완료됨
Vilgot Jorpes
Gustav Andersson Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:59
PU9 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T212
완료됨
Arvid Lantto
Kroppefjälls IF
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Won by Ippon - 01:42
PU9 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T116
완료됨
Neo Wikander
Borås JK
Bertil Rikemanson Trollhättans JK Won by Decision - 01:01
FU9 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T314
완료됨
Kerstin Von BÜLtzingslöwen
Landvetter Judoklubb
Won by Decision - 01:06
Maja Hegg Uddevalla Judo
PU9 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T213
완료됨
Nemanja Pesic
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 00:36
Casper Hillerström Borås JK
PU9 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T214
완료됨
Teodor Lazarevski Drevhage
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:27
Joel Sandin Trollhättans JK
PU9 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T319
완료됨
Stefan Netotea
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:08
Marlon Ebeling Stenungsunds JK
PU9 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T215
완료됨
Arvid Lantto
Kroppefjälls IF
Casper Hillerström Borås JK Won by Ippon - 01:42
FU9 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T111
완료됨
Leona Johansson
Judoklubben Budo
Won by Ippon - 00:48
Sally Borgvall IK Västra Mölndal
PU9 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T320
완료됨
Unknown User
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 00:06
Jayden Eriksson Judoklubben Budo
FU9 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T112
완료됨
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:19
Ella Claesson Lindome JK
PU9 #6
((Byt till tävlingsnamn))
T39
완료됨
Mohammad Alnablsi
Kroppefjälls IF
Won by Ippon - 01:59
Harrys Campara Borås JK
PU9 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T216
완료됨
Nemanja Pesic
IK Västra Mölndal
Joel Sandin Trollhättans JK Won by Ippon - 00:35
PU9 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T117
완료됨
Vilgot Jorpes
Won by Wazari - 02:00
Bertil Rikemanson Trollhättans JK
PU9 #6
((Byt till tävlingsnamn))
T310
완료됨
Viggo Bark
Landvetter Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Hugo Fältros IK Västra Mölndal
PU9 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T118
완료됨
Neo Wikander
Borås JK
Gustav Andersson Kroppefjälls IF Won by Wazari - 02:00
FU9 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T221
완료됨
Alva Zohrevand
Landvetter Judoklubb
Won by Ippon - 01:07
Nikita Mella Trollhättans JK
FU9 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T315
완료됨
Märta Kristensson
Landvetter Judoklubb
Won by Wazari - 00:53
Maja Hegg Uddevalla Judo
FU9 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T222
완료됨
Jamie Lanehammar
Landvetter Judoklubb
Lykke Petren Allier Kroppefjälls IF Won by Ippon - 00:37
PU9 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T121
완료됨
Victor Georgiev
Landvetter Judoklubb
Elton Svensson Färgelanda Judoklubb Won by Wazari - 02:00
FU9 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T316
완료됨
Kerstin Von BÜLtzingslöwen
Landvetter Judoklubb
Lamar Alhamwi Kroppefjälls IF Won by Ippon - 01:41
PU9 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T122
완료됨
Zaid Alhamwi
Kroppefjälls IF
Bentley De Bruin Uddevalla Judo Won by Wazari - 02:00