Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU9 #6
((Byt till tävlingsnamn))
T37
Färdig
Viggo Bark
Landvetter Judoklubb
Harrys Campara Borås JK Vann på Wazari - 02:00
FU9 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T110
Färdig
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Vann via Ippon - 00:09
Sally Borgvall IK Västra Mölndal
PU9 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T120
Färdig
Elton Svensson
Färgelanda Judoklubb
Vann på Wazari - 00:19
Bentley De Bruin Uddevalla Judo
PU9 #6
((Byt till tävlingsnamn))
T38
Färdig
Kaan Altetmek
Lindome JK
Vann på Wazari - 00:12
Hugo Fältros IK Västra Mölndal
FU9 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T219
Färdig
Alva Zohrevand
Landvetter Judoklubb
Vann via Ippon - 00:13
Lykke Petren Allier Kroppefjälls IF
FU9 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T220
Färdig
Jamie Lanehammar
Landvetter Judoklubb
Nikita Mella Trollhättans JK Vann på domslut - 01:03
FU9 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T15
Färdig
Ebba Berggren
Trollhättans JK
Agnes Nordin IK Västra Mölndal Vann via Ippon - 00:31
FU9 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T16
Färdig
Gabriela Izdebska
Trollhättans JK
Vann på Wazari - 02:00
Klara Ingvarsson Landvetter Judoklubb
FU9 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T313
Färdig
Märta Kristensson
Landvetter Judoklubb
Vann på Wazari - 01:10
Lamar Alhamwi Kroppefjälls IF
PU9 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T211
Färdig
Casper Hillerström
Borås JK
Joel Sandin Trollhättans JK Vann via Ippon - 00:06
PU9 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T115
Färdig
Vilgot Jorpes
Gustav Andersson Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 00:59
PU9 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T212
Färdig
Arvid Lantto
Kroppefjälls IF
Teodor Lazarevski Drevhage Landvetter Judoklubb Vann via Ippon - 01:42
PU9 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T116
Färdig
Neo Wikander
Borås JK
Bertil Rikemanson Trollhättans JK Vann på domslut - 01:01
FU9 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T314
Färdig
Kerstin Von BÜLtzingslöwen
Landvetter Judoklubb
Vann på domslut - 01:06
Maja Hegg Uddevalla Judo
PU9 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T213
Färdig
Nemanja Pesic
IK Västra Mölndal
Vann via Ippon - 00:36
Casper Hillerström Borås JK
PU9 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T214
Färdig
Teodor Lazarevski Drevhage
Landvetter Judoklubb
Vann via Ippon - 00:27
Joel Sandin Trollhättans JK
PU9 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T319
Färdig
Stefan Netotea
Landvetter Judoklubb
Vann via Ippon - 00:08
Marlon Ebeling Stenungsunds JK
PU9 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T215
Färdig
Arvid Lantto
Kroppefjälls IF
Casper Hillerström Borås JK Vann via Ippon - 01:42
FU9 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T111
Färdig
Leona Johansson
Judoklubben Budo
Vann via Ippon - 00:48
Sally Borgvall IK Västra Mölndal
PU9 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T320
Färdig
Unknown User
Landvetter Judoklubb
Vann via Ippon - 00:06
Jayden Eriksson Judoklubben Budo
FU9 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T112
Färdig
Elvina Östlind
Kroppefjälls IF
Vann via Ippon - 01:19
Ella Claesson Lindome JK
PU9 #6
((Byt till tävlingsnamn))
T39
Färdig
Mohammad Alnablsi
Kroppefjälls IF
Vann via Ippon - 01:59
Harrys Campara Borås JK
PU9 #3
((Byt till tävlingsnamn))
T216
Färdig
Nemanja Pesic
IK Västra Mölndal
Joel Sandin Trollhättans JK Vann via Ippon - 00:35
PU9 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T117
Färdig
Vilgot Jorpes
Vann på Wazari - 02:00
Bertil Rikemanson Trollhättans JK
PU9 #6
((Byt till tävlingsnamn))
T310
Färdig
Viggo Bark
Landvetter Judoklubb
Vann på Wazari - 02:00
Hugo Fältros IK Västra Mölndal
PU9 #1
((Byt till tävlingsnamn))
T118
Färdig
Neo Wikander
Borås JK
Gustav Andersson Kroppefjälls IF Vann på Wazari - 02:00
FU9 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T221
Färdig
Alva Zohrevand
Landvetter Judoklubb
Vann via Ippon - 01:07
Nikita Mella Trollhättans JK
FU9 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T315
Färdig
Märta Kristensson
Landvetter Judoklubb
Vann på Wazari - 00:53
Maja Hegg Uddevalla Judo
FU9 #5
((Byt till tävlingsnamn))
T222
Färdig
Jamie Lanehammar
Landvetter Judoklubb
Lykke Petren Allier Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 00:37
PU9 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T121
Färdig
Victor Georgiev
Landvetter Judoklubb
Elton Svensson Färgelanda Judoklubb Vann på Wazari - 02:00
FU9 #4
((Byt till tävlingsnamn))
T316
Färdig
Kerstin Von BÜLtzingslöwen
Landvetter Judoklubb
Lamar Alhamwi Kroppefjälls IF Vann via Ippon - 01:41
PU9 #2
((Byt till tävlingsnamn))
T122
Färdig
Zaid Alhamwi
Kroppefjälls IF
Bentley De Bruin Uddevalla Judo Vann på Wazari - 02:00