Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T1-36
완료됨
Henry Ghisler
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 00:19
Robin Sellstone IK Södra
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T1-37
완료됨
Yazan AlBared
Söderhamns Judoklubb
Sven De Wit Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 00:40
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T4-26
완료됨
Eli Fäldt
Knivsta Judoklubb
Lukas Klein Köpings Judoklubb Won by Ippon - 02:32
PU18 / PU18 / -66 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T4-27
완료됨
Hugo Oiva
Knivsta Judoklubb
Jonatan Gembäck Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 01:30
Herrar / Herrar / -73 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T4-36
완료됨
Gabriel Vesterlund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:33
Albin Bergqvist Arboga JK
FU18 / FU18 / -57 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T1-15
완료됨
Maria Nouman
IK Västra Mölndal
Won by Ippon - 02:42
Mira Kördel Trollhättans JK
Herrar / Herrar / -73 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T4-37
완료됨
Gantulga Dashdorj
Stockholmspolisens IF Judo
Won by Ippon - 00:27
Aleksandr Iakimchuk Alingsås Judoklubb
FU18 / FU18 / -57 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T1-16
완료됨
Liwia Wallin
Stockholmspolisens IF Judo
Weronika Galatz IK Södra Won by Ippon - 00:50
PU18 / PU18 / -73 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T2-30
완료됨
Vide Salomonson
Uppsala judoklubb
Fabian Koch Frövi Judo Won by Ippon - 02:57
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T2-36
완료됨
Konstantin Karpov
Ålands judoklubb
Won by Ippon
Martin Brekke-Jenssen Ippon Judo & BJJ
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T2-37
완료됨
Mattias Skoglund
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:40
John Johansson Frövi Judo
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T2-41
완료됨
Adrian Flamme Gissberg
Frövi Judo
Won by Ippon - 00:45
Viktor Fazlagic Kristiansson Göteborgs Judoklubb
FU18 / FU18 / -63kg
(Block 3 U18 & Senior)
T1-28
완료됨
Tyra Lovang
Linköping Judo
Won by Wazari - 04:08
Tora Altersten IK Södra
FU18 / FU18 / -63kg
(Block 3 U18 & Senior)
T1-29
완료됨
Pernille Ertzaas
Levanger Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:39
Elvira Skoglund Frövi Judo
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T1-33
완료됨
Ahmad Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
Lechao Mosesson IK Södra Won by Ippon - 00:10
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T1-34
완료됨
Nino Gubberud
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 01:03
Lukas Allevåg Trollhättans JK
PU18 / PU18 / -73 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T2-31
완료됨
Vidar Lovang
Linköping Judo
Won by Hansokumake - 05:52
Elias Elter Ippon Judo & BJJ
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T1-38
완료됨
Yazan AlBared
Söderhamns Judoklubb
Robin Sellstone IK Södra Won by Ippon - 00:24
PU18 / PU18 / -73 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T2-32
완료됨
Fabian Koch
Frövi Judo
Vilhelm Heljasvaara Åkersberga Judoklubb Won by Ippon - 00:08
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T1-39
완료됨
Sven De Wit
Ippon Judo & BJJ
Henry Ghisler Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:18
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T1-35
완료됨
Lechao Mosesson
IK Södra
Nino Gubberud Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 01:52
PU18 / PU18 / -73 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T2-33
완료됨
Ville Mattsson
Stockholms Judoklubb
Won by Ippon - 03:39
Wilmer Mattsson Trollhättans JK
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 3 U18 & Senior)
완료됨
Ahmad Ibrahim
Söderhamns Judoklubb
Lukas Allevåg Trollhättans JK Won by Walkover
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T2-38
완료됨
John Johansson
Frövi Judo
Konstantin Karpov Ålands judoklubb Won by Ippon - 02:18
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T1-40
완료됨
Robin Sellstone
IK Södra
Sven De Wit Ippon Judo & BJJ Won by Ippon - 02:15
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T1-41
완료됨
Yazan AlBared
Söderhamns Judoklubb
Henry Ghisler Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 00:07
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T2-39
완료됨
Mattias Skoglund
Frövi Judo
Won by Ippon
Martin Brekke-Jenssen Ippon Judo & BJJ
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T2-42
완료됨
Viktor Fazlagic Kristiansson
Göteborgs Judoklubb
Arbi Artsuev Asker judoklubb Won by Ippon - 00:54
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T2-43
완료됨
Mattias Skoglund
Frövi Judo
Adrian Flamme Gissberg Frövi Judo Won by Ippon - 00:33
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T1-42
완료됨
Nino Gubberud
Ippon Judo & BJJ
Won by Ippon - 00:37
Sven De Wit Ippon Judo & BJJ
PU18 / PU18 / -60 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T1-43
완료됨
Lechao Mosesson
IK Södra
Henry Ghisler Stockholms Judoklubb Won by Ippon - 01:19
Herrar / Herrar / -81 kg
(Block 3 U18 & Senior)
T2-44
완료됨
Konstantin Karpov
Ålands judoklubb
Arbi Artsuev Asker judoklubb Won by Ippon - 01:27