Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U11-09
(Block 2 U11)
2-5
완료됨
Daniel Johansson
Solna Judoklubb
Won by Decision - 02:00
Luka Vassena Stockholms Judoklubb
U11-02
(Block 2 U11)
1-9
완료됨
Olle Schjölin
Knivsta Judoklubb
Won by Decision - 02:00
Elsy Wester Vallentuna Judo
U11-03
(Block 2 U11)
1-11
완료됨
Liv Malmsten
Vallentuna Judo
Emilia Heyder Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:06
U11-09
(Block 2 U11)
2-6
완료됨
Vilhelm Svensson
Solna Judoklubb
Won by Decision - 02:00
Sonja Schlickum Stockholmspolisens IF Judo
U11-03
(Block 2 U11)
1-12
완료됨
Emilia Heyder
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:06
Noah Verdier
U11-04
(Block 2 U11)
1-13
완료됨
Theodore Rebane
Ekerö Judoklubb
Mio Rosén Upplands Väsby Judoklubb Won by Ippon - 01:45
U11-10
(Block 2 U11)
2-9
완료됨
Hjalmar Brodin
Uppsala judoklubb
Isak Grehn Uppsala Norra Judoklubb Won by Decision - 02:00
U11-04
(Block 2 U11)
1-14
완료됨
Samuel Orto
Ekerö Judoklubb
Won by Ippon - 00:13
Sebastian Foppolos Uppsala judoklubb
U11-13
(Block 2 U11)
1-17
완료됨
Einar Törn
Knivsta Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Einar Bellec Knivsta Judoklubb
U11-10
(Block 2 U11)
2-11
완료됨
Alfons Laszlo
Vallentuna Judo
Isak Grehn Uppsala Norra Judoklubb Won by Ippon - 01:22
U11-10
(Block 2 U11)
2-12
완료됨
Simon Edsinger
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Ippon - 00:07
Rahman Mahdiya Uppsala judoklubb
U11-13
(Block 2 U11)
1-18
완료됨
Enn Pohjanen
Stockholmspolisens IF Judo
Loke Lagerlöf Tyresö Judoklubb Won by Ippon - 01:07
U11-04
(Block 2 U11)
1-15
완료됨
Mio Rosén
Upplands Väsby Judoklubb
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:31
U11-11
(Block 2 U11)
2-17
완료됨
Alice Drottgren
Knivsta Judoklubb
Won by Wazari - 02:00
Wera Lindqvist Uppsala Norra Judoklubb
U11-04
(Block 2 U11)
완료됨
Theodore Rebane
Ekerö Judoklubb
Won by Walkover
Sebastian Foppolos Uppsala judoklubb
U11-10
(Block 2 U11)
2-13
완료됨
Hjalmar Brodin
Uppsala judoklubb
Won by Ippon - 01:01
Alfons Laszlo Vallentuna Judo
U11-13
(Block 2 U11)
1-19
완료됨
Einar Bellec
Knivsta Judoklubb
Pavle Aksentijevic IK Södra Won by Wazari - 02:00
U11-13
(Block 2 U11)
1-20
완료됨
Loke Lagerlöf
Tyresö Judoklubb
Einar Törn Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:40
U11-10
(Block 2 U11)
2-14
완료됨
Isak Grehn
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Ippon - 01:17
Rahman Mahdiya Uppsala judoklubb
U11-04
(Block 2 U11)
1-16
완료됨
Theodore Rebane
Ekerö Judoklubb
Samuel Orto Ekerö Judoklubb Won by Ippon - 00:34
U11-04
(Block 2 U11)
완료됨
Sebastian Foppolos
Uppsala judoklubb
Mio Rosén Upplands Väsby Judoklubb Won by Walkover
U11-11
(Block 2 U11)
2-18
완료됨
Alexander Baik
Vallentuna Judo
Benjamin Sandström Uppsala judoklubb Won by Wazari - 02:00
U11-13
(Block 2 U11)
1-21
완료됨
Einar Bellec
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 01:00
Enn Pohjanen Stockholmspolisens IF Judo
U11-10
(Block 2 U11)
2-16
완료됨
Simon Edsinger
Uppsala Norra Judoklubb
Won by Ippon - 00:06
Hjalmar Brodin Uppsala judoklubb
U11-13
(Block 2 U11)
1-22
완료됨
Pavle Aksentijevic
IK Södra
Einar Törn Knivsta Judoklubb Won by Ippon - 00:56
U11-10
(Block 2 U11)
2-15
완료됨
Rahman Mahdiya
Uppsala judoklubb
Won by Decision - 02:00
Alfons Laszlo Vallentuna Judo
U11-13
(Block 2 U11)
1-23
완료됨
Loke Lagerlöf
Tyresö Judoklubb
Pavle Aksentijevic IK Södra Won by Ippon - 00:23
U11-13
(Block 2 U11)
1-24
완료됨
Einar Törn
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:15
Enn Pohjanen Stockholmspolisens IF Judo
U11-06
(Block 2 U11)
1-27
완료됨
Melker Kihlström
Stockholmspolisens IF Judo
Darian Shakrah Solna Judoklubb Won by Ippon - 00:32
U11-11
(Block 2 U11)
2-19
완료됨
Alice Drottgren
Knivsta Judoklubb
Benjamin Sandström Uppsala judoklubb Won by Wazari - 02:00
U11-13
(Block 2 U11)
1-26
완료됨
Einar Bellec
Knivsta Judoklubb
Won by Ippon - 00:53
Loke Lagerlöf Tyresö Judoklubb
U11-13
(Block 2 U11)
1-25
완료됨
Enn Pohjanen
Stockholmspolisens IF Judo
Pavle Aksentijevic IK Södra Won by Ippon - 00:27